Глобальні оголошення!



Мама Зозуля і мама Квочка - чи є десь золота серединка?

Модератори: TaniaPicaSSo, mavpusya, Ulkanet

Re: Мама Зозуля і мама Квочка - чи є десь золота серединка?

Повідомлення гра з вогнем » 24 серпня 2012, 15:43

Natalinda, Даша підкреслювала, що втрачає не любов, а відчуття любові.
гра з вогнем Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 6099
З нами з: 23 листопада 2009, 17:43
Нагороди: 3
Мамуся-творець (1) гостренький язичок (1) за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 3057 раз.
Подякували: 4232 раз.

Re: Мама Зозуля і мама Квочка - чи є десь золота серединка?

Повідомлення Natalinda » 24 серпня 2012, 15:54

те що підкреслювала то я бачила, але поняти - непоняла
"люди ніколи й нікому не встигають ані подякувати за добро, ані відплатити за свої образи. Нікому. Навіть собі. І майже ніколи не є напваки"
М.Матіос
Natalinda Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 10980
З нами з: 26 листопада 2009, 17:16
Звідки: Звідси)))
Нагороди: 6
Серце форуму (1) Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 14728 раз.
Подякували: 7324 раз.
Діти: Хлопчик Юрчик

Re: Мама Зозуля і мама Квочка - чи є десь золота серединка?

Повідомлення Dashko » 24 серпня 2012, 16:01

Так, відчуття. Можливо точніше сказати, відчуття щастя втрачається :confused:

В мене перші роки Ярік сильно хворів, будь-яка нежить переростала в запалення. Я постійно переживала за нього. Здається логічно, мама любить, хвилюється. Але в один момент (вже просто не було ніяких сил) я якось задумалася про те, що я живу завтрашнім днем ("тільки б видужав, тільки б не захворів"), а от зараз, що я відчуваю? Тільки біль, хвилювання і так далі. А любов? :nea: не відчувала :sad: І тоді я просто забула про все на світі, про всі проблеми, і тільки думала про те, яка я щаслива, що він в мене є, як я його люблю. Я цей момент дуже сильно запамятала (хоча насправді, нічого особливого, так, думки, в мене їх тоді багато крутилося в голові). Але, хто знає, десь приблизно з того часу по здоровю все більш менш внормувалося :confused: :wink:
КУМКА працює в форматі шоу-руму за адресою Лисенка 8, відкрита: середа та субота 11:00 - 13:00 або за домовленістю, тел. 097-981-97-23
Dashko Офлайн


Консультант з грудного вигодовування
 
Повідомлень: 3011
З нами з: 10 листопада 2009, 10:27
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 7
Мамуся-творець (1) гостренький язичок (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) жіночі посиденьки (1) багата мамуся (1)
Дякував (ла): 1488 раз.
Подякували: 1891 раз.
Діти: Яся (30.08.05)
Ярослав (11.10.07)
Марко (9.03.11)
Микита (23.12.13)

Re: Мама Зозуля і мама Квочка - чи є десь золота серединка?

Повідомлення Dashko » 24 серпня 2012, 16:04

Lesya написав:А якщо це все закладено генетично? і люби - не люби, всі вчинки чи їх повна відсутність нічого не поміняють.

Ти про що? :confused: Що саме закладено генетично?

Я думаю генетично закладено, що діти люблять своїх батьків. А от батьки цю любов можуть "відбити" своїм вихованням.
КУМКА працює в форматі шоу-руму за адресою Лисенка 8, відкрита: середа та субота 11:00 - 13:00 або за домовленістю, тел. 097-981-97-23
Dashko Офлайн


Консультант з грудного вигодовування
 
Повідомлень: 3011
З нами з: 10 листопада 2009, 10:27
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 7
Мамуся-творець (1) гостренький язичок (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) жіночі посиденьки (1) багата мамуся (1)
Дякував (ла): 1488 раз.
Подякували: 1891 раз.
Діти: Яся (30.08.05)
Ярослав (11.10.07)
Марко (9.03.11)
Микита (23.12.13)

Re: Мама Зозуля і мама Квочка - чи є десь золота серединка?

Повідомлення Dashko » 24 серпня 2012, 16:06

Кожна мама і тато, які виховують дитину (якщо відкинути варіант коли на дітей начхати і їх виховує вулиця), намагаються закласти моральні цінності, любов, повагу...

Я про це зовсім не задумуюсь, знову ж таки, думаю, це в кожній дитині і так закладено, головне не зіпсувати. :wink:
КУМКА працює в форматі шоу-руму за адресою Лисенка 8, відкрита: середа та субота 11:00 - 13:00 або за домовленістю, тел. 097-981-97-23
Dashko Офлайн


Консультант з грудного вигодовування
 
Повідомлень: 3011
З нами з: 10 листопада 2009, 10:27
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 7
Мамуся-творець (1) гостренький язичок (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) жіночі посиденьки (1) багата мамуся (1)
Дякував (ла): 1488 раз.
Подякували: 1891 раз.
Діти: Яся (30.08.05)
Ярослав (11.10.07)
Марко (9.03.11)
Микита (23.12.13)

Re: Мама Зозуля і мама Квочка - чи є десь золота серединка?

Повідомлення Tina » 24 серпня 2012, 18:20

Даша , ти молодець . я захоплена твоїм підходом до життя , виховання дітей і тд.
Tina Офлайн


 

Re: Мама Зозуля і мама Квочка - чи є десь золота серединка?

Повідомлення Dashko » 24 серпня 2012, 20:53

:) Дякую! :rose:
Насправді, я тільки на словах така "розумна", а в реальних ситуаціях все набагато складніше.

Тим не менш, мені справді легше з таким підходом до життя.
КУМКА працює в форматі шоу-руму за адресою Лисенка 8, відкрита: середа та субота 11:00 - 13:00 або за домовленістю, тел. 097-981-97-23
Dashko Офлайн


Консультант з грудного вигодовування
 
Повідомлень: 3011
З нами з: 10 листопада 2009, 10:27
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 7
Мамуся-творець (1) гостренький язичок (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) жіночі посиденьки (1) багата мамуся (1)
Дякував (ла): 1488 раз.
Подякували: 1891 раз.
Діти: Яся (30.08.05)
Ярослав (11.10.07)
Марко (9.03.11)
Микита (23.12.13)

Re: Мама Зозуля і мама Квочка - чи є десь золота серединка?

Повідомлення Tajga » 25 серпня 2012, 09:46

Natalinda написав:
Dashko написав:Наприклад, я часом кричу на дітей. Я вважаю, що це не правильно, що це не для "добра для дитини", просто через те, що нерви не витримують. Але якраз в такі періоди я і втрачаю відчуття любові (звичайно, я не перестаю їх любити, сподіваюся зрозуміла різниця), тому мені не вистачає сили чи "віджартуватися", чи інакше "розрулити" ситуацію.


не розумію я ось того "втрачаю відчуття любові" і "неперестаю їх любити"
Любов або є або нема. Як можна любити моментами??? :confused:


Любов є, але в такиій ситуації з криком, як описує Даша, мама піддається іншим, негативним почуттям, які відчуття любові приглушують і відсовують на задній план. Любов є завжди, але часом її відчуття затьмарюється іншими, частіше негативними, емоціями.
Lesya написав:От ситуація на думку спала. Є дитинка віком від року до двох. І народжується в неї сестричка (братик). Одна дитина одразу ж кидається обнімати, цілувати, несе всі свої іграшки, а інша кричить, намагається вдарити, ховає іграшки, вимагає віднести мамюка назад. Чому так? Не думаю що хоч одна мама, кажучи своїй дитині про появу когось молодшого, говорить, що дитятко буде відбирати іграшки, що малюка треба бити...

як на мене, то приклад некоректний, бо насправді, дитина не тільки і не стільки прислухається до того, що говорять їй батьки, але до загальної атмосфери і стосунків в родині. якщо дитину ставили на дуже високий п'єдестал, то після народження другої дитини очевидно, що її з нього знімають, і хоч би там що батьки говорили про маленького братика/сестричку, про любов і т.і., для старшої дитини очевидно, що менша - причина зміни її положення в родині. Чим сильніша і дискомфортніша буде зміна, тим негативніше ставлення може бути в старшой дитини до меншої. щось таке.
Думати не боляче. Вірити не страшно. :)

Бережи, Господи, мою родину, щоб єдність і злагода панували в ній.
Tajga Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 1775
З нами з: 13 грудня 2010, 16:37
Звідки: селище мирного атома :)
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 2646 раз.
Подякували: 3280 раз.
Діти: Давид 19.10.2007
Тереза 7.8.2009
Лев 16.11.2011
Маргарита 8.11.13

Re: Мама Зозуля і мама Квочка - чи є десь золота серединка?

Повідомлення Liljondr » 25 серпня 2012, 12:16

я якась сама натуральна мама Квочка, я ще й дружина Квочка
Вже девять років подружжя за всім ношуся - викладаюся, віддаюся , зриваюся нервово і знову відновлююся - щоб стати ще кращою.

а потім що? привикають. ..
я теж хочу щоб мені щось дали - щоб мені приділили ту любов?
бо я вичерпуюся - я віддаю, а взамін зовсім мало :(

треба перевчатися трохи - а як ? як вже звикла ось так...
Мудра жінка будує свій дім, а безумна своєю рукою руйнує його.
(Пр.14:1)
Кожна праця приносить достаток, але праця уст в недостаток веде.
(Пр.14:23)
Liljondr Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 970
З нами з: 04 лютого 2011, 21:15
Нагороди: 5
Мамуся-творець (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 1557 раз.
Подякували: 1300 раз.
Діти: Дівчинка Росаночка і синочок Якимчик

Re: Мама Зозуля і мама Квочка - чи є десь золота серединка?

Повідомлення flower » 25 серпня 2012, 13:38

я стараюсь якраз знайти ту золоту середину, не повністю віддаватися дитині, а й на себе час знайти. Перший рік життя моєї доці було важче, так як вона потребувала максимум уваги і в основному через гв, так як графіку в нас не було. тому доця була і ще є до мене "прив'язаною". Але зараз її можна накормити і звичайною їжею і я можу десь трошки розвіятися і відихнути трошки від побуту. Хоча знаєте я так привикла вже шо всюди ходжу і їзджу з дитиною і навчилася віддихати з нею. я без проблем їду на посиділки з подружками з Веронікою. Була минулого тижня так і дуже гарно провела час і сьогодні знов збираюсь. А про любов то люблю її завжди і вредіну тоже. Але тоді справді та любов відходить на другий план через злість. В основному я злюсь коли мені потрібно щось терміново вдома зробити, а вона ниє, бо постійно хоче уваги, тому зараз мене спасають мультики. Я не злюдей які усі пусмі сюсі, тому не надто трушусь над дитиною, в мене якось само собою все в міру. Не люблю бігати з светриком за дитиною в 30 градусів жари, як це в мене робить знайома, а в 18 20 градусів виходить на двір лиш на 20 хв, бо вже малий змерз (одітий досить тепло, порівняно з іншими дітьми) і ручки холодні. Цікаво як тоді зимою в них буде?
Я повністю насолоджуюсь материнством і тішуся кожною миттю проведеною з дитиною. а зараз це взагалі, дуже цікаво за нею спостерігати, вчити її нові слова вимовляти, хоч їй не виходить але вона пробує))) і так то мило. і цьом дає. часто навіть просити не треба, так приємно як сама прийде і поцілує. а в вечері коли вкладаю спати і біля нас є чоловік то вона бігає по ліжку то до нього то до мене обніматись і цьоми давати.
Зображення
Зображення
flower Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 4364
З нами з: 25 січня 2011, 20:54
Нагороди: 6
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (2) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2899 раз.
Подякували: 2983 раз.
Діти: Веронічка- 20.06.2011
Матвій- 2.09.2015

Поперед.Далі

Повернутись до Виховання дитини



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість