Глобальні оголошення!



Підготовка до школи

Модератори: TaniaPicaSSo, mavpusya, Ulkanet

Re: Що потрібно знати до вступу у школу

Повідомлення Ameli » 04 січня 2015, 00:03

В мене є отака книжечка
Зображення

Усі ми знаємо, що тестування дитини під час вступу до школи не передбачене чинними законодавчими нормами. Але це на папері. На практиці ж тестування буде обов’язковим етапом під час вступу до гімназії або ж просто до престижної школи. Більше того, те саме тестування, тільки під назвою «співбесіда», швидше за все, буде запропоноване дитині під час вступу до будь-якого навчального закладу...
Під час добирання завдань для цієї збірки використовувалися матеріали й вимоги таких програм для виховання та розвитку дітей у дошкільних закладах: «Малятко», «Дитина», «Я у світі».
А найголовніше — реальні тестові завдання, які широко застосовуються під час співбесід із дітьми, що вступають до школи.

Отам запитаннячка круті)))))
Я мама, а мама ніколи не буває самотньою. - К. Деньов
Ameli Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 738
З нами з: 08 квітня 2013, 23:40
Нагороди: 2
багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 947 раз.
Подякували: 595 раз.

Re: Що потрібно знати до вступу у школу

Повідомлення Marichka » 04 січня 2015, 00:06

а на маєш :impossible:
Зображення
Marichka Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 3237
З нами з: 10 лютого 2011, 15:13
Нагороди: 4
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2032 раз.
Подякували: 1655 раз.
Діти: Ліля 6.06.2010
Тадей 3.07.2013

Re: Що потрібно знати до вступу у школу

Повідомлення taranjka » 04 січня 2015, 00:10

доречі про федієнка - куди не глянь - всюди його зошити\книжки. в різних інтерпритаціях, з всіх предметів - жесть, як на мене. стараюся не купувати
Зображення
я завжди той, ким я собі здаюся - а моє уявлення про себе постійно змінюється А.Жід
не кажіть мені шо робити, і я не скажу куди вам іти)))
taranjka Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 5407
З нами з: 22 липня 2010, 22:11
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) акула пера (1) Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 1739 раз.
Подякували: 5566 раз.
Діти: трійко чудів

Re: Що потрібно знати до вступу у школу

Повідомлення Ameli » 04 січня 2015, 00:13

я 2 роки тому така мудра не була :wink: то купляла все що бачила і прописи, і логічні зошити і англ прописи головне щоб розробляла руку а вже дальше то треба вдосконалювати почерк і розвивати старанність при написанні.
Я мама, а мама ніколи не буває самотньою. - К. Деньов
Ameli Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 738
З нами з: 08 квітня 2013, 23:40
Нагороди: 2
багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 947 раз.
Подякували: 595 раз.

Re: Що потрібно знати до вступу у школу

Повідомлення yultsya » 04 січня 2015, 00:31

taranjka написав:доречі про федієнка - куди не глянь - всюди його зошити\книжки. в різних інтерпритаціях, з всіх предметів - жесть, як на мене. стараюся не купувати


А чому не купувати федієнка?
Зображення
yultsya Офлайн

Аватар користувача
Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 293
З нами з: 10 грудня 2009, 20:33
Звідки: тенопіль
Нагороди: 4
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 248 раз.
Подякували: 180 раз.
Діти: Вероніка 2010 р.н.
Валерія 2014

Re: Що потрібно знати до вступу у школу

Повідомлення taranjka » 04 січня 2015, 00:45

не люблю монополістів :) він мені уявляється якимсь міністерським чувачком, якого посилено видають і просувають по школах. спеціаліст по всіх молодшошкільних і дошкільних предметах :crazy: ок, ше якби завдання цікаві, а то дольше овочів і наборів інструментів фантазія не сунеться
Зображення
я завжди той, ким я собі здаюся - а моє уявлення про себе постійно змінюється А.Жід
не кажіть мені шо робити, і я не скажу куди вам іти)))
taranjka Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 5407
З нами з: 22 липня 2010, 22:11
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) акула пера (1) Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 1739 раз.
Подякували: 5566 раз.
Діти: трійко чудів

Re: Що потрібно знати до вступу у школу

Повідомлення taranjka » 04 січня 2015, 00:57

відгук одного філолога про зошити Федієнка
доречі моя подруга коректор, теж казала, що там трохи помилок є :pardon:
| +
Хто ж геть спантеличений і щиро доскіпується причин, може зазирнути в робочий зошит-розмальовку для дошкільнят 4-5 років під какофонічною і тим промовистою назвою "Вчимось розмовляти" (Харків: Видавничий дім "Школа", 2005, уклали В. Федієнко і В. Хаджинова). Теперішній час на обкладинці ні до чого не спонукає, а лише констатує. Зокрема й те, що вчать українців змалечку люди малограмотні, яким слон на вуха наступив. Тут таки на сторінках 5 і 16 малюка закликають: "Давай пограємо". Вочевидь, українське пограймося, як і учімося, для авторів – земля незвідана. Чому б тоді вже – при засиллі гральних та ще ігрових автоматів довкола, поіменованих на Заході однорукими бандитами, – не сказати прямо: "Дайош ігру!"? Недарма ж помічено, що першим словом немовляти – тим самим, з якого постає гомо сапієнс, словом, що лежить в основі основ, у самісінькому почині, – раніше було родове й багатюще мама, а тепер дедалі частіше – дай.

Це ж не одна така книженція, а ціла серія посібників, рекомендованих Науково-методичним центром МОНУ і однойменно хвалькуватих. З деяких є вже й збірка: "Ми готуємось до школи без проблем" (2007). Зміст: "Вчимось писати без проблем", "Вчимось рахувати без проблем", "Вчимось читати без проблем", "Вчимось думати без проблем". Як бачимо, все – "без проблем". Чи не правда, дуже "український" вислів, який питомими тутешніми можна перекласти разів сорок? Навіть думати дитина навчиться без труднощів. Чи без зусиль? Чи, може, думатиме навіть тоді, коли не матиме жодного клопоту? От тільки не думає автор (В. Федієнко), що передертою з англомовних і російських посібників граматикою він убиває в українських дітях їхню українськість. Колоніальний суржик аж пре з цих видань: "Отже, наберЕмося терпіння і разом подолаЄмо перший крок до вміння читати – крок до школи". Порівняймо (не "порівняємо"!) із серією "Готовим ребенка к школе" (наприклад: А. Калиниченко. Учимся считать и сравнивать. – Москва: Айрис-прес, 2007). Ще чудасія: "Вчимо англійську без проблем" (Т. Жирова, В. Федієнко, 3 книжки, 2004–2006). Чи юнь, чи знать, чи, може, саму королеву англійську взялися наставляти автори? До чого цей прикметник, який у нашій мові не переходить в іменник? Та якби ж те означення, відірване, абстрактне й самотнє, як усмішка Чеширського Кота у Л. Керола, таки притулили до мови, то й того би було мало: учіть собі, коли не знаєте, а нам що до того? Насправді ж розтиражована назва відучує від української мови, нищить цінності, втілені Т. Шевченком у просту й містку заповітну формулу: "І чужому научайтесь, Й свого не цурайтесь".

Говорити про якість мови в Україні ніби й не заборонено. Та й про кількість тутешньої. Волай, скільки заманеться! Хто почує твій глас у штучній пустелі? Купка свідомих недобитків українського субстрату? Байдужість до екології мови плекали в масах українства довго, завзято і з далекосяжним розрахунком. А глухота – гірше будь-кого табу. Вона ж – симптом тяжкої хвороби духу. І неабияк загрожує національній безпеці. Через неї ростуть недовіра й відчуженість між людьми. Через неї стає пустим звуком обов’язок держави сприяти "консолідації та розвиткові української нації", а зрештою – і вся Конституція. Свобода слова – не просто вирваний з рота кляп. Свободу дає нам потуга культури слова, міць викоханих усією громадою мостів між душами, свідома дисципліна натхненної толоки. Парадокс: свобода є скрізь, де відмовники, "раби, підніжки..." піднімають її на глум. Де "добрії люди" видають її за ярмо неволі. Де "бреде до тями" Кирило з балади І. Драча, обтинаючи собі сокирою крила
.
Зображення
я завжди той, ким я собі здаюся - а моє уявлення про себе постійно змінюється А.Жід
не кажіть мені шо робити, і я не скажу куди вам іти)))
taranjka Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 5407
З нами з: 22 липня 2010, 22:11
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) акула пера (1) Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 1739 раз.
Подякували: 5566 раз.
Діти: трійко чудів

Re: Що потрібно знати до вступу у школу

Повідомлення flower » 07 січня 2015, 01:20

Чесно, я не знала "порівняймо", а не "порівняємо". Мені обидва правильні.
Зображення
Зображення
flower Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 4364
З нами з: 25 січня 2011, 20:54
Нагороди: 6
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (2) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2899 раз.
Подякували: 2983 раз.
Діти: Веронічка- 20.06.2011
Матвій- 2.09.2015

Re: Підготовка до школи

Повідомлення okcana » 03 травня 2015, 21:39

Дівчата, порадьте яку краще взяти книжечку після букварика, шукала то є різні післябукварики... може хтось вже таким цікавився і порадить щось...
okcana Офлайн


Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 701
З нами з: 18 вересня 2011, 14:21
Нагороди: 1
Успішне грудне вигодовування (1)
Дякував (ла): 935 раз.
Подякували: 607 раз.
Діти: дівчинка Настуся, 5 рочків

Re: Підготовка до школи

Повідомлення Радмила » 13 травня 2015, 23:36

От так готуєш дитину до школи. Готуєш, а потім горе от ума.
Сьогодні розмовляла зі шкільним психологом, і вона розповіла історію. Дитина прийшла в перший клас. Читає більше 100 слів в хвилину, пише, рахує. Мама навчила,і на уроках почались проблеми. Дитині просто нудно. Сиділа крутилась на уроках. Отримувала багато зауважень. Плакала, бо дуже сварили, бо всім заважала. І так вони мучились півроку. Дитину посадили на останю парту і дозволили тихенько гратись. Потім вчителька мала окремо друкувати завдання і давати окремо завдання. Перший клас дитина промучилась.
Може й варто було йти одразу в другий клас. Не знаю. Але факт того, що в нас в школах не має градації для добре підготованих учнів і слабких. Може школі варто було тестувати дітей і формувати відповідно по класах, хто вміє читати і хто не вміє. Але в нас батьки пишуться до конкретної вчительки.
Іншими словами десь треба знаходити ту золоту середину в підготовці до школи.
До речі, мамі сказали, що вона перестаралась.
Зображення
Зображення
Щастя є
Радмила Офлайн


Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1144
З нами з: 29 листопада 2009, 15:06
Нагороди: 3
випускниця школи материнства (1) гостренький язичок (1) за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 1321 раз.
Подякували: 1747 раз.
Діти: Старша донечка Менша донечка

Поперед.

Повернутись до Виховання дитини



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 7 гостей

cron