Глобальні оголошення!



Низький гемоглобін!

Модератори: TaniaPicaSSo, Галина, олеся

Re: Низький гемоглобін!

Повідомлення destinyschild » 17 квітня 2013, 21:56

Нам 9 місяців. Здали кров на гемоглобін. Занизький - 100 г/л. І відправили нас ще здати біохімічний аналіз крові на залізо. Ось і не знаю що то робити. Шкода вже змалку дитину по лікарях водити. Гречку їмо кожен день, а результату немає. З однієї сторони розумно не давати зразу залізо, а визначити чому саме низький гемоглобін - можливо залізо погано засвоюється. Хтось здавав кров малюків на біохімію на вміст заліза?
destinyschild Офлайн


 

Re: Низький гемоглобін!

Повідомлення Dribchuk » 18 квітня 2013, 08:54

destinyschild ми здавали. В основному вони визначають тип анемії. Якщо це звичайна залізодефіцитна анемія то призначають вітаміни, в інших випадках відправляють на дообстеження. В нас була саме залізодефіцитна анемія спровокована тим що їжа погано засвоюється. Дитині трохи скорегували дієту і виписали полівітаміни. Полівітаміни я не давала, купувала вітамінні комплекси на основі медової продукції.
Господи дай нам глаза, которые видят в людях лучшее,
Сердце, которое будет прощать худшее,
Ум, что забывает плохое,
И душу, которая никогда не теряет веру.
Dribchuk Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 1813
З нами з: 27 березня 2012, 15:30
Звідки: Тернопіль
Дякував (ла): 808 раз.
Подякували: 1487 раз.
Діти: Донечка.

Re: Низький гемоглобін!

Повідомлення Lusik » 18 квітня 2013, 09:33

А печінку телячу не пробували давати? На синочкові ще не приходилося перевіряти, а от недавно сама піднімала гемоглобін, то їла багато гречки, тушену печінку і салати з бурячка !!!! :wink:
Lusik Офлайн


Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 575
З нами з: 17 лютого 2011, 15:04
Звідки: Тернопіль-Дружба
Дякував (ла): 1183 раз.
Подякували: 609 раз.
Діти: Синусик-котусик
(29.10.2010)

Re: Низький гемоглобін!

Повідомлення Dribchuk » 18 квітня 2013, 16:00

Lusik таким малим дітям кажуть печінку давати не бажано. Всетаки печінка це фільтр і має здатність накопичувати всякі беки. Я давала домашню (свою не базарну) кролячу печінку з рочку. Потім десь з півтора курячу і телячу. Нам для підняття гемоглобіну (тоді Ані був рік з копійками) порадили їсти багато шпинату, гранатів, курячі і перепелині жовтки, скумбрія, горбуша, чевона фасоля, відвар з родзинок і кураги, яблука, грецькі горіхи, чорнослив.
Господи дай нам глаза, которые видят в людях лучшее,
Сердце, которое будет прощать худшее,
Ум, что забывает плохое,
И душу, которая никогда не теряет веру.
Dribchuk Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 1813
З нами з: 27 березня 2012, 15:30
Звідки: Тернопіль
Дякував (ла): 808 раз.
Подякували: 1487 раз.
Діти: Донечка.

Re: Низький гемоглобін!

Повідомлення destinyschild » 20 квітня 2013, 17:54

LusikDribchuk, дякую! DribchukА чому не давала полівітаміни дитині? І які саме вітамінні комплекси давала? Ми ще поки не здавали кров на біохімію. Вирішили спробувати повноцінне харчування (бо через алергію в дитини не давали ще жовтка і м"ясо тільки недавно ввели). Печінку кролячу маю домашню, але теж чомусь ще боюся давати. Може з 10 місяців... і шпинат теж з 10-11 місяців лише рекомендують
destinyschild Офлайн


 

Re: Низький гемоглобін!

Повідомлення Dribchuk » 20 квітня 2013, 22:13

destinyschild наша лікарка (не дільничий педіатр, а дуже хороша знайома) категорично проти вживання вітамінів в таблетках чи сиропах. Вона пояснює що будь-які вітаміни підсилюють ріст клітин, а якщо в організмі є злоякісні клітини то вони ростуть в першу чергу. Я сама про це читала на деяких іноземних сайтах і тому повністю відмовилася від синтетичних вітамінів. Зі всього що нам виписували різні лікарі я тільки протягом місяця взимку давала аквадетрим і сама після пологів приймала тотему (але в мене була дуже сильна анемія через крововтрату). Малій беру з Тенторіуму( я вже десь писала про це). Ми брали такі
Прихований текст. Щоб його побачити, Вам необхідно зареєструватися!

Прихований текст. Щоб його побачити, Вам необхідно зареєструватися!

Але якщо будете пробувати щось з Тенторіуму спочатку переконайтеся що дитина не має алергії на продукти бджільництва. Ми починали з гречаного меду. Давали на кінчику ложечки дитині попробувати. Коли реакції не було, поступово збільшили дозу, тоді дали травневий мед (він більш алергенний), тільки після цього почали вводити драже з тенторіуму, теж спочатку дуже потрошки. Тенторіум ще можна придбати в кінотеатрі Перемога під час проведення виставок.
Господи дай нам глаза, которые видят в людях лучшее,
Сердце, которое будет прощать худшее,
Ум, что забывает плохое,
И душу, которая никогда не теряет веру.
Dribchuk Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 1813
З нами з: 27 березня 2012, 15:30
Звідки: Тернопіль
Дякував (ла): 808 раз.
Подякували: 1487 раз.
Діти: Донечка.

Re: Низький гемоглобін!

Повідомлення destinyschild » 21 квітня 2013, 22:07

Dribchuk наша малеча така алергічна! почала давати ті вітаміни а її обсипало! так себе картаю що таки їх дала... дякую за інформацію! Спробую з медом, гірше вже не буде надіюсь :) Ще хочу здати кал на яйця глистів. Кажуть що глисти теж можуть бути причиною низького гемоглобіну.
destinyschild Офлайн


 

Re: Низький гемоглобін!

Повідомлення Dribchuk » 22 квітня 2013, 08:51

destinyschild так, можуть, але ви почитайте тут десь є тема про глисти то там пише як правильно здавати аналіз. :wink:
Господи дай нам глаза, которые видят в людях лучшее,
Сердце, которое будет прощать худшее,
Ум, что забывает плохое,
И душу, которая никогда не теряет веру.
Dribchuk Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 1813
З нами з: 27 березня 2012, 15:30
Звідки: Тернопіль
Дякував (ла): 808 раз.
Подякували: 1487 раз.
Діти: Донечка.

Re: Низький гемоглобін!

Повідомлення destinyschild » 13 травня 2013, 13:06

почала активно годувати дитину мяском, жовтком і сиром і гемоглобін виріс! Дякую за підказку про тему з глистами :) вивчили, здали :)
destinyschild Офлайн


 

Re: Низький гемоглобін!

Повідомлення Ulkanet » 14 травня 2013, 01:27

destinyschild написав:....... і м"ясо тільки недавно ввели

це і є причина низького гемоглобіну. пізній прикорм. а дитина на ГВ чи на сумішах????
ми тоже сильно алергічні, то в вашому віці їли лиш вівсянку (без молока), творог, мясо кролика, картоплю і банан, а ше супчик (бараболька, цибуля і маленький кусочок моркви :wink: ). десь аж з 1,2 почали їсти ще й інші каші.
доречі, в нас дуже сильна алергія на гречку :scare: а від корення петрушки сильні розлади шлунку. :sad:
Від роботи дохнуть коні - ну а я безсмертний поні!!!!! :-))))))
Ulkanet Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2048
З нами з: 17 березня 2012, 02:10
Нагороди: 2
Мамуся-творець (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 3577 раз.
Подякували: 1979 раз.
Діти: Доця

Поперед.Далі

Повернутись до Здаємо аналізи



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей