Глобальні оголошення!



Маленькі егоїсти

Модератори: TaniaPicaSSo, mavpusya, Ulkanet

Маленькі егоїсти

Повідомлення Ulkanet » 22 листопада 2014, 00:36

була майже шокована почувши, як мої знайомі розмовляли про сина однієї з них.
я того хлопчика знаю, не добре - але пару раз з ним мала заняття. Я помічала, що він такий троха відлюдкувати - але я якось думала що мені здається, бо моя мала то ще той триндячий ящик :crazy: :crazy:
малому 6 років, ходить в 1 клас.
так от, він ходить гуляти тільки з мамою, грається з мамою - і недай Боже мамі заговорити до когось з дітей чи з дорослими - зразу сильна ревність, обіда і навіть істерки. Мама немає права при ньому нізким говорити, навіть з його ен-рідними сестрами і братами, яких він знає з дитинства. Недавно був випадок, що хлопчик йшов до школи (десь 3-4 клас) і розійшовся йому замок і він не міг з ним дати собі ради, тай плакав на дорозі. Мама з тим хлопчиком (що егоїст) підійшли, помогли - то потім та мама вислухала від свого сина "ого-го" і щей істерику закатав. :dash: "Ти тільки моя мама! Ти не маєш права нізким говорити! Чого ти його чіпаєш???" і т.д.
Чесно, навіть не думала що таке може бути :scare: що такі бувають діти :scare: ну в 1-2 роки - то якось "природньо". Але в 6-7 років - вже б мав розуміти. Сам в сімї - всьо йому. Ніхто на маму не "претендує" :hi: Чому так?

розказуйте хто таке бачив, стикався??? що робили, як боролися ??? до кого з таким можна сходити???
бо та мама вирішила народити ще одну дитину, мол тоді він стане іншим, все пройде.
я чомусь думаю що це ще більше усугубить ситуацію. бо егоїст він вже не перший рік. :sad:
Від роботи дохнуть коні - ну а я безсмертний поні!!!!! :-))))))
Ulkanet Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2048
З нами з: 17 березня 2012, 02:10
Нагороди: 2
Мамуся-творець (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 3577 раз.
Подякували: 1979 раз.
Діти: Доця

Re: Маленькі егоїсти

Повідомлення svetla » 22 листопада 2014, 09:55

І також вважаю,що народження другоі дитини усугубить ситуацію і відношення хлопчика до мами.
Думаю,що без психолога тут ніяк. То треба розбиратися як з тим хлопчиком вдома спілкувалися рідня і т.д. фахівець знає з чого починати
svetla Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 530
З нами з: 22 березня 2010, 18:00
Нагороди: 2
Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 477 раз.
Подякували: 471 раз.
Діти: сестричка Оленка і братик Іванко

Re: Маленькі егоїсти

Повідомлення Тиха » 22 листопада 2014, 16:12

складається враження, що колись та дитина не доотримала мами, а тепер, знайшовши способи впливу, надолужує :ireful: . Так, без толкового психолога не обійтися :yes:
Тиха Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 536
З нами з: 27 липня 2013, 19:08
Нагороди: 2
за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 397 раз.
Подякували: 277 раз.
Діти: Хлопченя

Re: Маленькі егоїсти

Повідомлення Кокетка » 22 листопада 2014, 18:10

я подібне бачила :crazy: підхожу до сусідки , запитати ( чи не бачила де мої хлопці гуляють?) а її малий каже не говори до неї(йому майже 4 р), і то насупився і і повторяє собі це під ніс і злиться , чесно кажучи була здивована, бо він мене знає :pardon: я би собі навіть уявити не могла щоб мої хлопці себе так вели. Він друга дитина , старший таким не був.
Люди охоче вірять тому, в чому б хотіли бачити правду.
Кокетка Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 906
З нами з: 20 березня 2013, 16:22
Нагороди: 1
за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 869 раз.
Подякували: 787 раз.
Діти: два синочка


Повернутись до Виховання дитини



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість

cron