Глобальні оголошення!



Метод Драпкіна діє!!!

Модератори: TaniaPicaSSo, mavpusya, Ulkanet

Метод Драпкіна діє!!!

Повідомлення Melisa » 14 січня 2010, 23:55

Дівчата, я вже кілька раз писала про книжку Драпкіна "Лікування материнською любов"ю". Хочу потішитись тим, що метод насправді діє! :fine: :xlolx: Я перевірила на своїй дитині і продовжую її "лікувати своєю любов"ю" і досі. Тому, тим, хто ще не спробував - дуже раджу. :fine: А тих, хто займається даною методикою, прошу поділитись враженнями. ;)
Melisa Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 1978
З нами з: 14 листопада 2009, 20:44
Звідки: Тернопіль
Дякував (ла): 1656 раз.
Подякували: 2019 раз.

Re: Метод Драпкіна діє!!!

Повідомлення Melisa » 15 січня 2010, 00:04

Кому треба, можу переслати по пошті. Маю ел. вигляд. Мушу признатись, він у мене дещо "кольоровий", оскільки я люблю виділяти деякі речення різними кольорами, для того, щоб під час повторного перегляду звернути увагу на головне.:write:
Востаннє редагувалось Melisa в 15 січня 2010, 00:19, всього редагувалось 1 раз.
Melisa Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 1978
З нами з: 14 листопада 2009, 20:44
Звідки: Тернопіль
Дякував (ла): 1656 раз.
Подякували: 2019 раз.

Re: Метод Драпкіна діє!!!

Повідомлення Melisa » 04 травня 2011, 22:06

Ну, що, хтось пробував?
Melisa Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 1978
З нами з: 14 листопада 2009, 20:44
Звідки: Тернопіль
Дякував (ла): 1656 раз.
Подякували: 2019 раз.

Re: Метод Драпкіна діє!!!

Повідомлення гра з вогнем » 04 травня 2011, 22:25

не в обіду.
а що дійсно для того. щоб говорити своїй дитині хороші слова, любитися з нею -тре книжки читати?
без книжки ніяк?
чи прікол в тому, що треба говорити, коли дитина знаходиться у звужених станах свідомості? ну я б не ризикувала так з дитячою психікою.
частина фраз спрямовані, доречі, явно на мамочку, а не на дитину. самі себе заговарюєте...

як поєднується четвертий блок з усіма тими висасуваннями та іншими заговорами з християнською мораллю?
гра з вогнем Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 6099
З нами з: 23 листопада 2009, 17:43
Нагороди: 3
Мамуся-творець (1) гостренький язичок (1) за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 3057 раз.
Подякували: 4232 раз.

Re: Метод Драпкіна діє!!!

Повідомлення Melisa » 05 травня 2011, 08:45

гра з вогнем написав:як поєднується четвертий блок з усіма тими висасуваннями та іншими заговорами з християнською мораллю?

Думаєш, що є звязок з ворожбитством, екстрасенсорикою і т.п.?
гра з вогнем написав:а що дійсно для того. щоб говорити своїй дитині хороші слова, любитися з нею -тре книжки читати?

часом треба. бо часом в мами депресія... бо часом нема потрібної людини, або потрібних слів... бо часом сама мама хоче знайти підтримку всьому тому, про що знає... просто хоче бути впевнена, що все робить вірно.
ну не знаю, кожен для себе вирішує. Просто я побачила результат і тому вирішила поділитись з іншими. Нікого не заставляю і не силую читати книгу і тим більше виконувати написане. Просто цікаво почути інші думки. Навіть цілком протилежні.
Melisa Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 1978
З нами з: 14 листопада 2009, 20:44
Звідки: Тернопіль
Дякував (ла): 1656 раз.
Подякували: 2019 раз.


Повернутись до Виховання дитини



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей

cron