Глобальні оголошення!



Норма какання та кількості молока за раз

Модератори: TaniaPicaSSo, Галина, олеся

Re: Норма какання та кількості молока за раз

Повідомлення Marta » 16 січня 2011, 16:12

А на рахунок кількості молока- то грудного молока можна стільки, скільки хоче дитина. Це не означає, що вона обжорка чи переїдає.
Marta Офлайн


 

Re: Норма какання та кількості молока за раз

Повідомлення mavpusya » 16 січня 2011, 16:57

а наша напевне що обжорка, любить поспати із цицьою, а потім поригати, то я вже сама забираю, коли бачу, що їй достатньо :head:
вагу набираємо наче нормально, в 4 місяці важимо 8 кг, сподіваюсь я її не дуже обділяю... :head:

о! то в нас усе не так погано: ми какаємо раз в півтора дні
якщо щодня, то все гаразд, але якщо затримка у випорожненні, то вилазить дерматит по тілу у вигляді червоних сухих плямок... а так, дитина жвава, не помітно, що її щось турбує...
Зображення
Свобода волн и злата звон - пиратский дух не побеждён! Зображення
mavpusya Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1143
З нами з: 28 листопада 2010, 18:41
Нагороди: 3
Мамуся-творець (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 4072 раз.
Подякували: 1627 раз.
Діти: Дівчинка

Re: Норма какання та кількості молока за раз

Повідомлення Зоряна » 14 січня 2012, 23:12

Моя малеча какла раз в тиждень(при гв ),нічого її не боліло і я не переживала ,хоча дільнична сварилася,щоб давати якісь лікарства,я не звертала увагу. Їла багато буряка,чорносливу і кураги,пила теж ,нічого не допомагало.Після 2 місяців почались закрепи і вона плакала.я давала Нормазе (Італійського виробництва) тиждень, в аптеці вартість в районі 50 грн.Після такого сиропчику ми какаємо гарно і раз в 2 дня,нам зараз 4 місяць.
Зоряна Офлайн


 

Re: Норма какання та кількості молока за раз

Повідомлення Людмила* » 05 березня 2013, 17:29

Мій малий до місяця какав добре (2, 3 рази вдень), потім почав через 3 дні. Ми звернулись до лікарки, сказала подавати біфідумбактерин. Поки давали какав раз вдень, а як перестали, то через два дні для нього була норма. Почував себе добре, животик не був твердий. Зараз десь тиждень, то какає кожен день :aplo: , правда незнаю чи надовго, надіюсь що вже внормувалось.
Людмила* Офлайн


 

Re: Норма какання та кількості молока за раз

Повідомлення krapk@ » 05 березня 2013, 19:46

happymami написав:якшо дитя ближче до новонародженого, то я б не переживала за 7-8 раз а переживала за раз в тиждень.

а якраз і ні - оце вже з мого високо досвіду все таки вірно, що
Marta написав:на грудному норма- 7 днів не какати. Значить, молочко добре засвоюється.

і зараз знову аналогічно в подружки-останній раз 8 днів, а потім покала і все добре. ЗАИЧАЙНО, при умові що дитину не турбує нічого.
Зображення
И дай вам Бог того вдвойне,чего желаете вы мне.

Может, у кого-то жизнь и как зебра: полоса черная, полоса белая.А у меня как радуга и сейчас мне фиолетово
krapk@ Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2323
З нами з: 17 листопада 2009, 23:30
Нагороди: 4
Мамуся-творець (1) Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 1369 раз.
Подякували: 1663 раз.
Діти: В нас вдома Юрський період- всіма заправляє синочок Юрчик

Re: Норма какання та кількості молока за раз

Повідомлення TaniaPicaSSo » 05 березня 2013, 20:01

Від місяця і до чотирьох мала какала раз на 3-5 днів. Мами і бабці казали, що то недобре. Але я начиталася в неті, що то нормально і заспокоїлась. З 4 міс. стало раз на 2 дні, а то і деколи раз на день. Ми тільки на ГВ.
Зображення
TaniaPicaSSo Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2683
З нами з: 11 вересня 2012, 21:35
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (2) слінгомама (1)
Дякував (ла): 1350 раз.
Подякували: 2568 раз.
Діти: Дві доці

Re: Норма какання та кількості молока за раз

Повідомлення Ulkanet » 08 березня 2013, 04:01

а моя сирунка :=): , скільки раз їла - стільки і какала. і то десь до 1 р. і 9 місяців. зараз вже 1-2 рази.
але в нас була сильна алергія коли ми були ГВ. ГВ було 6 місяців. на сумішах тоже та сама історія була.
добре шо з часом переросла ті какахи і алергію (принаймні вже не так сильно висипає :wink: ).
вагу набирала по 300-600 гр. в місяць. але ми народилися 4400 гр. то в їхні норми попадали ::Р: . в рік важила 12 кг :В): 75 см.
Від роботи дохнуть коні - ну а я безсмертний поні!!!!! :-))))))
Ulkanet Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2048
З нами з: 17 березня 2012, 02:10
Нагороди: 2
Мамуся-творець (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 3577 раз.
Подякували: 1979 раз.
Діти: Доця

Поперед.

Повернутись до Туалетні справи



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Heise IT-Markt [Crawler] і 1 гість