Глобальні оголошення!



Аденоїди

Модератори: TaniaPicaSSo, Галина, олеся

Re: Аденоїди

Повідомлення bublegum » 07 березня 2013, 09:55

але мене турбує питання про ревмопробу...інколи малий жаліється що болить ножка..і ось питання чи він симулює чи ні неоднозначне.....як визначити я незнаю, але сподіваюсьт що все гаразд, оскільки не запускала хвороби!!!!
bublegum Офлайн


 

Re: Аденоїди

Повідомлення Dribchuk » 07 березня 2013, 10:08

Natalinda Ми знову перехворіли - спочатку був грип, ну а далі по сценарію отит. :cray: Цього разу ми пішли до ще іншого лора - зав. ЛОР віділенням в обл. дит. лікарні. При огляді лікар дивиться такою спеціальною штучкою з лампочкою в вушко, носика, і шпателем дивиться горло. Крім шпателя в ротик нам нічого не пхав. Ще прощупував лімфавузли на шийці. Лікувалися знов антибіотиком - 7 днів :scare: Але носа вже місяць не можемо остаточно долікувати. Не знаю що думати бо попередні лікарі радили видаляти аденоїди, а він нам сказав що він не бачить показів до операції, то що дитина часто хворіє проблема в імунній системі загалом, а не в аденоїдах - її і треба лікувати. А отити не настільки часті щоб загрожували глухоті. Я планую повезти малу влітку або у Львів, або в Київ в інститут отоларингології (там є звязки з одною дуже толковою лікаркою), щоб мені конкретно сказали як бути - ми що 2 місяці приймаємо антибіотики. Я надіюся що може ще трошки і переросте, але і переживаю що буде як в мене в дитинстві - я весь час хворіла, десь до 9 класу. :cray:
Господи дай нам глаза, которые видят в людях лучшее,
Сердце, которое будет прощать худшее,
Ум, что забывает плохое,
И душу, которая никогда не теряет веру.
Dribchuk Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 1813
З нами з: 27 березня 2012, 15:30
Звідки: Тернопіль
Дякував (ла): 808 раз.
Подякували: 1487 раз.
Діти: Донечка.

Re: Аденоїди

Повідомлення Natalinda » 07 березня 2013, 11:33

bublegum розкажіть чим саме лікували і до кого ходили будь-ласка

Dribchuk мене от смущає трохи шпатель. Переглянула Комаровського то зрозуміла що лише тим дзеркальцем можна побачити стан аденоїдів. Бо ж якщо просто шпателем, то і педіатр мав би бачити, так же ш? Я була впевнена що Юрчику дивилися дзеркальцем, але шось вже почала сумніватися, шось забула((((
Ну і той же Комаровський пише що основна профілактика аденоїдів - підняття імунітету. А попробуй його піднімай, як постійно як не кашлі то соплі(

Я чесно кажучи не сильно вірила в траву, але бачу що покращення в диханні є. Засипає з закритим ротиком, в сні правда відкриває, напевно по звичці, якщо закрити, то далі спокійно дихає носиком..

Ані бажаю щоб пошвидше переросла!
"люди ніколи й нікому не встигають ані подякувати за добро, ані відплатити за свої образи. Нікому. Навіть собі. І майже ніколи не є напваки"
М.Матіос
Natalinda Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 10980
З нами з: 26 листопада 2009, 17:16
Звідки: Звідси)))
Нагороди: 6
Серце форуму (1) Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 14728 раз.
Подякували: 7324 раз.
Діти: Хлопчик Юрчик

Re: Аденоїди

Повідомлення Dribchuk » 07 березня 2013, 14:36

Natalinda впринципі так, щоб на 100% сказати яка ступінь аденоїдів потрібно робити ендоскопію. Таким малим дітям її роблять під наркозом. Тому ми цю справу відклали до 5 років.
Щодо імунітету - начиталася в інтернеті і з уст знайомих позитивних відгуків про імуномодулюючі препарати такі як Іов-малюк та інші - відгуки різні - одним допомогло, в інших результату не було. Ми консультувалися як в міського так і в обласного імунологів - нам не радять користуватися цими препаратами так як в дитини ітак знижений імунітет від народження що показали імунограми. А перестимуляція імунної системи хоч на час допоможе, але потім ще більше знизиться. Тому я для себе покищо вирішила що нічого не даватиму сильнішого за Джерело. Стараюся загартовувати дитину, слідкую щоб здорово харчувалася, а далі буде видно.
Господи дай нам глаза, которые видят в людях лучшее,
Сердце, которое будет прощать худшее,
Ум, что забывает плохое,
И душу, которая никогда не теряет веру.
Dribchuk Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 1813
З нами з: 27 березня 2012, 15:30
Звідки: Тернопіль
Дякував (ла): 808 раз.
Подякували: 1487 раз.
Діти: Донечка.

Re: Аденоїди

Повідомлення Natalinda » 11 березня 2013, 04:04

Наше лікування на смарку(((
Від завтра мали продовжити лікування тих ціли аденоїдів, а вчора наніч почався сильний насмарк((( Судинозвужуюче тримає вночі максимум 2 години. Дзвонила до ЛОРа, то казав все спочатку починати. Зрвтра в 103 аптеку по каплі(((
"люди ніколи й нікому не встигають ані подякувати за добро, ані відплатити за свої образи. Нікому. Навіть собі. І майже ніколи не є напваки"
М.Матіос
Natalinda Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 10980
З нами з: 26 листопада 2009, 17:16
Звідки: Звідси)))
Нагороди: 6
Серце форуму (1) Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 14728 раз.
Подякували: 7324 раз.
Діти: Хлопчик Юрчик

Re: Аденоїди

Повідомлення Dribchuk » 11 березня 2013, 09:57

Natalinda промивай корою дуба - нам помагає при сильних соплях на ура
Господи дай нам глаза, которые видят в людях лучшее,
Сердце, которое будет прощать худшее,
Ум, что забывает плохое,
И душу, которая никогда не теряет веру.
Dribchuk Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 1813
З нами з: 27 березня 2012, 15:30
Звідки: Тернопіль
Дякував (ла): 808 раз.
Подякували: 1487 раз.
Діти: Донечка.

Re: Аденоїди

Повідомлення Natalinda » 11 березня 2013, 10:30

Dribchuk в Юрчика не течуть соплі( Дико забиий ніс( Я навпаки стараюся розріджкувати щоб текло
"люди ніколи й нікому не встигають ані подякувати за добро, ані відплатити за свої образи. Нікому. Навіть собі. І майже ніколи не є напваки"
М.Матіос
Natalinda Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 10980
З нами з: 26 листопада 2009, 17:16
Звідки: Звідси)))
Нагороди: 6
Серце форуму (1) Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 14728 раз.
Подякували: 7324 раз.
Діти: Хлопчик Юрчик

Re: Аденоїди

Повідомлення Dribchuk » 11 березня 2013, 10:47

Natalinda ааа, тоді певно швидше синупрет поможе
Господи дай нам глаза, которые видят в людях лучшее,
Сердце, которое будет прощать худшее,
Ум, что забывает плохое,
И душу, которая никогда не теряет веру.
Dribchuk Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 1813
З нами з: 27 березня 2012, 15:30
Звідки: Тернопіль
Дякував (ла): 808 раз.
Подякували: 1487 раз.
Діти: Донечка.

Re: Аденоїди

Повідомлення fajno » 19 червня 2013, 21:44

Ойой. Маю підозру на аденоїди. Тобто підозра вже давно була, але зараз воно все активувалося. В суботу боліло вухо, в неділю - соплі, понеділок/вівторок -кашель, а сьогодні ще й температура. Певне то бронхіт+аденоїди. А, соплі то з запахом смердючим. Нівкого такого не було ?? з запашком :crazy:
Зображення
fajno Офлайн


Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 323
З нами з: 28 березня 2010, 00:19
Нагороди: 4
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 117 раз.
Подякували: 173 раз.
Діти: Ева

Re: Аденоїди

Повідомлення fajno » 10 грудня 2013, 10:48

Мамусі, з тих хто видаляв, хто робив операцію вашим діткам? В обласній? В нас зниження слуху трохи і 2 ступінь аденоїдів. Лікарі про видалення не говорять, але я думаю, бо дістало і дитину і мене.
Може море допоможе? :impossible:
Зображення
fajno Офлайн


Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 323
З нами з: 28 березня 2010, 00:19
Нагороди: 4
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 117 раз.
Подякували: 173 раз.
Діти: Ева

Поперед.Далі

Повернутись до Вухо/горло/носик



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість