Глобальні оголошення!



Норма какання та кількості молока за раз

Модератори: TaniaPicaSSo, Галина, олеся

Норма какання та кількості молока за раз

Повідомлення krapk@ » 28 травня 2010, 16:50

Що по вашому є нормально: що дитина какає раз в тиждень чи що 7-8 раз в день??? просто в нас була ситуація перша, зараз в подруги малеча народилася, то друга ситуація. І друге питання, скільки приблизно в 5 місяців за 1 раз дитинка має випивати молочка маминого??? З моїх обох грудей я зараз націджую 120 грам. Стількиж син після цього може випити ще (зцідженого). Він обжора???
Зображення
И дай вам Бог того вдвойне,чего желаете вы мне.

Может, у кого-то жизнь и как зебра: полоса черная, полоса белая.А у меня как радуга и сейчас мне фиолетово
krapk@ Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2323
З нами з: 17 листопада 2009, 23:30
Нагороди: 4
Мамуся-творець (1) Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 1369 раз.
Подякували: 1663 раз.
Діти: В нас вдома Юрський період- всіма заправляє синочок Юрчик

Re: норма

Повідомлення Natalinda » 28 травня 2010, 18:05

Як на мене нормою є те, що є нормальним для даної конкретної дитини. Мій синок какає через день, іноді через 2. З точки зору загальної, то є не дуже норма, але оскільки дитина нормально почувається значить такий в неї обмін речовин.

Я зцідити можу максимум чайну ложку. Дитина в 9 міс. важить 10 кг. Ну невже він голодує? Ви ж не дізнаєтеся скільки коли дитина молочка висмоктала. Правда в таких випадках педіатри іноді рекомендують контрольне зважування.

І цікаво навіщо ви взагалі зціджуєтеся? По причині відлучення з дому?
"люди ніколи й нікому не встигають ані подякувати за добро, ані відплатити за свої образи. Нікому. Навіть собі. І майже ніколи не є напваки"
М.Матіос
Natalinda Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 10980
З нами з: 26 листопада 2009, 17:16
Звідки: Звідси)))
Нагороди: 6
Серце форуму (1) Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 14728 раз.
Подякували: 7324 раз.
Діти: Хлопчик Юрчик

Re: норма

Повідомлення krapk@ » 28 травня 2010, 18:14

так на роботу я ходжу на 4 години, але в цей час (1 раз вдень) почала давати кашку гречану. А сціджую щоб на ніч дати більше. Виходить що останнє годування майже 250 грам (сціжене молочко+циця). Важить він нормально, я через те щоб хоч до 3 ночі дав поспати, бо інкаше в 1 годині підйом. А потім 3 їмо 4 їмо 5 їмо...Ех.
Зображення
И дай вам Бог того вдвойне,чего желаете вы мне.

Может, у кого-то жизнь и как зебра: полоса черная, полоса белая.А у меня как радуга и сейчас мне фиолетово
krapk@ Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2323
З нами з: 17 листопада 2009, 23:30
Нагороди: 4
Мамуся-творець (1) Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 1369 раз.
Подякували: 1663 раз.
Діти: В нас вдома Юрський період- всіма заправляє синочок Юрчик

Re: норма

Повідомлення nadia 2311 » 28 травня 2010, 22:38

krapk@, а я думала що вони всі на грудному так в ночі встають. Нам 6міс прокидаємось перший раз їсти в першій а потім що години, хоча в день на вулиці можемо не їсти і 4,5 год.А какаємо ра в два три дні.Думаю в кожного це індивідуально , якщо малеча активна весела значить така для неї норма.
Востаннє редагувалось nadia 2311 в 29 травня 2010, 08:45, всього редагувалось 1 раз.
Зображення
Зображення
nadia 2311 Офлайн


Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 130
З нами з: 13 березня 2010, 21:29
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 3
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 187 раз.
Подякували: 181 раз.
Діти: Синочок- грибочок
Донечка квіточка

Re: норма

Повідомлення TattyMummy » 29 травня 2010, 08:26

Наш малюк какав раз на 10 днів (тільки на ГВ). Спочатку вважала, що то зовсім ненормально. З часом заспокоїлась і тепер вважаю це для своєї дитини нормою у той період.
А на рахунок "обжори" - мені здається, що дитинка гамцяє стільки молочка маминого, скільки їй необхідно.
А якщо дотримуватись усіх "норм", то вийде що нормальних дітей немає :)
Зображення
Зображення
TattyMummy Офлайн


Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 956
З нами з: 09 лютого 2010, 22:33
Нагороди: 3
Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 828 раз.
Подякували: 776 раз.
Діти: Двоє синочків і заюся доця

Re: норма

Повідомлення mala-karta » 29 травня 2010, 21:33

ого, 10 днів..
я б лякалася :???:
хоча...
в нас було кілька разів, що 4 дні не какав, то переживала, але малий нормально себе вів, а потім видав такі порції...
А було як і книжка пише - по 2-3 рази в день.

То дійсно, краще по дитині дивитися.
Зображення
Зображення
mala-karta Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 4617
З нами з: 15 листопада 2009, 11:50
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 3
Мамуся-творець (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 3590 раз.
Подякували: 3167 раз.
Діти: Хлопчик Ромчик
Хлопчик Андрійко

Re: норма

Повідомлення TattyMummy » 30 травня 2010, 09:34

mala-karta написав:ого, 10 днів..
я б лякалася :???:

та й я лякалася - пів року як на голках
але ну ніяк з нього "видусити" нічого не могла :dash:
а дитина себе поводила прекрасно, ознак інтоксикації ніяких, аналізи в порядку, спеціалісти розводили руками...
для усіх бабців, дідів, батьків було свято як синуська покакав :)
а у подруги два дні не покакав і дитина себе жахливо поводила
так що все індивідуально
Зображення
Зображення
TattyMummy Офлайн


Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 956
З нами з: 09 лютого 2010, 22:33
Нагороди: 3
Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 828 раз.
Подякували: 776 раз.
Діти: Двоє синочків і заюся доця

Re: норма

Повідомлення kamisia » 30 травня 2010, 10:58

з трьох місяців почали какати раз в 3-4 дні :scare: , но такими порціями :lol: ..... могли покакати на 4-ий день в два заходи :o .... спочатку тож боялась, потім почала слідкувати за поведінкою, нормальний рібьйонок, шо в нього хтіти, ну какається їй так, ну то най так 8-) ..... ))))
krapk@А сціджую щоб на ніч дати більше. Виходить що останнє годування майже 250 грам (сціжене молочко+циця).

а "обжорство" більше ніж дітяті нада діть не зїсть, тільки то сціжування мені ненравиться :mrgreen: :scare:
Ну и что что ветер в голове, зато мысли всегда свежие
Поганий правопис розвиває уяву

Зображення
Зображення
kamisia Офлайн


Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 633
З нами з: 25 лютого 2010, 18:16
Нагороди: 3
Мамуся-творець (1) Успішне грудне вигодовування (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 109 раз.
Подякували: 463 раз.
Діти: чудо Софія

Re: Норма какання та кількості молока за раз

Повідомлення happymami » 16 січня 2011, 05:59

krapk@ написав:Що по вашому є нормально: що дитина какає раз в тиждень чи що 7-8 раз в день???

якшо дитя ближче до новонародженого, то я б не переживала за 7-8 раз а переживала за раз в тиждень. А якшо ближче до ходячого, то певно боялася б 7-8 раз в день.
Але то таке. В мене доця до 4 років ходила в туалет раз в тиждень. Ну шо ти їй зробиш. Помагало на літньо-осінній період їздити на дачу. Там яблука-сливки і купа всього, то процес пришвидшувався)))
Навчу комп'ютерної графіки. З сертифікатом чи приватно
ЗображенняЗображення
Ми можемо стримати біль, злість, сльози, любов... але стримати сміх - неможливо)))
happymami Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 4945
З нами з: 15 листопада 2009, 08:56
Звідки: З дому)))
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) акула пера (1) за тривале грудне вигодовуванн (2) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2500 раз.
Подякували: 5212 раз.
Діти: Хлопчик-дівчинка)))

Re: Норма какання та кількості молока за раз

Повідомлення Marta » 16 січня 2011, 16:11

happymami, я вивчала трохи то питання, бо в нас було, що Ліза какала раз в 9 днів.
То пише, що на грудному норма- 7 днів не какати. Значить, молочко добре засвоюється.
Дитина була весела, нормальна, животик м"ягенький, але все ж давали і сиропи всякі, і біфідобактерії за порадами лікаря- нічого не допомагало. Потім як вже какала, то нормальним, тобто це не запор.
Чекали хоч би до 7 днів, потім помагала трубочкою, якщо до того часу ще не було діло зроблене.
Почала какати частіше, коли ввели прикорм.
Тобто десь від 2-х до 6 міс вона так какала- приблизно 4 рази в місяць...
А потім раз в 4 дні, раз в 3, потім раз в день досить довго, а от тепер почала раз в 3 дні, як годинник, теж нормальні по консистенції какашки, так що дивитись по дитині, якщо животик м"якенький, дитинка жвава, весела- то нема чого переживати.
Marta Офлайн


 

Далі

Повернутись до Туалетні справи



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей