Глобальні оголошення!



Де роблять аналізи?

Модератори: TaniaPicaSSo, Галина, олеся

Де роблять аналізи?

Повідомлення Тетяна » 17 березня 2010, 10:57

Привіт усім матусям!! Може хтось знає де роблять якісний аналіз сечі? Я робила на Федьковича, але я не зовсім вірю у правильність цих аналізів, тому хочу зробити повторні.
Тетяна Офлайн


 

Re: Аналіз сечі

Повідомлення happymami » 17 березня 2010, 11:20

Я знаю, що в мене сусідка носила правда не сечі, а калу аналіз в лабораторію санепідстанції. Теж на Федьковича, але то вже зовсім інше приміщення. воно знаходиться через паркан від пласту (Федьковича 11 пласт). Точної адреси не знаю. Знаю, що тре прейти через дорогу від дитячої поліклініки, якшо йти в сторону Горбатого моста. Правда там не дуже хочуть робити, але за пару гривень роблять. якісніший. І навіть при вас можуть глянути, залежить як там у них з часом і чи є начальство
Навчу комп'ютерної графіки. З сертифікатом чи приватно
ЗображенняЗображення
Ми можемо стримати біль, злість, сльози, любов... але стримати сміх - неможливо)))
happymami Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 4945
З нами з: 15 листопада 2009, 08:56
Звідки: З дому)))
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) акула пера (1) за тривале грудне вигодовуванн (2) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2500 раз.
Подякували: 5212 раз.
Діти: Хлопчик-дівчинка)))

Re: Де роблять аналізи?

Повідомлення Natalinda » 16 лютого 2011, 20:44

Дівчата, може хто робив аналізи в обласній дитячій? Кров і моча цікавить.
Де саме? Корпуса, поверха? Направлення треба? Гроші? Скільки? З котрої годити? Які саме лаборанти? Обшем хто шо знає, буду вдячна.
"люди ніколи й нікому не встигають ані подякувати за добро, ані відплатити за свої образи. Нікому. Навіть собі. І майже ніколи не є напваки"
М.Матіос
Natalinda Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 10980
З нами з: 26 листопада 2009, 17:16
Звідки: Звідси)))
Нагороди: 6
Серце форуму (1) Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 14728 раз.
Подякували: 7324 раз.
Діти: Хлопчик Юрчик

Re: Де роблять аналізи?

Повідомлення TanenRom » 16 лютого 2011, 21:32

ми робили не в обласній дитячій, а в міській дитячій лікарні. аналіз сечі 10 гривень, аналіз крові - не пам"ятаю :head: . здали - через 2-3 години результат, але найголовніше, що черг немає, і можна все швидко здати з малою дитиною!!!!
Зображення

Сім'я-це маленька країна, в якій ТАТО -президент, МАМА-міністр фінансів, міністр охорони здоров'я, міністр культури та надзвичайних ситуацій в сім"ї.А ДИТИНА-це народ, який постійно щось вимагає, обурюється і влаштовує страйки!!!!! !
TanenRom Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 2896
З нами з: 01 січня 2010, 12:36
Нагороди: 5
за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1) Чемпіон (2)
Дякував (ла): 3113 раз.
Подякували: 3186 раз.
Діти: Дві донечки - Дана та Даяна

Re: Де роблять аналізи?

Повідомлення Natalinda » 16 лютого 2011, 22:36

TanenRom а де то та міська?
Тобто без направлення, платиш гроші кажеш шо хочеш?
І не памятаєш з якої голини працюють?
"люди ніколи й нікому не встигають ані подякувати за добро, ані відплатити за свої образи. Нікому. Навіть собі. І майже ніколи не є напваки"
М.Матіос
Natalinda Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 10980
З нами з: 26 листопада 2009, 17:16
Звідки: Звідси)))
Нагороди: 6
Серце форуму (1) Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 14728 раз.
Подякували: 7324 раз.
Діти: Хлопчик Юрчик

Re: Де роблять аналізи?

Повідомлення TanenRom » 16 лютого 2011, 22:54

міська знаходить біля обласної лікарні дорослої (по Степана Бандери, де СБУ). так без направлення, вони одразу все забирають кажуть скільки заплатити і коли прийти.
а з якої працюють ??? :head: ми аналізи завжди носили десь 9-9.30-10, і чомусь не звернула увагу з якої починають вони працювати!!!
Зображення

Сім'я-це маленька країна, в якій ТАТО -президент, МАМА-міністр фінансів, міністр охорони здоров'я, міністр культури та надзвичайних ситуацій в сім"ї.А ДИТИНА-це народ, який постійно щось вимагає, обурюється і влаштовує страйки!!!!! !
TanenRom Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 2896
З нами з: 01 січня 2010, 12:36
Нагороди: 5
за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1) Чемпіон (2)
Дякував (ла): 3113 раз.
Подякували: 3186 раз.
Діти: Дві донечки - Дана та Даяна

Re: Балачки: ні про що і про все

Повідомлення Ira » 17 лютого 2011, 23:31

Може, хтось знає до котрої години в санстанції прийом аналізів?
Ira Офлайн


Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 564
З нами з: 06 січня 2010, 15:02
Нагороди: 2
випускниця школи материнства (1) Успішне грудне вигодовування (1)
Дякував (ла): 326 раз.
Подякували: 390 раз.

Re: Де роблять аналізи?

Повідомлення krapk@ » 18 лютого 2011, 11:20

а де зробити розгорнутий аналіз на алерген? І скільки воно коштуватиме? Так періодично пояляються ті плямки в малого-задрали вже.
Зображення
И дай вам Бог того вдвойне,чего желаете вы мне.

Может, у кого-то жизнь и как зебра: полоса черная, полоса белая.А у меня как радуга и сейчас мне фиолетово
krapk@ Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2323
З нами з: 17 листопада 2009, 23:30
Нагороди: 4
Мамуся-творець (1) Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 1369 раз.
Подякували: 1663 раз.
Діти: В нас вдома Юрський період- всіма заправляє синочок Юрчик

Re: Де роблять аналізи?

Повідомлення TanenRom » 18 лютого 2011, 11:54

знаю що в Сінево роблять, подивись на їхньому сайті!!!
Зображення

Сім'я-це маленька країна, в якій ТАТО -президент, МАМА-міністр фінансів, міністр охорони здоров'я, міністр культури та надзвичайних ситуацій в сім"ї.А ДИТИНА-це народ, який постійно щось вимагає, обурюється і влаштовує страйки!!!!! !
TanenRom Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 2896
З нами з: 01 січня 2010, 12:36
Нагороди: 5
за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1) Чемпіон (2)
Дякував (ла): 3113 раз.
Подякували: 3186 раз.
Діти: Дві донечки - Дана та Даяна

Re: Де роблять аналізи?

Повідомлення eney » 18 лютого 2011, 11:55

по крові - Сінево, приватна лабараторія, трішки дороча за державні, але вірогідність правдивості аналізів максимальна, може там і інші аналізи роблять, но я тільки кров там провіряла. адреса як не помиляюсь миру 4 б, а краще позвонити на довідку, взнати телефон і не пертись світ за очі)
О спорт, ты - мир!
Пьер де Кубертен
eney Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 970
З нами з: 18 січня 2011, 17:03
Нагороди: 3
Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 695 раз.
Подякували: 786 раз.
Діти: В домі заплавляють Олексій і Марк.

Далі

Повернутись до Здаємо аналізи



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість