Глобальні оголошення!



Дитячі настільні ігри

Модератори: TaniaPicaSSo, mavpusya, Ulkanet

Re: Настільні ігри

Повідомлення alenka » 29 червня 2014, 14:40

Ось декілька цитат із статті:
Итак, первое, что вы должны запомнить – никогда не садитесь с ребёнком играть, не зная правил. Это будет полный провал, так как маленький игрок рвётся в бой, а вы не сможете ничего ему дать. Он «перегорит», и к моменту начала партии вы будете иметь скучающего и желающего поскорее убежать смотреть «мультики» оппонента.

Поэтому, первую партию вы должны сыграть сами. Вникните в саму суть игры, постарайтесь предвосхитить возможные вопросы, найдите на них заранее ответы. Если вы считаете, что правила чересчур сложны – упростите их, и постепенно, от партии к партии, продвигайтесь к «оригиналу».

Только после этого приглашайте ребёнка к игровому столу. Обучение ребёнка - это труд и личное время, которое вы должны выделить из своего жизненного ритма. В противном случае вы дальше развлекательных игр не уйдёте. А они, конечно, хороши, но развивать ребёнка не будут.


Второе, что я рекомендую всегда помнить – вы умнее ребёнка, поэтому, если вы будете всё время побеждать, то полностью уничтожите интерес к игре маленького игрока – он должен выигрывать. Не всегда, но часто. Ваша задача – усложнить ему выигрыш так, чтобы никто не заподозрил, что ему подыгрывают - это обижает. На то вы и взрослый – воспитайте достойного противника, и только после этого гордитесь своими победами.


Не смотрите на указанные на коробках цифры возрастных параметров – вы сами лучше всех знаете степень подготовки вашего ребёнка и поймёте, какая игра вам подойдёт. Лучше всего сходить на игротеку и попробовать игры – тогда вы сможете избежать множества ошибок.

Ну і саме головне :) для наших дітей - час, проведений разом із батьками.
Что же ждёт вас в конце пути? Могу вас уверить, что время будет потрачено не зря – вы сможете проводить с пользой вечера после трудового дня, получите массу удовольствия, проводя время в кругу близких людей, получите заряд положительных эмоций, а ваш ребёнок будет развиваться прямо «на глазах», радуя вас своими успехами, как радуют меня мои дети. Чего и вам желаю.
ЗображенняЗображення
alenka Офлайн

Аватар користувача
Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 266
З нами з: 18 березня 2010, 15:13
Нагороди: 3
випускниця школи материнства (1) Успішне грудне вигодовування (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 243 раз.
Подякували: 316 раз.

Re: Настільні ігри

Повідомлення Natalinda » 12 липня 2014, 19:42

Хто ще що грає розповідайте :help:
Я от чекаю дня народження синкового напевне більше ніж він)))) Бо ж накупила море ігр, від всіх родичів буде по грі і по книжці))))
"люди ніколи й нікому не встигають ані подякувати за добро, ані відплатити за свої образи. Нікому. Навіть собі. І майже ніколи не є напваки"
М.Матіос
Natalinda Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 10980
З нами з: 26 листопада 2009, 17:16
Звідки: Звідси)))
Нагороди: 6
Серце форуму (1) Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 14728 раз.
Подякували: 7324 раз.
Діти: Хлопчик Юрчик

Re: Настільні ігри

Повідомлення Mama3 » 12 липня 2014, 23:03

Я теж тільки приглядаюся. Маємо Веселку, Кота в мішку,Фігураки, Суперфермера, Зоорегату, але, напевно, як радили вище, сама спочатку вникну, що і як, бо мої дітлахи захочуть все і бігом. Планую дарувати на Володимира і через місяць на ДН малої. То вже напишу,як їм гралося.
Mama3 Офлайн


Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 615
З нами з: 08 листопада 2013, 01:09
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 2
Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1)
Дякував (ла): 1389 раз.
Подякували: 522 раз.
Діти: Два хлопчики Володя та Олежик і дівчинка Марічка

Re: Настільні ігри

Повідомлення Сяна » 15 липня 2014, 15:44

нарешті і я напишу, а то все руки не дойдуть сюди :hi:
Маємо такі ігри:
- За грибами - перша наша настільна гра, купили, як малій було десь 2,5. гра спершу дуже сподобалася, часто гралися ігри з обох полів ігрового поля, але з часом приїлося - не хоче мала. думаю, що через деякий час таки повернемося до неї
- "Сафарі" - класна гра, мені дуже подобається, доці теж. фігуки тварин якісні, ними можна і просто так гратися. завдяки деревам можна полегшувати чи ускладнювати гру (ховати однакових чи різних тварин), що теж добре у грі з дітьми
- Стук-стук - купила гу лиш вчора, сьогодні вперше спробували, малій дуже сподобалося - поки підбирає узори, як на малюнку, і прибиває молоточком. думаю, з часом будемо щось своє придумувати. елементи гри якісно зроблені
- Барабашка 2.0. - брала гру для себе і надзвичайно мені сподобалася. доця теж часто її бере і грає у спрощеному легшому варіанті сама чи вчить когось. елементи теж дуже якісні. у планах колись купити ще першу частину, щоб грати двома разом
- Уно - гра класна, щось мені схоже до Свинтуса, але спрощена. можна самому додумати правила на різні цифри. але граю рідко, бо нема компанії (дитина ще замала)
- Приг-скок - брала собі для розвитку пропалої пам"яті :hi: пробувала навіть сама грати, хоч так не дуже цікаво. гра компатна, легко поміщається у сумочку, тобу можна брати у дорогу. дитина поки не дуже цікавиться нею, хоча грається пісочним годинником, перебирає фішки

