Глобальні оголошення!



На "ти" чи на "ви"?

Модератори: TaniaPicaSSo, mavpusya, Ulkanet

Re: На "ти" чи на "ви"?

Повідомлення georginochka » 14 травня 2012, 16:43

Я щось до чоловіка "тато" казати не можу, як і до мами "бабуся". Тобто коли кажу щось для дитини, то звісно так, але звертатись якось не те. То напевне бути мені "колєжанкою" :)
Зображення
georginochka Офлайн

Аватар користувача
Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 476
З нами з: 02 лютого 2011, 13:59
Дякував (ла): 484 раз.
Подякували: 351 раз.
Діти: Хлопчик і дівчинка

Re: На "ти" чи на "ви"?

Повідомлення Natalinda » 14 травня 2012, 16:50

Тю, георгіночка, а чого не можеш?
Цікаво просто)))
"люди ніколи й нікому не встигають ані подякувати за добро, ані відплатити за свої образи. Нікому. Навіть собі. І майже ніколи не є напваки"
М.Матіос
Natalinda Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 10980
З нами з: 26 листопада 2009, 17:16
Звідки: Звідси)))
Нагороди: 6
Серце форуму (1) Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 14728 раз.
Подякували: 7324 раз.
Діти: Хлопчик Юрчик

Re: На "ти" чи на "ви"?

Повідомлення georginochka » 14 травня 2012, 17:25

Ну не подобається мені, навіть толком не можу пояснити чому :confused: Колись чоловік сказав щось типу "мамо йди зроби шось там дитині" і мені якось воно було так "фу", яка я йому мама?
Зображення
georginochka Офлайн

Аватар користувача
Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 476
З нами з: 02 лютого 2011, 13:59
Дякував (ла): 484 раз.
Подякували: 351 раз.
Діти: Хлопчик і дівчинка

Re: На "ти" чи на "ви"?

Повідомлення Sms » 07 січня 2014, 14:26

В нашій сім'ї прийнято до всіх родичів звертатися на ти: до мами, бабусі, дідуся, дядька... до всіх на ти. Тому і моя доця навчиться звертатися на ти:) Пам'ятаю в раньому дитинстві я до свого дядька сказала ви, то він образився, що ніби як до чужого звертаюся і попросив казати на ти :)
Зображення

ЕСЛИ У МЕНЯ ДРУГОЕ МНЕНИЕ, ЭТО НЕ ЗНАЧИТ, ЧТО Я ВАШ ВРАГ ИЛИ ИДИОТ... ЭТО ПРОСТО ЗНАЧИТ, ЧТО У МЕНЯ ДРУГОЕ МНЕНИЕ.... Эдвард Радзинский
Sms Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 1698
З нами з: 29 травня 2012, 15:41
Нагороди: 3
випускниця школи материнства (1) гостренький язичок (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 1201 раз.
Подякували: 1237 раз.
Діти: Найкраще мамине сонечко - Дарья:)

Re: На "ти" чи на "ви"?

Повідомлення Mysyk1 » 07 січня 2014, 21:51

В мене старший брат говорить до всіх на "ви" а я на "ти". Так все було. Хоча раз мені попробувала якась "тітонька" сказати що до татової сестри треба казати "ви", я ще була підлітком, то зразу пояснила що це моя тьотя і як хочу так і кажу. Хоча до чужих людей говорю на "ви" навіть якщо молодші за мене.
Привіт моя кохана "сволоч",
Нехай любов з тобою ходить поруч,
Нехай сміється твоє миле "рильце",
А від кохання виростають крильця.
Mysyk1 Офлайн

Аватар користувача
Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 147
З нами з: 10 травня 2013, 14:46
Нагороди: 1
випускниця школи материнства (1)
Дякував (ла): 63 раз.
Подякували: 116 раз.
Діти: дівчинка

Re: На "ти" чи на "ви"?

Повідомлення Янголятко » 09 січня 2014, 22:05

Я і мій чоловік до батьків звертаємося на "Ви". Пам'ятаю, як мене почали перевчати, бо сусідка сказала мамі, що негарно говорити на "Ти" :dash: У мене з батьками далеко не близькі стосунки, а це звертання на "Ви" ситуацію ще більше ускладнило. Наша донечка ще маленька, їй лише 5 місяців буде, але ми з чоловіком вже зачіпали цю тему, то погодилися, що до нас вона буде говорити на "Ти" а до бабусів і дідусів на "Ви"
Зображення
Янголятко Офлайн

Аватар користувача
Добре орієнтуюся
 
Повідомлень: 74
З нами з: 12 липня 2013, 20:42
Нагороди: 2
випускниця школи материнства (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 45 раз.
Подякували: 52 раз.
Діти: Донечка Евеліна

Re: На "ти" чи на "ви"?

Повідомлення sky » 10 січня 2014, 15:44

У мене в сім'ї всі на ти, чоловік до батьків говорить на Ви, до народження донечки він стверджував що дитина до нього нехай говорить на Ви, я проти цього :scare: поки доця маленька то ця тема не піднімалась, сподіваюсь його переконаю, але до меге точно дитина буде говорити на Ти, і до моїх батьків на ти
Зображення
sky Офлайн

Аватар користувача
Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 280
З нами з: 07 березня 2012, 11:04
Нагороди: 3
випускниця школи материнства (1) Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 47 раз.
Подякували: 141 раз.
Діти: дівчинка 26.06.2012

Re: На "ти" чи на "ви"?

Повідомлення stella123 » 10 січня 2014, 18:21

Дитиною я до всіх зверталася на ти. Потім підросла і сама якось почала до бабці звертатися на ви. До мами і тата звертаюся на ти. В моєї подружки детсва було заведено звертатися до батьків на ви. То мені так було дивно і незвично коли я перший раз прийшла до неї в гості. Мені здається, що таке звертання робить, як би то точніше сказати, якийсь бар'єр у взаєминах і що діти з батьками якісь такі відсторонені. Я б хотіла, що б і діти і внуки, якщо до-чекаю казали мені ти.
Зображення
Якщо зараз дуже погано, то в найблищому майбутньому буде дуже добре.
stella123 Офлайн

Аватар користувача
Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 268
З нами з: 20 серпня 2012, 22:59
Звідки: м. Тернопіль
Нагороди: 4
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 199 раз.
Подякували: 124 раз.
Діти: дівчинка Полінка 23.09.2012

Re: На "ти" чи на "ви"?

Повідомлення TaniaPicaSSo » 11 січня 2014, 01:12

Часто ті, хто захищає звертання до батьків "на ви", мотивуються тим, що це прививає дитині більше поваги до батьків і типу такого. Але я на власні вуха чула таке, як "мамо, пішли ви...", тому дане твердження вважаю досить сумнівним. А те, що це встановлює додаткову непотрібну дистанцію, то, думаю, що таки так.
Я з батьками й бабусями "на ти", і дитина моя буде теж.
А взагалі, всі ці "ти/ви" так все ускладнюють. Так люблю універсальне англійське "you".
Зображення
TaniaPicaSSo Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2683
З нами з: 11 вересня 2012, 21:35
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (2) слінгомама (1)
Дякував (ла): 1350 раз.
Подякували: 2568 раз.
Діти: Дві доці

Re: На "ти" чи на "ви"?

Повідомлення Marichka » 11 січня 2014, 01:45

я до батьків на ти і чоловік теж-але в мому випадку це не підтверджує більшої близькості,довіри,безбарєрності до своїх батьків.Дитина до нас на ти і до бабусів-дідусів теж
Зображення
Marichka Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 3237
З нами з: 10 лютого 2011, 15:13
Нагороди: 4
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2032 раз.
Подякували: 1655 раз.
Діти: Ліля 6.06.2010
Тадей 3.07.2013

Поперед.Далі

Повернутись до Виховання дитини



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 5 гостей

cron