Глобальні оголошення!



А ви будете платити за працю своєї дитини?

Модератори: TaniaPicaSSo, mavpusya, Ulkanet

Re: А ви будете платити за працю своєї дитини?

Повідомлення Радмила » 16 січня 2012, 23:10

Є така штука як мотивація. І як мотивувати дитину до того що вона не хоче робити? Я скористалась порадою психолога. Моя старша доня дуже довго одягалась. Процес одягання доводив мене до сказу. Бо міг розтягнутись на невизначенний термін. Перше я навчила її швидко одягатись. Як це інша тема. Але дитина розумна - мама одягне швидче ніж вона сама вдягнеться і так легше. Крім того в нас була проблема з навчанням. Ну не хоче дитина вчитись і все. І іграшки складати теж :(
Вихід був такий. Донька дуже хотіла вітражні фарби. Я намалювала багато сонечок і розділила їх. 1 фарба коштувала - 1 сонечко за одягання, 1 сонечко за складені іграшки і 3 сонечка за 3 заняття (читання, прописи, математика.) В коробці 10 фарб. Коли всі сонечка були зафарбовані, ми пішли і купили -зароблені фарби. І донька дуже пишалась і не раз підкреслювала саме, що вона заробила ці фарби. Результат - дитина тепер сама одягається дуже швидко і без заохочень, іграшки складаються за звичкою. От науку як і не любили так і не любимо. Але це вже інше. Тепер вона вчиться - збирає сонечка на лисичку.
Моя думка, що гроші я давати не буду, але система бонусів для мотивації до певної поведінки застосовуватись може.
А заохочення у вигляді похвали, обійм і поцілунків. У нас і так постійна.
Зображення
Зображення
Щастя є
Радмила Офлайн


Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1144
З нами з: 29 листопада 2009, 15:06
Нагороди: 3
випускниця школи материнства (1) гостренький язичок (1) за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 1321 раз.
Подякували: 1747 раз.
Діти: Старша донечка Менша донечка

Re: А ви будете платити за працю своєї дитини?

Повідомлення Радмила » 16 січня 2012, 23:32

Дитина запитала, чому вона має заробляти фарби, і я їй пояснила, що наш тато багато працює, щоб заробити нам на хліб, одяг, іграшки... і на вітражі в тому числі. Отож той час який тато міг відпочивати, дивитись телевізор і займатись чим хоче він витрачає на роботу. А її робота - навчання. Поки тато буде заробляти на фарби, доця буде вчитись. І ще був такий перехідний момент, коли всі сонечка за складання іграшок вже були зафарбовані, то винокло питання, а навіщо складати, якщо мені за це не буде сонечок? Тоді стимулом стало - швидко складає, буде достатньо часу для вечірньої казки.
Зображення
Зображення
Щастя є
Радмила Офлайн


Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1144
З нами з: 29 листопада 2009, 15:06
Нагороди: 3
випускниця школи материнства (1) гостренький язичок (1) за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 1321 раз.
Подякували: 1747 раз.
Діти: Старша донечка Менша донечка

Re: А ви будете платити за працю своєї дитини?

Повідомлення happymami » 16 січня 2012, 23:36

Радмила але ти крута. Так всьо кльово по поличках розклала. Дійсно стимул залізний. Але слухай, я так подумала, а яким стимулом буде для твоєї дитини, коли вона буде вже в класі 8-му, коли вже й малюватися на вечірки захоче, чи мати свої гроші на якісь свої захцянки. Як думаєш, як тут виходити з положення??? Я вже потроху шось починаю боятися, бо маю в хаті таку дівчину, котра добре вміє їсти печінки, а я мама ще зелена. і таких премудростєй, як ти, на жаль не знаю. :? :( Такшо ти такво пиши, пиши, я якесь і собі такево придумуватиму :гуд:
Навчу комп'ютерної графіки. З сертифікатом чи приватно
ЗображенняЗображення
Ми можемо стримати біль, злість, сльози, любов... але стримати сміх - неможливо)))
happymami Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 4945
З нами з: 15 листопада 2009, 08:56
Звідки: З дому)))
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) акула пера (1) за тривале грудне вигодовуванн (2) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2500 раз.
Подякували: 5212 раз.
Діти: Хлопчик-дівчинка)))

Re: А ви будете платити за працю своєї дитини?

Повідомлення Радмила » 17 січня 2012, 21:38

:? Не знаю. Час покаже. Буду вирішувати все помірі підростання. Ми ж дорослішаємо з нашими дітьми. ;-)
Зображення
Зображення
Щастя є
Радмила Офлайн


Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1144
З нами з: 29 листопада 2009, 15:06
Нагороди: 3
випускниця школи материнства (1) гостренький язичок (1) за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 1321 раз.
Подякували: 1747 раз.
Діти: Старша донечка Менша донечка

Re: А ви будете платити за працю своєї дитини?

Повідомлення гра з вогнем » 17 січня 2012, 22:10

Я буду платити за працю своєї дитини, якщо це буде фахова праця (типу сімейного бізнесу)
Домашні обов'язки, "громадянські" обов'язки - я оплачувати намірів не маю і вважаю таку практику згубною.
Кишенькові гроші є кишеньковими грошима, як їх витрачає дитина її справа, але навчити розумно витрачати гроші - як на мене одне із завдань виховання

система бонусів. як на мене це трохи інша пара кальош
гра з вогнем Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 6099
З нами з: 23 листопада 2009, 17:43
Нагороди: 3
Мамуся-творець (1) гостренький язичок (1) за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 3057 раз.
Подякували: 4232 раз.

Re: А ви будете платити за працю своєї дитини?

Повідомлення Sawwku » 10 лютого 2012, 14:41

Якось під вечір, коли мама поралася на кухні, до неї підійшов одинадцятилітній син з аркушем паперу в руках.
Прибравши вигляду офіційної особи, хлопчик подав списаний лист мамі. Витерши руки до фартушка, мама почала читати:
РАХУНОК ЗА МОЮ ПРАЦЮ:
За замітання подвір'я - 5 грн.
За порядок у моїй кімнаті -10 грн.
За купівлю молока - 1 грн.
Догляд за сестричкою (три полудні) -15 грн.
За дворазове отримання найвищої оцінки- 10 грн.
За винесення сміття щовечора - 7 грн.
Разом - 48 грн.
Закінчивши читати, мама лагідно глянула на сина, її вираз заполонили спогади. Вона взяла ручку і на зворотньому боці аркуша написала:
За те, що носила тебе у своєму лоні 9 місяців - 0 грн.
За всі ночі, які провела коло твого ліжечка, коли ти був хворий - 0 грн.
За ті всі хвилини, коли заспокоювала і втішала тебе, аби не сумував - 0 грн.
За всі сльози, що витирала з твоїх очей - 0 грн.
За все, чого тебе вчила кожного дня - 0 грн.
За всі сніданки, обіди, підвечірки і вечері та канапки до школи - 0 грн.
За життя, котре присвячую тобі кожного дня - 0 грн.
Разом - 0 грн.
Закінчивши писати, мама, ніжно посміхаючись, подала листок синові.
Хлопчик уважно прочитав написане, і дві великі сльози покотилися по його щоках. Він перегорнув листок і на своєму рахунку написав: "Заплачено", потім обхопив маму за шию і притулився, ховаючи обличчя.
Коли в особистих і родинних стосунках починають з'являтися розрахунки, все закінчується недобре. Любов - безрозрахункова, інакше її не існує.
Бруно Ферреро)
Sawwku Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 1560
З нами з: 18 січня 2011, 11:07
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 4
випускниця школи материнства (1) Успішне грудне вигодовування (1) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 837 раз.
Подякували: 912 раз.
Діти: маленьке сонечко Анютка
01,01,2011

Re: А ви будете платити за працю своєї дитини?

Повідомлення Русік » 10 лютого 2012, 14:57

Згадала я себе в підлітковому віці. Було то в буремні 90-ті, жилося всім доволі скрутно. Моя мама торгувала тоді на базарі. Точніше, їздила по базарах, бо в районних центрах немає постійного ринку, тому щодня треба було їхати в інше місто або село. В літні місяці я працювала на маму (з 14 років - офіційно): ми з братом їхали в одне село, мама з татом - в інше. То була повноцінна робота: підйом в 4 ранку, потягав сумки, постояв спочатку в холоді, потім в спеці.
Зарплати я не отримувала. Розуміла, що все, що роблю - то все в сім"ю. Щоб потім було на шо купити теплий одяг і заплатити за комунпослуги. Короче, навіть розмови такої не було - без з/п працювати не буду.
Зате яка ж я була горда тим, що мене мама навіть офіційно оформила своїм найнятим працівником (це тепер я розумію, що їй просто по паперах так треба було, а тоді я думала, що такий собі бонус, що мене визнають "дорослою"). Я навіть в школі хвалилася, що не байдикувала влітку, а працювала.
Дорогу осилит идущий!
Русік Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 966
З нами з: 23 лютого 2010, 17:37
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 4
Мамуся-творець (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (2)
Дякував (ла): 896 раз.
Подякували: 1209 раз.
Діти: Козаки Микола та Сашко + козачка Катерина

Re: А ви будете платити за працю своєї дитини?

Повідомлення Dashko » 10 березня 2012, 22:59

Якраз нещодавно обговорювали цю тему з чоловіком. Погляди в нас повністю співпали. Вважаємо, що гроші за роботу дитині давати не будемо (до закінчення школи десь), не залежно чи це робота по дому, чи успіхи в навчанні, чи "допомога в бізнесі". Звісно, будемо давати кишенькові, можливо якусь суттєву допомогу теж будемо відзначати (вже в старшому віці), але не напряму. Тобто, тільки для того, щоб зробити приємне дитині, а не для заохочення.

Думаю, кожна дитинка наароджується і росте з дуже сильним прагненням робити все, що подобається батькам. І наше завдання полягає тільки в тому, щоб не відбити ці прагнення. А це можна зробити якраз "покараннями і шантажами".
КУМКА працює в форматі шоу-руму за адресою Лисенка 8, відкрита: середа та субота 11:00 - 13:00 або за домовленістю, тел. 097-981-97-23
Dashko Офлайн


Консультант з грудного вигодовування
 
Повідомлень: 3011
З нами з: 10 листопада 2009, 10:27
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 7
Мамуся-творець (1) гостренький язичок (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) жіночі посиденьки (1) багата мамуся (1)
Дякував (ла): 1488 раз.
Подякували: 1891 раз.
Діти: Яся (30.08.05)
Ярослав (11.10.07)
Марко (9.03.11)
Микита (23.12.13)

Поперед.

Повернутись до Виховання дитини



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 4 гостей