ігри, які чекають свого часу:
- "Паніка в лабораторії" - гру брала для себе, чимось мене захопила. упаковка мала і компактна, можна десь брати із собою
- Зоорегата - бачу, що для доці ще трошки зарано, тому сховала на осінь-зиму. сама ж правила читала і мені сподобалося
- Давайте вивчати тварини - теж тільки вчора в Альонки взяла, поки відклала, бо не дуже є час гратися усім, хочеться поступово ігри нові вивчати
Щасливий той, хто щасливий у себе вдома.
Толстой Л. М.
Сяна Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1479
З нами з: 12 березня 2012, 21:04
Звідки: Тернопіль)
Нагороди: 4
Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 1072 раз.
Подякували: 1277 раз.
Діти: донечка

Re: Настільні ігри

Повідомлення Natalinda » 09 вересня 2014, 12:36

Дівчата, хтось знає чим відрізняється твістер від твістепу?
Хтось таке купляв вже діткам?
"люди ніколи й нікому не встигають ані подякувати за добро, ані відплатити за свої образи. Нікому. Навіть собі. І майже ніколи не є напваки"
М.Матіос
Natalinda Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 10980
З нами з: 26 листопада 2009, 17:16
Звідки: Звідси)))
Нагороди: 6
Серце форуму (1) Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 14728 раз.
Подякували: 7324 раз.
Діти: Хлопчик Юрчик

Re: Настільні ігри

Повідомлення svetla » 09 вересня 2014, 15:29

Наталю, як на мене, то "Твістеп" має більше ігрове поле. Нам подарували саме та
кий. То на коробці пише,що збільшене поле. Для малоі воно завелике.
svetla Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 530
З нами з: 22 березня 2010, 18:00
Нагороди: 2
Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 477 раз.
Подякували: 471 раз.
Діти: сестричка Оленка і братик Іванко

Re: Настільні ігри

Повідомлення Natalinda » 15 вересня 2014, 16:32

Ми почали грати суперфермера. Вікове обмеження від 7-ми років не стало на заваді :yes: перший раз грали без хижаків та собак, синку було не цікаво. Другий раз - з лисицею. Третій з собаками і вовком. З вовком Юрі не сподобалося :ha: гра класна!!!! З першого разу дитина зрозуміла що таке пари і як їх рахувати. Звання суперфермера заставляє пошевелити мозгам- :ha: дякую Оленці і за наводку і за сп :rose:
"люди ніколи й нікому не встигають ані подякувати за добро, ані відплатити за свої образи. Нікому. Навіть собі. І майже ніколи не є напваки"
М.Матіос
Natalinda Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 10980
З нами з: 26 листопада 2009, 17:16
Звідки: Звідси)))
Нагороди: 6
Серце форуму (1) Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 14728 раз.
Подякували: 7324 раз.
Діти: Хлопчик Юрчик

Re: Настільні ігри

Повідомлення Сяна » 13 жовтня 2014, 17:09

у нас поповнення! :hi: до ігор додалися (про інші - на попередній сторінці) ще такі:
"Вивчаємо букви" - дуже сподобалося. суть у тому, що є окремі квадратики-буквочки і є листки із словами-завдяннями (є різні рівні: малюнок і слово по буквах, малюнок і окремі букви зі слова, сам малюнок і пусті квадрітики для букв). треба подивитися, що намальовано, наприклад, дім, підпис - д,і,м, знайти серед розкиданих окремих букв д, і, м і поставити на місця. доні подобається, гарно складає
до речі, недавно по роботі читала статтю про різні методи навчання читання, і серед них - метод Монтессорі, коли дитиа спершу отак пише слово, а потім вже вивчає букви і читає. то цей метод визнано одним із найкращих для навчання діток читати
друга гра - "Кіт в мішку" - із мішечка з заплющеними очима треба витягти предмет, по контуру вгадати, що це, якщо вгадав - знайти серед намальованих на картах і поставити свою фішечку. варіантів гри є кілька. доні поки важко вгадати по контуру (чесно, я сама не звжди вгадую), то я навідні слова даю, асоціації. цікаво спостерігати, як вона хоче підглянути, але ж не можна! чи підказати комусь)) навіть чоловіку гра сподобалася, бо йому вгодити з іграми такими важко
Щасливий той, хто щасливий у себе вдома.
Толстой Л. М.
Сяна Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1479
З нами з: 12 березня 2012, 21:04
Звідки: Тернопіль)
Нагороди: 4
Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 1072 раз.
Подякували: 1277 раз.
Діти: донечка

Re: Настільні ігри

Повідомлення Natalinda » 13 жовтня 2014, 17:29

Сяна можна лінк на першу гру! Або хоча б виробника!
"люди ніколи й нікому не встигають ані подякувати за добро, ані відплатити за свої образи. Нікому. Навіть собі. І майже ніколи не є напваки"
М.Матіос
Natalinda Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 10980
З нами з: 26 листопада 2009, 17:16
Звідки: Звідси)))
Нагороди: 6
Серце форуму (1) Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 14728 раз.
Подякували: 7324 раз.
Діти: Хлопчик Юрчик

Re: Настільні ігри

Повідомлення Сяна » 13 жовтня 2014, 18:16

виробник Тактік, брала в нашої Альонки, але зараз не можу у наявності знайти на тому сайті, ось така
Прихований текст. Щоб його побачити, Вам необхідно зареєструватися!
Щасливий той, хто щасливий у себе вдома.
Толстой Л. М.
Сяна Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1479
З нами з: 12 березня 2012, 21:04
Звідки: Тернопіль)
Нагороди: 4
Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 1072 раз.
Подякували: 1277 раз.
Діти: донечка

Поперед.Далі

Повернутись до Виховання дитини



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість

cron