Глобальні оголошення!



Аденоїди

Модератори: TaniaPicaSSo, Галина, олеся

Re: Аденоїди

Повідомлення Mama3 » 10 грудня 2013, 12:13

У нас теж така проблема. У малого майже постійно забитий ніс. Звернули увагу нам рік тому в обласній дитячій, коли звернулася, бо боліло вухо. До того часу навіть не могла подумати,що таке може бути. Лор тоді сказала: "пролікуйте запалення, проконсультесь ще, як хочете, але я раджу видаляти". Ми лікували, ніби краще стало, потім народився менший, закрутилося. Але почав похропувати,звернулися в березні до іншого лора, капали і протарголом, і фурациліном з адреналіном, і пили синупрет, і капали трави. Як на мене,нічого не помагає, ненадовго тільки знімає. В міській дитячій на Гоголя лор Середа (хороша,ще мене лікувала колись) каже: переросте. Кажу,що вночі спить з відкритим ротом, та й вдень постійно нагадую,що носом дихав. А вона на це: підв'язуйте щелепу. Як це зробити? Пробувала (тільки не смійтесь), але пов'язка вночы сповзаэє
Але ще один фактор. Почали лікувати зуби,то ортодонт звернула увагу,що передня щелепа наперед. Сама вже бачу. Сказали удаляти.
Тепер про приклади друзів. Коліжанка малому у 6 років вирізала і нормально. Каже,що довго лікувала, нічого не . А от в її малогпомагаєо однокласниці не видалили, то лице дівчинки спотворюється, а мама "далі бавиться гомеопатією" (слова коліжанки). Ще інші знайомі теж видаляли і нормально.
Я схиляюсь до операції. Бо ті промивання і довго, і неефективно.
Тепер про лікарів. Схвальні відгуки про Андрейчина в обласній дитячій, от хочу якось вибратися на консультацію. І казала знайома лікарка з тієї ж лікарні,що там всі нормальні лори. Знайомим робив Глух, але вже покійний. І ще одна професор Банадига Н.В. казала видалити, поки не пішов до школи.
Малому в січні 5.
ось такі справи.
Mama3 Офлайн


Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 615
З нами з: 08 листопада 2013, 01:09
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 2
Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1)
Дякував (ла): 1389 раз.
Подякували: 522 раз.
Діти: Два хлопчики Володя та Олежик і дівчинка Марічка

Re: Аденоїди

Повідомлення nadusha » 10 грудня 2013, 13:40

Ох як в тему... В Дениса (3роки) - на днях вилікували аденоїдит, а в подарунок за часті ГРВІ - аденоїди ІІ ст. Поки будемо виконувати такі рекомендації три тижні Протаргол, тиждень перерви, три тижні Синупрет... Будемо надіятись, що допоможе. Мама 3 - здоров"я синочкам, Вам - терпіння, надії і віри в одужання!!!
Дозвольте собі йти по шляху, який робить вас щасливим, не засуджуючи і не картаючи себе за зроблений вибір.
nadusha Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 1898
З нами з: 16 лютого 2012, 15:50
Нагороди: 1
за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 2381 раз.
Подякували: 2212 раз.
Діти: два синочки

Re: Аденоїди

Повідомлення Liza » 10 грудня 2013, 14:15

Андрейчин з обл.лiк. обстежив один раз мого малого якось швиденько, без особливих приладiв. Сказав видаляти. Це було рiк тому. Як тодi, так i зараз малий не хропе, не мае забитим носа, не тече з носа. Э лише пiдозра на те, що може зi слухом щось не те. Досi сумнiваюся в рекомендацii Андрейчина.
мама-спецназ
Liza Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1259
З нами з: 18 листопада 2009, 18:30
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 7
Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) акула пера (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) багата мамуся (1)
Дякував (ла): 3424 раз.
Подякували: 893 раз.
Діти: Святослав (06.09.2009),
Дарина (20.03.2012),
Ждан (22.11.13).

Re: Аденоїди

Повідомлення Dribchuk » 10 грудня 2013, 14:37

Lizaякщо маєте підозру що щось з вушками звертайтеся до Шмигельської - теж в обласній приймає, вона хороший лор-сурдолог
Господи дай нам глаза, которые видят в людях лучшее,
Сердце, которое будет прощать худшее,
Ум, что забывает плохое,
И душу, которая никогда не теряет веру.
Dribchuk Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 1813
З нами з: 27 березня 2012, 15:30
Звідки: Тернопіль
Дякував (ла): 808 раз.
Подякували: 1487 раз.
Діти: Донечка.

Re: Аденоїди

Повідомлення кульбабка » 10 грудня 2013, 18:08

всім привіт тепер і нас торкнулось питання тих аденоїдів((((тільки нас виписали з лікарні знову той отит((на цей раз був гнійний вже третій раз за пів року(((і сказали що аденоїди збільшені,але мала ще маленька 2р. 5міс. я надивилась як діти після операції виходять то страшно(((як не як але операція є операція і діти тяжко відходять(((
кульбабка Офлайн


Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 109
З нами з: 25 лютого 2011, 22:10
Дякував (ла): 44 раз.
Подякували: 60 раз.

Re: Аденоїди

Повідомлення fajno » 10 грудня 2013, 18:28

А як це виглядає?
Я тут по ходу вичитала, що ще можна ті аденоїди заморожувати, або лазером видаляти. В тернополі такого не роблять, але це як альтернатива
UPD: Шмигельська нам сподобалася. Перше враження
Зображення
fajno Офлайн


Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 323
З нами з: 28 березня 2010, 00:19
Нагороди: 4
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 117 раз.
Подякували: 173 раз.
Діти: Ева

Re: Аденоїди

Повідомлення krapk@ » 10 грудня 2013, 20:07

ми теж в обласну до заввідділення їздили-казав нема потреби видаляти бо знов виростуть. Пролікували антибіотиком місцевим. Далі синупрет. Потім коларгол, протаргол, туя московська. Зараз набагато краще. Але на операцію не дамся.
Зображення
И дай вам Бог того вдвойне,чего желаете вы мне.

Может, у кого-то жизнь и как зебра: полоса черная, полоса белая.А у меня как радуга и сейчас мне фиолетово
krapk@ Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2323
З нами з: 17 листопада 2009, 23:30
Нагороди: 4
Мамуся-творець (1) Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 1369 раз.
Подякували: 1663 раз.
Діти: В нас вдома Юрський період- всіма заправляє синочок Юрчик

Re: Аденоїди

Повідомлення Mama3 » 11 грудня 2013, 16:55

krapk@, а спить як? з привідкритим ротом? Бо мій так. І щелепа ж деформується. Я теж боюся операції,хоча всі,хто робив, задоволені. Нікому знову не виросли,дітей того ж дня додому забрали.
Антибіотик - який?
Mama3 Офлайн


Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 615
З нами з: 08 листопада 2013, 01:09
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 2
Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1)
Дякував (ла): 1389 раз.
Подякували: 522 раз.
Діти: Два хлопчики Володя та Олежик і дівчинка Марічка

Re: Аденоїди

Повідомлення Dribchuk » 11 грудня 2013, 18:03

Mama3 а в моєї мами виросли і деформовані, їй робили операцію в 12років, зараз їй за 50 але має дуже серйозні проблеми через неправильно видалені аденоїди, тому якщо і видаляти то в дуже хорошого спеціаліста (в Тернополі таких нема :pardon: )
Господи дай нам глаза, которые видят в людях лучшее,
Сердце, которое будет прощать худшее,
Ум, что забывает плохое,
И душу, которая никогда не теряет веру.
Dribchuk Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 1813
З нами з: 27 березня 2012, 15:30
Звідки: Тернопіль
Дякував (ла): 808 раз.
Подякували: 1487 раз.
Діти: Донечка.

Re: Аденоїди

Повідомлення bublegum » 11 грудня 2013, 18:45

Дівчата а ми побороли 3 ступіть і йдемо до 1-ї , на Гоголя лікар чудовий, правда до нього ми попали уже 1-2 ступеня тобто самостійно (правда Оксана Богданівна трошки допомогла) хоч пропонувала вирізати на 3 степені боролись пів року але перемога за нами, часті ангіни у цей період були і слава Бону що не отити бо це гірша справа для малюка
bublegum Офлайн


 

Поперед.Далі

Повернутись до Вухо/горло/носик



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість