Глобальні оголошення!



Соплі. Лікбез по витягуванню

Модератори: TaniaPicaSSo, Галина, олеся

Соплі. Лікбез по витягуванню

Повідомлення taranjka » 08 лютого 2013, 15:14

думаю не одну маму мучили соплі. тобто дитячі соплі. особливо, коли вишмаркуватись дитина не вміє. як ви з цим справляєтесь? є якісь секрети?
я в неті знайшла кілька способів.
1. - "за часів бабусі" - одну дірочку закриваємо, з іншої ротом висмоктуємо. процедура не приємна, але дієва. особливо коли "набєш руку", чи то рота ))
2. - "катівня" - шприц (чи інша зручна ємність) набирається фізрозчин (чи що ви практикуєте вливати). дитину міцно тримаєте і вливаєте (кількість залежить від вашої витримки). коли дитину посадити, то соплі самі вилітають, при потребі можна ще грушею витягнути
3. "мазохістський" - пару капель аквамарісу і тоді відсмоктати аплікатором грушею (чи то в мене аплікатори такі (5 різних), чи руки криві, але це зробити мені вдавалось ніколи). на це може піти багато часу
4. "естетський" - продаються спреї. запшикав - і соплі самі витікають. знову ж таки, в моїх дітей соплі вредні, так просто на таке не ведуться
5. "експеремент". переривши нет знайшла те, що мені підійшло - знайшла тонку трубочку (можна використати ті, що для коктейлів) і насадку силіконову. мені підійшла насадка від одної з груш-аплікаторів, але як варіант можна взяти з піпетки (не забудьте дірочку зробити) чи що фантазія надумає. зєднуєте це, щоб герметичніше було. зволожити носик (аквамаріс, фізрозчин, чи що маєте), одну дірочку закриваєте, в іншу запихаєте "пристрій" (мякою частиною) і тягнете. чим довша трубочка, тим менша імовірність, що ви їх скуштуєте :hi: . чим герметичніше, тим легше витягується

ще помітила, щоб вночі носик не забивався швидко, то ставити зволожувач ближче до обличчя дитини, щоб вона вдихала вологі випари.
ну і витягую соплі ті, що вже не прозорі і рікою (хоча на ніч і їх доводиться).
а от що робити, коли вночі ніс забитий я ще не придумала :sad:
пі.сі. з кількістю рідини для прочищання потрібно бути оборежним, щоб "не пішло у вушка"
Зображення
я завжди той, ким я собі здаюся - а моє уявлення про себе постійно змінюється А.Жід
не кажіть мені шо робити, і я не скажу куди вам іти)))
taranjka Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 5407
З нами з: 22 липня 2010, 22:11
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) акула пера (1) Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 1739 раз.
Подякували: 5566 раз.
Діти: трійко чудів

Re: Соплі. Лікбез по витягуванню

Повідомлення nadusha » 08 лютого 2013, 15:31

Нам колись давно радила дільнича в таких випадках дати наніч щось протиалергічне, щоб зняти набряк (Лоратидин, Кальцію глюконат, Діазолін - то наш асортимент), закапати судинозвужуючі капельки. Ще до того всього я розтираю "пахучими" мазями з евкаліптом (стопи, груди, спину). Ще - добре тепла (гаряченька) вода при вечірніх гігієнічних процедурах + пару капель суміші олійок Антигрип. Але то все індивідуально, бо на олійки може бути алергія...
Дозвольте собі йти по шляху, який робить вас щасливим, не засуджуючи і не картаючи себе за зроблений вибір.
nadusha Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 1898
З нами з: 16 лютого 2012, 15:50
Нагороди: 1
за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 2381 раз.
Подякували: 2212 раз.
Діти: два синочки

Re: Соплі. Лікбез по витягуванню

Повідомлення Сніжинка » 08 лютого 2013, 16:21

Як в малої сопельки були, то я їй витягувала аспіратором - ось таким
Прихований текст. Щоб його побачити, Вам необхідно зареєструватися!
. Ціна правда кусається, але не уявляю шоб без нього робила.
Сніжинка Офлайн


Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 109
З нами з: 14 жовтня 2011, 22:32
Звідки: Тернопіль
Дякував (ла): 225 раз.
Подякували: 54 раз.
Діти: дівчинка Мартуся

Re: Соплі. Лікбез по витягуванню

Повідомлення Ленка » 08 лютого 2013, 18:04

В мене теж такий, свого часу дуже допоміг. Ми заплатили 115 грн, а перед тим три різних відсмоктувачі купили, майже на туж суму. так що все відносно.
Самое главное и ценное в жизни — это семья! Сначала, в которой ты рождаешься, а затем, которую создаешь!
Ленка Офлайн

Аватар користувача
Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 327
З нами з: 18 листопада 2012, 00:39
Нагороди: 1
за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 209 раз.
Подякували: 271 раз.
Діти: Ана і Іка

Re: Соплі. Лікбез по витягуванню

Повідомлення TaniaPicaSSo » 08 лютого 2013, 18:16

А ми тягнемо соплі такою простою типу клізмою для носа. Чи то то саме, що Таранька називає аплікатором не знаю. Не зразу мені получилося, але вже наловчилася і роблю це швидко і без проблем. Якщо не рахувати проблемою крики на цілий дім. Але знаю по знайомих, що крики невід'ємна частина даного ритуалу, які б способи не застосовувались.
Зображення
TaniaPicaSSo Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2683
З нами з: 11 вересня 2012, 21:35
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (2) слінгомама (1)
Дякував (ла): 1350 раз.
Подякували: 2568 раз.
Діти: Дві доці

Re: Соплі. Лікбез по витягуванню

Повідомлення taranjka » 08 лютого 2013, 18:23

Сніжинка написав:Як в малої сопельки були, то я їй витягувала аспіратором - ось таким Прихований текст. Ціна правда кусається, але не уявляю шоб без нього робила.

о, ця штука, що я зробила виглядає так само. практично ) раніше таких не бачила

ага, клізмочка до носа, або ж аплівкатор. мені раніше вдавалося нею повитягувати, але не цього разу :sad:
Зображення
я завжди той, ким я собі здаюся - а моє уявлення про себе постійно змінюється А.Жід
не кажіть мені шо робити, і я не скажу куди вам іти)))
taranjka Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 5407
З нами з: 22 липня 2010, 22:11
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) акула пера (1) Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 1739 раз.
Подякували: 5566 раз.
Діти: трійко чудів

Re: Соплі. Лікбез по витягуванню

Повідомлення Shalimar » 08 лютого 2013, 18:34

На ночь еще поднимать изголовье, например, укладывать ребенка на подушку, чтобы спал полу-лежа
«…и вот когда попросили принести самое прекрасное из того, что есть на всем белом свете, ворона принесла свое дитя…»
Shalimar Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 3584
З нами з: 10 жовтня 2010, 16:53
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 3
акула пера (1) гостренький язичок (1) за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 715 раз.
Подякували: 1892 раз.
Діти: Gent

Re: Соплі. Лікбез по витягуванню

Повідомлення taranjka » 08 лютого 2013, 18:37

Амі вже два дні спить на мені майже вертикально, не помагає. носик дуже швидко забивається(
Зображення
я завжди той, ким я собі здаюся - а моє уявлення про себе постійно змінюється А.Жід
не кажіть мені шо робити, і я не скажу куди вам іти)))
taranjka Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 5407
З нами з: 22 липня 2010, 22:11
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) акула пера (1) Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 1739 раз.
Подякували: 5566 раз.
Діти: трійко чудів

Re: Соплі. Лікбез по витягуванню

Повідомлення Ленка » 08 лютого 2013, 18:38

Аплакатором або грушою, підчас того як витягуєш сопельки і дитина крутиться можна пошкодити слизову і вона додатковий набряк може дати.
Самое главное и ценное в жизни — это семья! Сначала, в которой ты рождаешься, а затем, которую создаешь!
Ленка Офлайн

Аватар користувача
Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 327
З нами з: 18 листопада 2012, 00:39
Нагороди: 1
за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 209 раз.
Подякували: 271 раз.
Діти: Ана і Іка

Re: Соплі. Лікбез по витягуванню

Повідомлення nelly » 08 лютого 2013, 21:13

- ми коли були на морі і мені було впадлянку купити грушу, то ротом тягнула, але потім теж захворіла ( зрозуміла що не гігієнічно таке робити)
- з грушею теж треба бути обережним, бо ж коли тягнемо то створюється дуже вакуум і можна пошкодити вушка
в нас спосіб катівня- хоча якщо маю час, то Марго спочатку мені зі шприца а потім я їй то ніякого стресу і проблем немає.
А вночі просто прискаю їй хюмер.
Життя прeкраснe, якщо навчишся жити. Мeнандр
nelly Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2911
З нами з: 25 квітня 2011, 19:16
Нагороди: 6
Серце форуму (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (2) слінгомама (1)
Дякував (ла): 2203 раз.
Подякували: 2638 раз.
Діти: Дві дівчинки і 1 хлопчик Сивко

Далі

Повернутись до Вухо/горло/носик



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей