Глобальні оголошення!



Все про пісяння :)

Модератори: TaniaPicaSSo, Галина, олеся

Re: Все про пісяння :)

Повідомлення олеся » 24 грудня 2011, 11:43

Іра написав:зате потім чоловік каже ти навчила її шо вона має вертикально заспокоїтися :) :)


А що має постійно кричати :scare: Мій старший теж заспокоювався лише коли я його носила в вертикальному положенні і нічого вже виріс :-| Все буде добре!!!!!
Давайте замислимося над своєю поведінкою. Перш, ніж лаяти за поведінку своїх дітей - не забувайте, вони беруть приклад з нас...
олеся Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 1699
З нами з: 25 жовтня 2011, 18:52
Звідки: львів
Нагороди: 1
Мамуся-творець (1)
Дякував (ла): 919 раз.
Подякували: 1074 раз.
Діти: Хлопчик та ще раз хлопчик

Re: пісяння :)

Повідомлення Галина » 10 вересня 2014, 09:09

Дівчтата, чи нормально для 3-річної дитини щоночі по 2-3 рази пісяти? Ми до літа спали в пампетсах. Мені це надоїло і я вирішила, що буду будити і садити на горщик. Але в мене мала спить і навіть не рухається, пісяє і спить. Переважно 12:30-1:00 і другий раз 2:30-3:00. Я стараюся в такий час ловити і садити, але часом засну і не встигаю, вже мокра. Переживаю чи не може бути яких проблем зі здоров’ям...
Галина Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 2526
З нами з: 21 травня 2010, 19:58
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 3341 раз.
Подякували: 2248 раз.
Діти: 3 дівчинки-красунечки

Re: пісяння :)

Повідомлення taranjka » 10 вересня 2014, 09:16

в нас аналогічно
Зображення
я завжди той, ким я собі здаюся - а моє уявлення про себе постійно змінюється А.Жід
не кажіть мені шо робити, і я не скажу куди вам іти)))
taranjka Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 5407
З нами з: 22 липня 2010, 22:11
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) акула пера (1) Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 1739 раз.
Подякували: 5566 раз.
Діти: трійко чудів

Re: пісяння :)

Повідомлення TanenRom » 10 вересня 2014, 09:58

Галина я аналогічно переживала - мала пісяла вночі до 3,10 - інколи ловила і висаджувала, дуже часто просто переодягала, а потім почала проситись - і все жодна ніч безпроколів.
тому не переживай все у вас ок.
Зображення

Сім'я-це маленька країна, в якій ТАТО -президент, МАМА-міністр фінансів, міністр охорони здоров'я, міністр культури та надзвичайних ситуацій в сім"ї.А ДИТИНА-це народ, який постійно щось вимагає, обурюється і влаштовує страйки!!!!! !
TanenRom Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 2896
З нами з: 01 січня 2010, 12:36
Нагороди: 5
за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1) Чемпіон (2)
Дякував (ла): 3113 раз.
Подякували: 3186 раз.
Діти: Дві донечки - Дана та Даяна

Re: пісяння :)

Повідомлення westa » 10 вересня 2014, 09:59

І в нас схожа ситуація. Пісяє за ніч 3-4 рази.
До минулої весни пісяв 2 рази за ніч , перед тим починав крутитися чи навіть будився і ми благополучно пісяли в горщик. А в квітні ми переїхали в Скалат і Богданчик почав пісяти частіше , більшість разів в сні , без будь-яких зовнішніх проявів. В памперсі він ніколи не спав. Пробувала вдягати в памперс , то він в нього не може попісяти , будиться , починає плакати , потім важко заспокоїти.
А з медичної точки зору , то впісювання вві сні до 5 років патологією не вважається. Просто всі діти різні. В кожного своя норма. Рекомендують обмежити перегляд телевізора , комп"ютера дитиною , натомість збільшити тривалість прогулянок на свіжому повітрі.
Зображення



Все завжди закінчується добре! Якщо все закінчилося погано, значить це ще не кінець !
westa Офлайн

Аватар користувача
Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 370
З нами з: 08 квітня 2012, 16:15
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 3
випускниця школи материнства (1) Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 520 раз.
Подякували: 418 раз.
Діти: синочок Богданчик

Re: Все про пісяння :)

Повідомлення Галина » 10 вересня 2014, 10:33

В мене Діанка з 1,10 вже не пісяла, дуже рідко бувало що впісювалася (коли пила багато на ніч), а то вже скоро 3, а вона навіть не чує, як пісяє... Я вже будильник на 2:30 ставлю щоб попа мокра не мерзла, щоб ловити, бо спить не накрита, а вікно відкрите завжди (я не можу з закритим спати, задихаюся, навіть взимку :pardon: ).
Галина Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 2526
З нами з: 21 травня 2010, 19:58
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 3341 раз.
Подякували: 2248 раз.
Діти: 3 дівчинки-красунечки

Re: Все про пісяння :)

Повідомлення Nymydora » 10 вересня 2014, 11:17

Наш теж старший ще пісяє, а вже скоро 5. :scare: І також не чує, навіть не прокидаєтсья. Інколи навіть 2 рази на ніч. Я спочатку висаджувала. Тепер перестала, щоб не виробилася звичка, що має вночі пісяти. Перевдягаю - то навтіь не прокидається. Помітила, що якщо був якийсь стрес, то оте пісяння нічне посилюється. А буває, що кілька ночей підряд сухо або через сон проситься. Не кажу, що то нормально, але є от таке.
Зображення
Зображення
Мрії збуваються
Nymydora Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 3167
З нами з: 09 квітня 2010, 20:53
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 6
Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (2) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2120 раз.
Подякували: 3049 раз.
Діти: Троє

Re: Все про пісяння :)

Повідомлення нічка » 10 вересня 2014, 21:59

А я притримуюся всіх можливих методів, ну я про висаджування, тримання в теплі. не давати багато пити. ставити будильник і садити дитину. повірте нічого страшного в цьому немає. мені дитину шкода що буде холодна спати і щоб не було ще більше проблем. то напевне мій пунктик. і якщо є проблеми то даю канефрон, травяні ванночки. крем. для пиття шипшина і бруньки березові. і ще помітила коли я висаджувати почала вночі то немає проблем з пісяням в день. а то часто було і по трошки.ну якось так
нічка Офлайн


 

Re: Все про пісяння :)

Повідомлення Marichka » 11 вересня 2014, 23:35

Наша теж ще може впісюватись і спати далі.Були в уролога в 4 роки з аналізом сечі і узд-все добре.Потім ще були в невропатолога Костика,сказав,що то ще не проблема,що потрібно обмежити пиття,після 19 год вроді нічого пити не давати,виписав Енуран-казав,що його пити можна довго,що не зашкодить.
По нашій ситуації бачу,що дитина проситься,якщо вдень спала,є не така емоційно і фізично втомлена і що,якщо тепліше в будинку і сухіше,то може не пісяти цілу ніч.
На ніч наша дитина ще п"є молочко.
Зображення
Marichka Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 3237
З нами з: 10 лютого 2011, 15:13
Нагороди: 4
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2032 раз.
Подякували: 1655 раз.
Діти: Ліля 6.06.2010
Тадей 3.07.2013

Re: Все про пісяння :)

Повідомлення Nymydora » 12 вересня 2014, 10:58

У нас проблемка з питтям на ніч, бо перед сном кричить криками, просить пити.
Зображення
Зображення
Мрії збуваються
Nymydora Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 3167
З нами з: 09 квітня 2010, 20:53
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 6
Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (2) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2120 раз.
Подякували: 3049 раз.
Діти: Троє

Поперед.Далі

Повернутись до Туалетні справи



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість

cron