Глобальні оголошення!



"Ручна" дитина: як бути?

Модератори: TaniaPicaSSo, mavpusya, Ulkanet

Re: "Ручна" дитина: як бути?

Повідомлення smailik_m » 04 квітня 2012, 20:07

Сяна, Даша казала що бажано час від часу витягувати дитину і дати їй розімятися, запитай її на скільки часто. А на рахунок рук, в мене малий з народження ручний(були часи коли їла раз на день ввечері коли чоловік приходив, бо не мала як зварити), всі мене жаліли, а я не парилася, навіть тішилася. А після того як прочитала Ж.Ледлоф, то і взагалі стараюся малого ще частіше на руки брати, хоч йому стає все цікавіше бавитися іграшками З коляскою в нас та ж фігня, покласти його в коляску можна було тільки міцно сплячого, коли просинався то в калясці вже не те шо не засинав, а ні хвилинки там бути сам не хотів. Перейшли на слінг, коляску списали.
P.S. про твою Катю я б не сказала що вона ручна, в мене по хаті вона так лазила і навіть не дивилася де мама :wink:
Ніхто тобі не друг. Ніхто тобі не ворог. Кожна людина тобі вчитель.
smailik_m Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 533
З нами з: 17 вересня 2011, 16:23
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) жіночі посиденьки (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 497 раз.
Подякували: 418 раз.
Діти: два синочки-колобочки

Re: "Ручна" дитина: як бути?

Повідомлення Сяна » 04 квітня 2012, 20:46

smailik_m, зараз цю книжку теж читаю)))
бачу, шо скоро гулятимемо лише зі слінгом, а там по-трохи і ходити почнем, то вже гулятимемо не сплячими) ну, принаймі себе тим тішу :wink:
я сама була здивована її поведінкою - така наче самостійна, а приходимо додому - і все, гратися не хоче, тільки на руки і вперед. і ше цікаве помітила: в когось на руках Катруся чемна, а як я беру, то починає часом скиміти або активно по мені повзати, вовтузитись, пхати руці в очі-рот-ніс-волосся
Щасливий той, хто щасливий у себе вдома.
Толстой Л. М.
Сяна Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1479
З нами з: 12 березня 2012, 21:04
Звідки: Тернопіль)
Нагороди: 4
Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 1072 раз.
Подякували: 1277 раз.
Діти: донечка

Re: "Ручна" дитина: як бути?

Повідомлення Natalinda » 04 квітня 2012, 23:46

Сяна я з ностльгією згадую той вік Юрчика :():
Дитина виросте такою, якою вона має бути!!! Звісно люба дитина буде маминою, а чиєю ж їй ще бути))))В нас були періоди коли і вночі дитина спала на руках. Чоловік сідав в крісло, я підпирала йому руки подушками)))) Ми не жалілися))) Коли ж ту дитину носити на руках, як не зараз. Я он на свою голову зважила своє чудо)))) Поки не знала що він 25 кг важить, то і носити легше було))))
Я от себе інколи ловлю на думці, що як то класно було б забратися до мами на руки і притулитися.... то це мені дорослій))) а шо казати про дитинку, шо ж вони знають ті діти крім мами))) поки нічого, але то дуже мало того часу. Гратися толком ше не вміє. сидіти тоже, повзати. .... шо ж тоді хотіти можна? Та тільки на руки!!! Попробуйте полежати цілий день і дивитися в стелю))))
Я от зараз пишу а синок на руках спить. і так не хочеться його йти в ліжечко ложти, а рука зовсім вже стерпла...

Мені тоже казали. ти шо взагалі. спати з дитиною???!!!, та він так до школи з вами спатиме. Нічого подібного. дитина сама поросилася в своє ліжечко!!! Лиш під ранок може перелізти потулитися і пообніматися.
І на руки зараз проситься, але буквально на хвилину-дві. а потім всьо, йому вистчає, він вже має якісь інші плани і справи, так шо носіть поки дає носитися)))
А відпочивати мамам не конче))))) жарт звісно)
"люди ніколи й нікому не встигають ані подякувати за добро, ані відплатити за свої образи. Нікому. Навіть собі. І майже ніколи не є напваки"
М.Матіос
Natalinda Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 10980
З нами з: 26 листопада 2009, 17:16
Звідки: Звідси)))
Нагороди: 6
Серце форуму (1) Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 14728 раз.
Подякували: 7324 раз.
Діти: Хлопчик Юрчик

Re: "Ручна" дитина: як бути?

Повідомлення Сяна » 05 квітня 2012, 09:59

Дякую за підтримку!!! :rose: :rose: :rose:
Щасливий той, хто щасливий у себе вдома.
Толстой Л. М.
Сяна Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1479
З нами з: 12 березня 2012, 21:04
Звідки: Тернопіль)
Нагороди: 4
Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 1072 раз.
Подякували: 1277 раз.
Діти: донечка

Re: "Ручна" дитина: як бути?

Повідомлення Marta » 05 квітня 2012, 12:57

Сяна написав:просто не хочу, шоб малеча виросла "маминою"...

В мене все було аналогічно- спасав тільки слінг. Всюди абсолютно вона була зі мною, ніколи ні на кого не залишала, бо залишити було нереально, в колясці лише трошки сиділа, далі все на руках, інакше крик.
Скажу так- чим дальше, тим легше. В 7 міс моя навчилася повзати, то по хаті повзала сама, на руки вже не так просилася. Ну але чередувала я слінг і коляску аж до 1 рік і 8 міс.
Тепер- всі дивуються, як то в мене була така "мамина" дитина, а така самостійна.
В садок пішла і ходить без єдиної сльозинки за весь час, дуже комунікабельна, залишається без мене без проблем. Тепер її вже не зловиш, навіть, як хочеться взяти на руки.))
Правда, їй вже три.) В садок пішла в 2,8.
Не переживайте, будьте з нею, бо я вважаю, що саме це їй потрібно на даному етапі.
Marta Офлайн


 

Re: "Ручна" дитина: як бути?

Повідомлення taranjka » 05 квітня 2012, 14:12

Natalinda 25 кг??????? :crazy:
Зображення
я завжди той, ким я собі здаюся - а моє уявлення про себе постійно змінюється А.Жід
не кажіть мені шо робити, і я не скажу куди вам іти)))
taranjka Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 5407
З нами з: 22 липня 2010, 22:11
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) акула пера (1) Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 1739 раз.
Подякували: 5566 раз.
Діти: трійко чудів

Re: "Ручна" дитина: як бути?

Повідомлення ЗІрка » 05 квітня 2012, 16:00

думала зважити малюка - мабуть не буду. бо ще налякаюся:)
Зображення
ЗІрка Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 969
З нами з: 27 липня 2010, 08:12
Звідки: Трембовля
Нагороди: 2
Успішне грудне вигодовування (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 258 раз.
Подякували: 953 раз.
Діти: хлопчик Андрусик

Re: "Ручна" дитина: як бути?

Повідомлення Natalinda » 05 квітня 2012, 16:16

taranjka написав:Natalinda 25 кг??????? :crazy:

:dash:
15 кг
Сорі за дезінформацію
"люди ніколи й нікому не встигають ані подякувати за добро, ані відплатити за свої образи. Нікому. Навіть собі. І майже ніколи не є напваки"
М.Матіос
Natalinda Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 10980
З нами з: 26 листопада 2009, 17:16
Звідки: Звідси)))
Нагороди: 6
Серце форуму (1) Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 14728 раз.
Подякували: 7324 раз.
Діти: Хлопчик Юрчик

Re: "Ручна" дитина: як бути?

Повідомлення taranjka » 05 квітня 2012, 16:20

ого, по ньому і не скажеш що 15 кг :confused:
Зображення
я завжди той, ким я собі здаюся - а моє уявлення про себе постійно змінюється А.Жід
не кажіть мені шо робити, і я не скажу куди вам іти)))
taranjka Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 5407
З нами з: 22 липня 2010, 22:11
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) акула пера (1) Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 1739 раз.
Подякували: 5566 раз.
Діти: трійко чудів

Re: "Ручна" дитина: як бути?

Повідомлення Сяна » 15 листопада 2012, 15:11

ну от, минув доці рік і я хочу написати про наш досвід.
стало значно легше, коли зрозуміла, що дитина і має бути "ручною" на перших етапах свого життя! а коли їй бути такою, як не тепер, будучи немовлям?
надворі дуже виручав (і виручає) слінг! тепер і ножками ходимо гуляти, якшо недалеко десь. після прогулянок в слінгу, як я помітила, доця була спокійніша і не так вже хотіла на руки вдома - я могла спокійно попити чай!
по дому я не слінгую, треба - ношу на руках, так навчилася і зуби чистити, і їсти шось приготувати-зігріти - і мені це подобається!!! можна цілувати та обнімати скільки завгодно! і головне - це зовсмі не важко! тим більше, коли розумію, що це природня потреба дитини. ще трохи - і я вже проситиму доцю на руки, а вона бігтиме пізнавати щось нове... тому насолоджуюся зараз сповна! :love:
Щасливий той, хто щасливий у себе вдома.
Толстой Л. М.
Сяна Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1479
З нами з: 12 березня 2012, 21:04
Звідки: Тернопіль)
Нагороди: 4
Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 1072 раз.
Подякували: 1277 раз.
Діти: донечка

Поперед.Далі

Повернутись до Виховання дитини



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей