Глобальні оголошення!



Соплі. Лікбез по витягуванню

Модератори: TaniaPicaSSo, Галина, олеся

Re: Соплі. Лікбез по витягуванню

Повідомлення Dribchuk » 08 лютого 2013, 22:14

Наші методи (загалом нам підійшли і допомагають).
1. Метод "естетський" - пшикаю Хюмер, але робити це потрібно правильно щоб соплі самі витекли. Спочатку кладу малу на 1 бік, впорскую в ніздрю щоб з іншої потекло, тоді шмаркаєм носик, тоді на 2й бік. Не всім таке підійде бо деякі діти не даються таке робити, моя мала нормально ставиться до цеї процедури, не плаче.
2. Промиваєм носа катівським методом - за допомогою шприца, але використовую кору дуба - вона гарно сушить.
3. Якщо ніс катастрофічно закладений даю синупрет в краплях 3р. на день, на сон обовязково крапаю отривін в носа щоб не почався отит.
4. Якщо ніс не дуже закладений, пшикаю Еуфорбіум Композітум
5. Варю шалфей з евкаліптом горячу каструлю ставлю в кімнаті де є дитина, на протязі дня міняю відвар 5-8раз.
6. Батареї завішую мокрими рушниками
7. В аромалампу крапаю олію евкаліпту і палю раз в день на декілька хвилин.
8. Знижую температуру повітря в кімнаті де спить мала - до 18-19градусів, кладу спати на подушку.
Господи дай нам глаза, которые видят в людях лучшее,
Сердце, которое будет прощать худшее,
Ум, что забывает плохое,
И душу, которая никогда не теряет веру.
Dribchuk Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 1813
З нами з: 27 березня 2012, 15:30
Звідки: Тернопіль
Дякував (ла): 808 раз.
Подякували: 1487 раз.
Діти: Донечка.

Re: Соплі. Лікбез по витягуванню

Повідомлення Pipochka » 09 лютого 2013, 00:49

ми також промиваємо тільки водичкою з сіллю і більше нічим не користуємося
тільки зволожувач + низька температура 18-17 і подушка під голову
за тиждень соплі успішно проходять. Так це довго, але я знаю, що моя дитина не привикне до всяких там капель з самого малечку і я нічим їй не зашкоджу.
ще чула, що дуже добре каланхоє, закапуєш і маля саме всі соплі випчихує. незнаю, ще не пробувала, шукаю каланхоє, бо немаю вдома.

ось дуже корисне відео для мам:

Прихований текст. Щоб його побачити, Вам необхідно зареєструватися!


подивилася, і дала собі спокій з соплями :yes:
Зображення
Pipochka Офлайн

Аватар користувача
Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 301
З нами з: 13 жовтня 2011, 20:23
Нагороди: 3
Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 330 раз.
Подякували: 275 раз.
Діти: моє солодке щастя - синочок Юрчик
Моя донечка- сонечко Катруся

Re: Соплі. Лікбез по витягуванню

Повідомлення Dribchuk » 09 лютого 2013, 01:04

Pipochka можу дати розсаду каланхое. Але я колись малій капала то після такого лікування дістали гнійний отит - не всім діткам таке лікування підходить, нам лор пояснила. Плюс якщо дитина схильна до отитів (не одноразово було насморк і потім отит) то на сон судинозвужуюче обовязково. Соплі бувають різні і добре якщо вони закінчуються тільки соплями. Для мене коли в малої починається насморк - в мене трусяться руки, зразу чекаю запалення вух і антибіотики. :scare:
Господи дай нам глаза, которые видят в людях лучшее,
Сердце, которое будет прощать худшее,
Ум, что забывает плохое,
И душу, которая никогда не теряет веру.
Dribchuk Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 1813
З нами з: 27 березня 2012, 15:30
Звідки: Тернопіль
Дякував (ла): 808 раз.
Подякували: 1487 раз.
Діти: Донечка.

Re: Соплі. Лікбез по витягуванню

Повідомлення Marichka » 09 лютого 2013, 17:33

Розумію тебе Дрібчик Іринка,в нас був один раз отит-то не дай Боже нікому.Плаче без перестанку,а тоді ще вилікувати до кінця...

Ми нежить лікуємо так.Вдень Хюмер,на сон судинозвужуюче,подушку вище.Тепер ще давали Синупрет і просто стараюся завжди давати багато пити і щоб жарко не було.Живем в часному домі,то в нас холодніше і вологість більша.З"їздили на море,то ніби і менше хворіє.Незнаю,може так співпало.
Зображення
Marichka Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 3237
З нами з: 10 лютого 2011, 15:13
Нагороди: 4
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2032 раз.
Подякували: 1655 раз.
Діти: Ліля 6.06.2010
Тадей 3.07.2013

Re: Соплі. Лікбез по витягуванню

Повідомлення Pipochka » 11 лютого 2013, 01:07

Dribchuk написав:Pipochka можу дати розсаду каланхое. Але я колись малій капала то після такого лікування дістали гнійний отит - не всім діткам таке лікування підходить, нам лор пояснила. Плюс якщо дитина схильна до отитів (не одноразово було насморк і потім отит) то на сон судинозвужуюче обовязково. Соплі бувають різні і добре якщо вони закінчуються тільки соплями. Для мене коли в малої починається насморк - в мене трусяться руки, зразу чекаю запалення вух і антибіотики. :scare:



Іра, дуже дякую,та я вже напитала розсаду. :rose:

Можливо, я не буду "умнічати" кожна дитина індивідуальність. Дякувати Богу, я незнаю, що таке отит у дитини і дай Боже тобі з донечкою забути шо то таке :yes:
Зображення
Pipochka Офлайн

Аватар користувача
Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 301
З нами з: 13 жовтня 2011, 20:23
Нагороди: 3
Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 330 раз.
Подякували: 275 раз.
Діти: моє солодке щастя - синочок Юрчик
Моя донечка- сонечко Катруся

Re: Соплі. Лікбез по витягуванню

Повідомлення Ленка » 11 лютого 2013, 01:18

Pipochka написав:ще чула, що дуже добре каланхоє, закапуєш і маля саме всі соплі випчихує. незнаю, ще не пробувала, шукаю каланхоє, бо немаю вдома.

Обережним треба бути з каланхоє, і взагалі з народними методами, бо дітки зараз дуже алергічні і не знати як вони на це зреагують.
Самое главное и ценное в жизни — это семья! Сначала, в которой ты рождаешься, а затем, которую создаешь!
Ленка Офлайн

Аватар користувача
Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 327
З нами з: 18 листопада 2012, 00:39
Нагороди: 1
за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 209 раз.
Подякували: 271 раз.
Діти: Ана і Іка

Re: Соплі. Лікбез по витягуванню

Повідомлення Lusik » 11 лютого 2013, 11:20

3. "мазохістський" - пару капель аквамарісу і тоді відсмоктати аплікатором грушею (чи то в мене аплікатори такі (5 різних), чи руки криві, але це зробити мені вдавалось ніколи). на це може піти багато часу

Ми використовували цей спосіб і допомагало-перед сном обіднішнім і на ніч. початку закапували Аквамаріс, тоді чистили(залежно від настрою синочок інколи і плакав, а інколи лежав спокійно-слухав як кізочки кричать :ha: :ha: ), а потім закапували Називіном(але вночі знову забивало носик, тому повторювали процедуру :cray: :cray: ) , а потім я взяла Нокспрей дитячий (бо сама успішно користуюсь дорослим)і ніч з чистим носиком гарантована!!!А ще кладу вище пошечку і все гаразд.
Lusik Офлайн


Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 575
З нами з: 17 лютого 2011, 15:04
Звідки: Тернопіль-Дружба
Дякував (ла): 1183 раз.
Подякували: 609 раз.
Діти: Синусик-котусик
(29.10.2010)

Re: Соплі. Лікбез по витягуванню

Повідомлення Dribchuk » 11 лютого 2013, 15:29

Lusik проблема в тому що Нок-спрей судинозвужуючий і діти на нього "сідають" так само як на галазолін чи інші судинозвужуючі. Це мінус, але як дитина хвора то я переконалася що краще пару днів напочатках перебути з судинозвужуючим ніж потім мати отит.
Господи дай нам глаза, которые видят в людях лучшее,
Сердце, которое будет прощать худшее,
Ум, что забывает плохое,
И душу, которая никогда не теряет веру.
Dribchuk Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 1813
З нами з: 27 березня 2012, 15:30
Звідки: Тернопіль
Дякував (ла): 808 раз.
Подякували: 1487 раз.
Діти: Донечка.

Re: Соплі. Лікбез по витягуванню

Повідомлення Natalinda » 15 лютого 2013, 02:15

Щодо каланхоє, то воно добряче чипле в носі, ну принаймні мені, тому я дитині таке не капаю, навіть розведене водою. Ну і для дотримання "народності" не забувайте що листок каланхоє має бути мінімум трирічний, щоб допоміг.
З аптечних купую протаргол.
Судинозвужуючими стараюся не зловживати, бо знаю по собі що таке залежність від них(((( Коли нема під руками капель, то просто починаєш задихатися((( але як каже Дрібчик тре дивитися по ситуації, як тре дитині і мамі виспатися нормально, то варто і судинозвужуюче капнути
"люди ніколи й нікому не встигають ані подякувати за добро, ані відплатити за свої образи. Нікому. Навіть собі. І майже ніколи не є напваки"
М.Матіос
Natalinda Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 10980
З нами з: 26 листопада 2009, 17:16
Звідки: Звідси)))
Нагороди: 6
Серце форуму (1) Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 14728 раз.
Подякували: 7324 раз.
Діти: Хлопчик Юрчик

Re: Соплі. Лікбез по витягуванню

Повідомлення Natalinda » 15 лютого 2013, 02:16

доречі про масла
екваліпт протипоказаний дітям по одних інструкція до 6, по інших до троьох років
"люди ніколи й нікому не встигають ані подякувати за добро, ані відплатити за свої образи. Нікому. Навіть собі. І майже ніколи не є напваки"
М.Матіос
Natalinda Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 10980
З нами з: 26 листопада 2009, 17:16
Звідки: Звідси)))
Нагороди: 6
Серце форуму (1) Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 14728 раз.
Подякували: 7324 раз.
Діти: Хлопчик Юрчик

Поперед.Далі

Повернутись до Вухо/горло/носик



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 3 гостей