Глобальні оголошення!



Прищики на горлі

Модератори: TaniaPicaSSo, Галина, олеся

Прищики на горлі

Повідомлення taranjka » 24 вересня 2013, 18:31

Вчора в Дарці піднялась температура підвечір - 37,6. Подивилася горло - трохи червоненьке і з правої сторони не то два прищики :confused: колір від коліру горла не відрізнявся. жалілась, що болить. але боліло не довго, ввечері температури не було. сьогодні зранку навіть про то не згадала. після обіду температури нема, але подивилася, то тих штучок на горлі побільшало :confused: час від часу каже шо болить, потім знов не болить.
що це таке?
до лікаря завтра аж після обіду. наразі відпоюю теплою водичкою з лимоном\медом. що ще б таке профілактичне?
Зображення
я завжди той, ким я собі здаюся - а моє уявлення про себе постійно змінюється А.Жід
не кажіть мені шо робити, і я не скажу куди вам іти)))
taranjka Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 5407
З нами з: 22 липня 2010, 22:11
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) акула пера (1) Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 1739 раз.
Подякували: 5566 раз.
Діти: трійко чудів

Re: Прищики на горлі

Повідомлення Кокетка » 24 вересня 2013, 18:32

на стоматит чи молочницю не похоже?
Люди охоче вірять тому, в чому б хотіли бачити правду.
Кокетка Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 906
З нами з: 20 березня 2013, 16:22
Нагороди: 1
за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 869 раз.
Подякували: 787 раз.
Діти: два синочка

Re: Прищики на горлі

Повідомлення taranjka » 24 вересня 2013, 18:33

нальоту нема, колір теж не яскраво червоний. апетит є, дитина активна, температура 36,6 :confused:
Зображення
я завжди той, ким я собі здаюся - а моє уявлення про себе постійно змінюється А.Жід
не кажіть мені шо робити, і я не скажу куди вам іти)))
taranjka Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 5407
З нами з: 22 липня 2010, 22:11
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) акула пера (1) Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 1739 раз.
Подякували: 5566 раз.
Діти: трійко чудів

Re: Прищики на горлі

Повідомлення dr.tagabat » 24 вересня 2013, 22:07

Я думаю в вас ангіна починається, треба полоскати. Бажано теплою водою з настойкою календули, або р-м фурациліну.
люблячи - перемагай!
Зображення
dr.tagabat Офлайн

Аватар користувача
Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 152
З нами з: 07 травня 2011, 21:19
Звідки: Тернопіль
Дякував (ла): 64 раз.
Подякували: 120 раз.
Діти: Дівчинка Мартуся, хлопчик Мартин

Re: Прищики на горлі

Повідомлення westa » 24 вересня 2013, 22:13

А ті прищики на мигдаликах , на дужках чи на піднебінні ?
Якщо на мигдаликах , то це може бути через нерівномірний набряк тканини. В діток таке часто буває. При ангіні мигдалики червоні і набряклі і температура висока.
Якщо ті прищики поза мигдаликами , то це швидше за все стоматит.
Якщо вдома є якийсь антисептичний спрей ( типу Орасепт , Гівалекс ,Інгаліпт,...) , то можнаа ним скористатися .Не пошкодить точно. І багато пити.
А до лікаря варто йти обов"язково.
Виздоровлюйте швидше.
Зображення



Все завжди закінчується добре! Якщо все закінчилося погано, значить це ще не кінець !
westa Офлайн

Аватар користувача
Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 370
З нами з: 08 квітня 2012, 16:15
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 3
випускниця школи материнства (1) Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 520 раз.
Подякували: 418 раз.
Діти: синочок Богданчик

Re: Прищики на горлі

Повідомлення taranjka » 24 вересня 2013, 23:09

я спочатку подумала теж на ангіну, але температури нема і сьогодні ввечері не було.
прищики тільки на мигдалинах, тому ніби і не стоматит :confused: ну і на всіх картинках в гуглі ті прищики такі білі, або з червоним ореолом, а тут не таке.
мигдалини червоненькі, але не сильно. ну і болить горло не зрозуміло коли - то спокійно вареники наминає, то водички пити не може :confused:
westa, а о це набряк?
Зображення
я завжди той, ким я собі здаюся - а моє уявлення про себе постійно змінюється А.Жід
не кажіть мені шо робити, і я не скажу куди вам іти)))
taranjka Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 5407
З нами з: 22 липня 2010, 22:11
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) акула пера (1) Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 1739 раз.
Подякували: 5566 раз.
Діти: трійко чудів

Re: Прищики на горлі

Повідомлення westa » 24 вересня 2013, 23:32

taranjka написав:westa, а о це набряк?

Мабуть таки набряк. Висипка мала б відрізнятися за кольором , як мінімум. Тим більше , що набряк може збільшуватися чи зменшуватися ( звідти і непостійні болі ).Важко сказати , не дивлячись. Але набряк це так само ознака запального процесу.
Якщо нема температури і хороший апетит , то точно нічого страшного. Але спеціалісту показатися треба.
Зображення



Все завжди закінчується добре! Якщо все закінчилося погано, значить це ще не кінець !
westa Офлайн

Аватар користувача
Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 370
З нами з: 08 квітня 2012, 16:15
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 3
випускниця школи материнства (1) Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 520 раз.
Подякували: 418 раз.
Діти: синочок Богданчик

Re: Прищики на горлі

Повідомлення Сніжинка » 25 вересня 2013, 02:13

А ми мали ангіну, то температури не було. Може бути ше таке.
Сніжинка Офлайн


Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 109
З нами з: 14 жовтня 2011, 22:32
Звідки: Тернопіль
Дякував (ла): 225 раз.
Подякували: 54 раз.
Діти: дівчинка Мартуся

Re: Прищики на горлі

Повідомлення taranjka » 28 вересня 2013, 16:43

поставила нам наша дільнича діагноз фарингіт. призначила хлорофіліпт і ефізол. наступного дня сліду від хвороби не було :confused:
якийсь мега полегшений фарингіт, або то не він був
Зображення
я завжди той, ким я собі здаюся - а моє уявлення про себе постійно змінюється А.Жід
не кажіть мені шо робити, і я не скажу куди вам іти)))
taranjka Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 5407
З нами з: 22 липня 2010, 22:11
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) акула пера (1) Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 1739 раз.
Подякували: 5566 раз.
Діти: трійко чудів

Re: Прищики на горлі

Повідомлення Tajga » 29 вересня 2013, 15:28

:confused:
Мені здається, то вас якась слабка орзешечка зачепила. Скажімо, якби мала не пожалілась, що болить і на температуру ти не звернула уваги, то і не помітили. Швидше за все був збудник, з яким ви вже знайомі, от воно так і прошло. А лікар не міг ніц не написати, от і фарингіт "став у нагоді", тим більше, що лікування також приписане ради того, щоб щось приписати. :pardon: Так, "а был ли мальчик?"...
В мене теж була байка з фарингітом. Давид якось декілька ночей під ряд температурив. Тільки вночі і несильно - до 38 може... Більше жодних симптомів: ні кашлю, ні сопельок, ні скарг на біль в горлі... Я викликала лікарку. Вона ледве глянувши горло (бо пацієнт не дуже давався), сказала, що трохи червоне і, напевне, фарингіт. Приписала пшикати хлорфіліптом (ми так і не скористались, бо виявилось, що маємо алегрію на нього) і фарингосепт, здається. Більше температура не піднімалась, через декілька днів на прийомі нас визнали офіційно здоровими. В мене є серйозні підозри, що і діагноз, і лікування були призначені за принципом, який так недолюблює і критикує Комаровський: "бо конче треба щось робити", а то "а раптом?.."
Думати не боляче. Вірити не страшно. :)

Бережи, Господи, мою родину, щоб єдність і злагода панували в ній.
Tajga Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 1775
З нами з: 13 грудня 2010, 16:37
Звідки: селище мирного атома :)
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 2646 раз.
Подякували: 3280 раз.
Діти: Давид 19.10.2007
Тереза 7.8.2009
Лев 16.11.2011
Маргарита 8.11.13

Далі

Повернутись до Вухо/горло/носик



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 3 гостей