Глобальні оголошення!



Барабанні перетинки дитини і децебели

Модератори: TaniaPicaSSo, Галина, олеся

Барабанні перетинки дитини і децебели

Повідомлення happymami » 28 червня 2011, 13:27

Як ваші діти з шумом ладять? Якось так сталося, шо одного разу оператор 1+1 розказував, що знімали репортаж з вумним дядьком-дохтором. котрий казав. що до 2 (чи трьох) років (зараз вже й не мапятаю), не варто дітей "подвергать" великим децебелам і навіть літаком не радить літати. Бо в малому віці там у вусі всі ті штучки дуже чутливі і формуються.
Я пам'ятаю, як 4 роки тому ходила з малою на Скрябіна на співучку і так вийшло шо нам було місце лише під колонкою. То я дорогою назад додому з коліжанкою перекрикувалася - нічого не чула. А шо вже дитині казати? З того часу я якось інтуїтивно дітей до колонок не пхаю і на коцертах наблюдаю все здалеку конкретно, боюся за вушка. Може воно й не дає глухоти, але казав той дохтор, шо всеодно на шось там впливає. Боюся.

А вагітними ви ходили на концерти? Відчували вібрації в животі? Я колись на співучці вагітна малою стояла аж наверху лавок, а всеодно чула як в животі віддає. Жах. Але з малим вагітна ходила на концерт ОЕ в Березіль, то всьо було гуд. А вже коли народила Юрчика, то всі концерти в березілі слухаю в коридорі :grin: . В зал не хожу, бо чогось боюся. В мене параноя, чи хтось читав шось про вуха? Реально тре їх так берегти???

А вдома як? Голосно слухаєте музику? Я ні, лише тому, шо я й сама шуму не виношу :lol:
Навчу комп'ютерної графіки. З сертифікатом чи приватно
ЗображенняЗображення
Ми можемо стримати біль, злість, сльози, любов... але стримати сміх - неможливо)))
happymami Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 4945
З нами з: 15 листопада 2009, 08:56
Звідки: З дому)))
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) акула пера (1) за тривале грудне вигодовуванн (2) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2500 раз.
Подякували: 5212 раз.
Діти: Хлопчик-дівчинка)))

Re: Барабанні перетинки дитини і децебели

Повідомлення Sawwku » 28 червня 2011, 13:34

happymami написав: Я ні, лише тому, шо я й сама шуму не виношу

аналогічно :гуд:
і на концертах не лізу під колонки, бо самій гидко робиться :)
вагітною нікуди вроді не ходила, то точно не скажу :? . а як і ходила, то стояла подалі, щоб на мозги не давило
Sawwku Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 1560
З нами з: 18 січня 2011, 11:07
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 4
випускниця школи материнства (1) Успішне грудне вигодовування (1) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 837 раз.
Подякували: 912 раз.
Діти: маленьке сонечко Анютка
01,01,2011

Re: Барабанні перетинки дитини і децебели

Повідомлення georginochka » 28 червня 2011, 13:57

Думаю маленькі діти і голосні різкі звуки - то речі несумісні.
Коли я була вагітна Марчиком, десь на місяці 7-му, ми ходили в Березіль на концерт "КОМУ ВНИЗ" і "Nazareth". Ну музика, самі розумієте, не з легких :crazy: Мені то було класно, а от синочок в животику почав так сильно і боляче штовхатися, як ніколи раніше. Стало не до концерту і ми передчасно покинули те дійство (грошей правда було шкода, білети не дешеві :lol: :lol: :lol: ). З того часу я для себе вирішила, що дітки не мусять розділяти музичних вподобань батьків :lol:
Але, може й діти бувають різні :? Бо мій синочок взагалі боїться різких звуків, навіть якщо чоловік трохи голосніше покличе мене :(
Зображення
georginochka Офлайн

Аватар користувача
Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 476
З нами з: 02 лютого 2011, 13:59
Дякував (ла): 484 раз.
Подякували: 351 раз.
Діти: Хлопчик і дівчинка


Повернутись до Вухо/горло/носик



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей

cron