Глобальні оголошення!



Аденоїди

Модератори: TaniaPicaSSo, Галина, олеся

Аденоїди

Повідомлення Оксанка » 07 лютого 2012, 13:05

Чи є в ваших діток, чи були, чи вирізали, чи лікували??? Поділіться досвідом! В нас є, але покищо радикальних дій ми не робили.
Оксанка Офлайн


 

Re: Аденоїди

Повідомлення людуся » 22 лютого 2012, 12:12

Оксанка, ви запитуєте про аденоїди. Це дуже прикре захворювання. Найперше, воно важко піддаєтья лікуванню, а видалення не гарантує рецидиву. У моєї донечки (8 років) цей діагноз з трьох років. Але ми лікуємося народними методами.
людуся Офлайн


 

Re: Аденоїди

Повідомлення мешканка » 22 лютого 2012, 14:55

людуся написав:Оксанка, ви запитуєте про аденоїди. Це дуже прикре захворювання. Найперше, воно важко піддаєтья лікуванню, а видалення не гарантує рецидиву. У моєї донечки (8 років) цей діагноз з трьох років. Але ми лікуємося народними методами.

А конкретніше: чим лікуєтесь і які результати? А чому ви вирішили обстежуватись на наявність аденоїдів? Дякую
мешканка Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2805
З нами з: 24 лютого 2010, 15:30
Звідки: Файне місто!
Нагороди: 4
Мамуся-творець (1) акула пера (1) Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1)
Дякував (ла): 2726 раз.
Подякували: 2986 раз.
Діти: Дві донечки і маленький хлопчик!

Re: Аденоїди

Повідомлення Оксанка » 22 лютого 2012, 17:25

людуся написав:Оксанка, ви запитуєте про аденоїди. Це дуже прикре захворювання. Найперше, воно важко піддаєтья лікуванню, а видалення не гарантує рецидиву. У моєї донечки (8 років) цей діагноз з трьох років. Але ми лікуємося народними методами.

Ось-ось, а як лікувалися??? А то ми ще не оприділилися з лікуванням, в нас вже 2 рази був отит, і кажуть що причиною є аденоїди, але тягнемо час, не лікуємо, вирізати точно не хочемо... вони так, то начебто не сильно турбують, але... лікувати треба. Розкажіть про народні методи.
Оксанка Офлайн


 

Re: Аденоїди

Повідомлення людуся » 22 лютого 2012, 22:17

Я користуюсь ліками з "Зеленої планети" Наталії Земної. В аптеках, як правило, є на прийомі лікар-фітотерапевт, який і призначає комплексне лікування препаратами даної аптеки. І ще - коли вже носик геть погано дихає- роблю турунди з суміші: 1:1 гліцерину і настоянки прополісу.(і гліцерин, і прополіс можна придбати в аптеці). Я давно цікавлюсь даною темою і вже багато читала і чула, що ефективно аденоїди лікуються гомеопатією. Та для цього необхідно знайти лікаря-гомеопата, та ще й аптеку. Може хтось може таке підказати. Бо ми живемо в селі, за 150 км від Тернополя.
людуся Офлайн


 

Re: Аденоїди

Повідомлення nadstav » 02 квітня 2012, 13:23

Я також лікувала донечці (з 3 років) аденоїди і народними методами (капала настоянками дуба, ромашки, протаргол...), і гомеопатією і ліками Н. Земної - результат нульовий, аденоїди нікуди не ділися, хоча ускладнеь ми немали (отити, ангіни). Зате в 7 років лице почало змінюватися і набувати аденоїдного вигляду. В той час менший син захворів на гострий аденоїдит (йому було 2,2 р.) Тоді був повний армагедон з тими аденоїдами. 3 місяці я з ними боролася: промиваня, закапування, сиропи, спреї, грілки, а саме гірше антибіотик щомісяця. Долікувалися до того що в малого почала злазити з зубів емаль від великої кількості лікарств і відсутність дихання носом. От тоді ми і вирізали двом діткам одночасно аденоїди. Вже пройшло більше року і рецидиву ніякого. Жалію лише що малій скоріше того незробила бо далі лишилася звичка дихати ротом.
І ще, ні один лікар не казав, що треба різати. Відповідь одна - лікуємо. А це лише морока для дітей, я вже не говорю про себе. Як згадую тільки промивання носа...
Так що вибір за батьками. А в операції не було нічого страшного, діти навіть нічого не памятають.
Самое дорогое ожерелье на шее женщины - руки обнимающего ребенка!
Первую половину жизни человек тратит все деньги на подрыв своего здоровья, а вторую — на его восстановление
nadstav Офлайн


Привіт, а ось і я!
 
Повідомлень: 2
З нами з: 23 грудня 2011, 12:53
Дякував (ла): 0 раз.
Подякували: 2 раз.
Діти: Два синочка і лапочка доця

Re: Аденоїди

Повідомлення Радмила » 24 травня 2012, 15:36

у старшої аденоїди. То ми час від часу капаємо проторгол, п'ємо курс лімфоміазоту, ходили на фізпроцедури в обласну - електрофорез, магніти, інгаляції. То в минулому році ходили в червні, то до зими мали спокій. Час від часу коли дощі були, то капали тиждень проторголом, і раз на 3 місяці курс лімфоміазоту пили. Лор сказала, що має перости. Видаляти не треба.
Зображення
Зображення
Щастя є
Радмила Офлайн


Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1144
З нами з: 29 листопада 2009, 15:06
Нагороди: 3
випускниця школи материнства (1) гостренький язичок (1) за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 1321 раз.
Подякували: 1747 раз.
Діти: Старша донечка Менша донечка

Re: Аденоїди

Повідомлення Liza » 25 травня 2012, 16:50

а комусь призначали "Асініс" при аденоїдах?
мама-спецназ
Liza Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1259
З нами з: 18 листопада 2009, 18:30
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 7
Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) акула пера (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) багата мамуся (1)
Дякував (ла): 3424 раз.
Подякували: 893 раз.
Діти: Святослав (06.09.2009),
Дарина (20.03.2012),
Ждан (22.11.13).

Re: Аденоїди

Повідомлення Перлинка » 25 травня 2012, 22:56

ми приймаємо цинабсин і асініс,в малої аденоїди але не регулярно,бо я забуваю

тоже кажуть лікарі шо може переросте

А в операції не було нічого страшного, діти навіть нічого не памятають.


а що після операції їх нічого не боліло?
«Спасай взятых на смерть, и неужели откажешься от обреченных на убиение? Скажешь ли: "вот, мы не знали этого"? А Испытующий сердца разве не знает? Наблюдающий над душею твоею знает это, и воздаст человеку по делам его». (Притч.24:11-12)
Перлинка Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 5093
З нами з: 26 вересня 2010, 17:34
Нагороди: 3
гостренький язичок (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 3766 раз.
Подякували: 4017 раз.

Re: Аденоїди

Повідомлення krapk@ » 25 серпня 2012, 19:34

тепер і ми приєднаємося до темки. В малого з березня толклм соплі не проходили. Я до лікарів і не йшла, думала алергія на цвітіння, потім трохи затихло а тепер знову. Але на днях я бачу що він майже не дихає носом і почав хропіти. Настрашилася. В четвер поїхали в дитячу обласну, нам порадили лора - виявилося аденоїди. Правда лікар спішив на операцію, а ми не хотіли чекати кінця, то я вже не встигла достеменно розпитати від чого це щастя появилося. Малий в мене до 2 років не хворів. А в 2,3 був приступ ларингіту і ми попали в лікарню. З тих пір отака катавасія. Я запитала за видалення-каже пока рано говорити, треба зняти запальний процес-взяли там різні мазки. От маємо знову їхати. Тепер і не знаю, думала як наполягатиме на операції, навідріз відкажуся, бо начиталася отут:
Прихований текст. Щоб його побачити, Вам необхідно зареєструватися!
-дуже раджу прочитати до кінця
а ось дописи nadstav мене заставли задуматися. Хоча все одно, такій малій дитині мабуть роблять під загальним наркозом. Незнати як відреагує. Старшим легше. Сусідці доці в 6 років видаляли в нашій поліклініці, просто тримаючи за всі руки і ноги. Каже верещала дико, хоч не боліло, але дуже неприємно. Плюс я чула що якщо не добре видалити то знову можуть наростати. Тепер лиш чекаю, що лікар нас на наступному прийомі заспокоїть і скаже що вилікуємо і так, або що то не були аденоїди а просто набряк тої миндалини.
Зображення
И дай вам Бог того вдвойне,чего желаете вы мне.

Может, у кого-то жизнь и как зебра: полоса черная, полоса белая.А у меня как радуга и сейчас мне фиолетово
krapk@ Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2323
З нами з: 17 листопада 2009, 23:30
Нагороди: 4
Мамуся-творець (1) Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 1369 раз.
Подякували: 1663 раз.
Діти: В нас вдома Юрський період- всіма заправляє синочок Юрчик

Далі

Повернутись до Вухо/горло/носик



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей

cron