Глобальні оголошення!



Іграшки свої - чужі

Модератори: TaniaPicaSSo, mavpusya, Ulkanet

Re: Іграшки свої - чужі

Повідомлення Sawwku » 29 травня 2012, 08:46

гратися то однозначно. він ще не раз на подібне напореться, то має навчитися поведінки в подібній ситуації
Sawwku Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 1560
З нами з: 18 січня 2011, 11:07
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 4
випускниця школи материнства (1) Успішне грудне вигодовування (1) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 837 раз.
Подякували: 912 раз.
Діти: маленьке сонечко Анютка
01,01,2011

Re: Іграшки свої - чужі

Повідомлення Alisa » 29 травня 2012, 09:52

Ще таке вичитала.
Якщо дитина приходить на майданчик зі своїми іграшками, всі їх тримає, нічим не бавиться, то в цьому випадку її треба вчити ділитися.
Але якщо з іграшок вибрала одну, нею бавиться, й якась дитина хоче її з рук забрати, то мама має право з добродушним виглядом сказати тій дитинці, що зараз грається к приміру Іллюша, зачекай.
Я щось думала, що правильно коли батьки невтручаються.А ось почитала, й зрозуміла, що мама має втручатися й показувати дитині правильну модель поведінки в цій ситуації. А ще дитина яка впевнена, що мама її захистить краще розвивається.
Що виявляється дворічна дитина чекає від мами підтримки в такій ситуації.
Щоб мама взяла її за ручку, й чемно попросила відібрану іграшку назад, чи так само добродушно не дала забрати.
Бо якщо мама цього не зробить, в дитини виникає страх неотримати свою відібрану іграшку назад ніколи. й як результат стрес й відчай.. А так вона стає спокійнішою, знає, хоч іграшку й відібрали, але вона повернеться.


Вчора на майданчику Ілля варив з піску нам каву. Підійшла дівчинка, захотіла видерти в нього з рук чашку. А він її міцно стис, не віддав й спокійно сказав "Іллюша варить мамі каву:)"
Дівчинка відступила.
Я від нього такого не чекала.


Я не буду уникати дітей -агресорів, просто тепер інакше буду поводитись.
Зображення
Alisa Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 1510
З нами з: 13 квітня 2010, 12:13
Нагороди: 4
випускниця школи материнства (1) гостренький язичок (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 1395 раз.
Подякували: 1354 раз.
Діти: синуля

Re: Іграшки свої - чужі

Повідомлення mala-karta » 30 травня 2012, 00:24

Я свого вчила не віддавати, якщо не хоче.
Так і казала - не віддавай.
То тримав міцно.
Зараз свої забирає назад, а ось старшим хлопчикам (читати - цікавих для малого) дозволяє брати, піддобряється буцім.
Зображення
Зображення
mala-karta Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 4617
З нами з: 15 листопада 2009, 11:50
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 3
Мамуся-творець (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 3590 раз.
Подякували: 3167 раз.
Діти: Хлопчик Ромчик
Хлопчик Андрійко

Поперед.

Повернутись до Виховання дитини



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей