Глобальні оголошення!



А вам старші дітки допомагають?

Модератори: TaniaPicaSSo, mavpusya, Ulkanet

Re: А вам старші дітки допомагають?

Повідомлення oksana.tesliuk » 16 квітня 2011, 23:30

eney написав:мій чоловік пропонував мамі сестру викинути коли та народилась, модл вона маленька, плаче, і мама весь час з нею :lol:

Оце прикол :lol: Я б напевно після такої заяви менше взагалі з рук не спускала :crazy:
oksana.tesliuk Офлайн


Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 895
З нами з: 11 лютого 2011, 23:58
Нагороди: 3
випускниця школи материнства (1) Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 804 раз.
Подякували: 1014 раз.
Діти: Андрій 23.11.2003
Микола 19.05.2011

Re: А вам старші дітки допомагають?

Повідомлення oksana.tesliuk » 16 квітня 2011, 23:34

мешканка написав:в нас старша доця має більше привілеїв: їй дозволено мити посуду, коли меншої нема, пилососити, коли захоче і застеляти ліжечко. Молодша-помагає витирати порохи і мити підлогу (ну то все так, мені більше клопоту ніж помочі, але саме усвідомлення поняття "допомагати" формується)
В обов"язковому порядку прибирають за собою забавки і складають одяг в шафу.
Тепер думаю, що б ще таке їм додати до щоденних обов"язків :?

Нічого собі!!! :shock: Мій в такому віці навіть іграшки не хотів за собою збирати. Аж в садік дали, то там навчився, нас ніяк не хотів слухати. Раз попробували заставити, то він збирав, але паралельно кричав: "От буде в мене братик, то він і збиратиме!" :grin: Щоб ще сам за ним не збирав :lol:
oksana.tesliuk Офлайн


Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 895
З нами з: 11 лютого 2011, 23:58
Нагороди: 3
випускниця школи материнства (1) Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 804 раз.
Подякували: 1014 раз.
Діти: Андрій 23.11.2003
Микола 19.05.2011

Re: А вам старші дітки допомагають?

Повідомлення oksa_mal » 17 квітня 2011, 00:11

старший синочок (йому 2 роки) носить використані підгузники викидати у сміття з молодшої доці(їй 1,5 міс).
Зображення


Не тратьте деньги на одежду...Тратьте на путешествия...Какая разниця, сколько лет вашим кедам, если вы гуляете в них по Парижу.
oksa_mal Офлайн

Аватар користувача
Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 361
З нами з: 26 лютого 2011, 16:16
Звідки: Тернопіль-Калуш
Нагороди: 1
випускниця школи материнства (1)
Дякував (ла): 224 раз.
Подякували: 307 раз.
Діти: хлопчик
дівчинка

Re: А вам старші дітки допомагають?

Повідомлення oksana.tesliuk » 17 квітня 2011, 00:13

oksa_mal написав:старший синочок (йому 2 роки) носить використані підгузники викидати у сміття з молодшої доці(їй 1,5 міс).

Гарно як :clapping:
oksana.tesliuk Офлайн


Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 895
З нами з: 11 лютого 2011, 23:58
Нагороди: 3
випускниця школи материнства (1) Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 804 раз.
Подякували: 1014 раз.
Діти: Андрій 23.11.2003
Микола 19.05.2011

Re: А вам старші дітки допомагають?

Повідомлення мешканка » 17 квітня 2011, 09:30

oksana.tesliuk написав:
мешканка написав:в нас старша доця має більше привілеїв: їй дозволено мити посуду, коли меншої нема, пилососити, коли захоче і застеляти ліжечко. Молодша-помагає витирати порохи і мити підлогу (ну то все так, мені більше клопоту ніж помочі, але саме усвідомлення поняття "допомагати" формується)
В обов"язковому порядку прибирають за собою забавки і складають одяг в шафу.
Тепер думаю, що б ще таке їм додати до щоденних обов"язків :?

Нічого собі!!! :shock: Мій в такому віці навіть іграшки не хотів за собою збирати. Аж в садік дали, то там навчився, нас ніяк не хотів слухати. Раз попробували заставити, то він збирав, але паралельно кричав: "От буде в мене братик, то він і збиратиме!" :grin: Щоб ще сам за ним не збирав :lol:

В мене чоловік по характеру-педант. (хоча він не любить, коли я це слово застосовую). То його заслуга :tipok:
мешканка Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2805
З нами з: 24 лютого 2010, 15:30
Звідки: Файне місто!
Нагороди: 4
Мамуся-творець (1) акула пера (1) Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1)
Дякував (ла): 2726 раз.
Подякували: 2986 раз.
Діти: Дві донечки і маленький хлопчик!

Re: А вам старші дітки допомагають?

Повідомлення oksana.tesliuk » 17 квітня 2011, 12:16

В мене мій батько такий. То я коли відправляю до нього в село малого на канікули, то він там теж і підлогу миє, і траву рве кролям, і листя гребе з дідом... Геть інша дитина робиться після таких трудоднів :гуд:
oksana.tesliuk Офлайн


Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 895
З нами з: 11 лютого 2011, 23:58
Нагороди: 3
випускниця школи материнства (1) Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 804 раз.
Подякували: 1014 раз.
Діти: Андрій 23.11.2003
Микола 19.05.2011

Re: А вам старші дітки допомагають?

Повідомлення georginochka » 17 квітня 2011, 17:14

oksa_mal написав:старший синочок (йому 2 роки) носить використані підгузники викидати у сміття з молодшої доці(їй 1,5 міс).

і мій таке робить, ще й заглядає часом туда і висловлює свою думку з приводу вмісту :lol:
а ще поливає з татом вазони (це певно любить більшість дітей), часом збирає іграшки, зрідка миє зі мною посуду і витирає пилюку. Дуже гордиться і радіє коли називаю його своїм помічничком :)
Зображення
georginochka Офлайн

Аватар користувача
Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 476
З нами з: 02 лютого 2011, 13:59
Дякував (ла): 484 раз.
Подякували: 351 раз.
Діти: Хлопчик і дівчинка

Поперед.

Повернутись до Виховання дитини



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей