Глобальні оголошення!



Чим лікувати горло дітям до 2-х років?

Модератори: TaniaPicaSSo, Галина, олеся

Re: Чем лечить горло до 2-х лет?

Повідомлення Shalimar » 27 червня 2011, 14:27

Любов написав:в нас масляний 3% хлорофіліпт виліковує червоне горло за три дні, покищо тільки ним і спасалися 2 рази

а как применяли? мазали, пили, капали?..

кашель начинает "мокреть", и голос у неговорящего ребенка))) осевший, хрипловатый :?
«…и вот когда попросили принести самое прекрасное из того, что есть на всем белом свете, ворона принесла свое дитя…»
Shalimar Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 3584
З нами з: 10 жовтня 2010, 16:53
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 3
акула пера (1) гостренький язичок (1) за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 715 раз.
Подякували: 1892 раз.
Діти: Gent

Re: Чем лечить горло до 2-х лет?

Повідомлення Yummy mummy » 27 червня 2011, 15:13

Ми від кашлю пили Проспан,перший раз допоміг,а другий раз кашель в бронхіт перейшов,то пили Флавамед....А від горлишка давала капельку Вокари....
Я б не радила чекати,авось пройде,починай лікувати щоб не запустити...Ми як тільки-тільки починали кашляти чи сопливити зразу починала лікування....А то до ангіни чи бронхіту довго чекати не приходиться....
ЗображенняЗображення
Yummy mummy Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1163
З нами з: 18 січня 2011, 01:59
Нагороди: 5
Мамуся-творець (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 1227 раз.
Подякували: 1192 раз.
Діти: Boy and girl

Re: Чем лечить горло до 2-х лет?

Повідомлення Shalimar » 27 червня 2011, 15:39

Я там выше писала о Проспане и его назначении...
А сопли и кашель лучше лечить обильным теплым питьем, промывать нос физраствором, проветривать комнату и увлажнять воздух.
читайте rusmedserv
«…и вот когда попросили принести самое прекрасное из того, что есть на всем белом свете, ворона принесла свое дитя…»
Shalimar Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 3584
З нами з: 10 жовтня 2010, 16:53
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 3
акула пера (1) гостренький язичок (1) за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 715 раз.
Подякували: 1892 раз.
Діти: Gent

Re: Чем лечить горло до 2-х лет?

Повідомлення Milichka » 27 червня 2011, 15:47

Зараз ми лікуємо горло гомеопатичним аптечними ліками. "Вокара" по 3 каплі і ангінхель по 0,5табл, перші три дні хвороби щогодини. І інгаліптом брискаєм 2 рази в день, нам 1 рік і 9 місяців. Тіні помогло, в п"ятницю педіатр уже антибіотки припасали, але я три дні подавал гомеопатію і температура стабілізувалася. І дуждуже багато пити. Пиття - це основне лікування.
Якщо дівчинка не Принцеса для свого татка - вона ніколи не буде Королевою для свого чоловіка.
Milichka Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 933
З нами з: 25 січня 2010, 17:46
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 4
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 1381 раз.
Подякували: 983 раз.
Діти: Тінулька-симпатюлька і Тамілочка-красотулька

Re: Чем лечить горло до 2-х лет?

Повідомлення Yummy mummy » 27 червня 2011, 15:55

Shalimar написав:А сопли и кашель лучше лечить обильным теплым питьем, промывать нос физраствором, проветривать комнату и увлажнять воздух.

Ну в нас промивати носик фізрозчином не получалося,малий так викручувався і недавався,що ми навіть разом з чоловіком не справлялися :crazy: ...
Пити щьось тепленьке тоже не дуже,ну ми тоді ще дуже маленькі були і нічього крім маминого молочка не хотів...Правда прикладала дуже часто....
А провітрювання кімнати і підтримка рівня вологості- в нас кожен день контролюється....
А за Проспан згідна,просто нам лікар його прописала -а я від переживання і паніки почала його давати....
ЗображенняЗображення
Yummy mummy Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1163
З нами з: 18 січня 2011, 01:59
Нагороди: 5
Мамуся-творець (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 1227 раз.
Подякували: 1192 раз.
Діти: Boy and girl

Re: Чем лечить горло до 2-х лет?

Повідомлення Shalimar » 27 червня 2011, 16:20

почитайте
ОРВИ. Острые респираторные вирусные инфекции. - http://forums.rusmedserv.com/showthread.php?t=25432
Температура у детей. - http://forums.rusmedserv.com/showthread.php?t=20649

тут врачи основываются на ДОКАЗАТЕЛЬНУЮ медицину
«…и вот когда попросили принести самое прекрасное из того, что есть на всем белом свете, ворона принесла свое дитя…»
Shalimar Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 3584
З нами з: 10 жовтня 2010, 16:53
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 3
акула пера (1) гостренький язичок (1) за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 715 раз.
Подякували: 1892 раз.
Діти: Gent

Re: Чем лечить горло до 2-х лет?

Повідомлення Lesya » 27 червня 2011, 16:33

До року і після року теж я малому горло лікувала тільки Імупретом і теплим питтям. Чим більше випивав - тим краще. Краплі температуру знімали повністю за добу, далі просто лікувалися, бо траву не можна просто відмінити не пройшовши курс - потрібно закріпити ефект.
За Проспан згідна, таке він не вилікує. Та й бронхіальну астму теж. :grin: Якщо не зраджує пам"ять - він на плющі. Вперше чую, щоб плющ знімав спазми з дихальних шляхів. :grin: :lol:

А взагалі, про горло я колись писала. Там огляд популярних препаратів. Здається в темі про ГРВІ.
А спреї малюкам категорично заборонені!
Shalimar, молодець, що читаєте інструкції і не мучите дитину.
Зображення
Lesya Офлайн

Аватар користувача
Аптекар (провізор)
 
Повідомлень: 866
З нами з: 05 липня 2010, 19:17
Нагороди: 4
Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 548 раз.
Подякували: 1086 раз.
Діти: Синочок і дві лапочки дочки

Re: Чем лечить горло до 2-х лет?

Повідомлення Любов » 27 червня 2011, 16:44

Shalimar написав:
Любов написав:в нас масляний 3% хлорофіліпт виліковує червоне горло за три дні, покищо тільки ним і спасалися 2 рази

а как применяли? мазали, пили, капали?..

кашель начинает "мокреть", и голос у неговорящего ребенка))) осевший, хрипловатый :?


ватну палочку намочувала в хлорофіліпт і так змащувала гланди, спочатку пручався, але потім вже і сам ротик відкривав
Зображення
Любов Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1484
З нами з: 24 листопада 2009, 13:34
Нагороди: 4
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 2250 раз.
Подякували: 1641 раз.
Діти: хлопчик і дівчинка

Re: Чем лечить горло до 2-х лет?

Повідомлення Shalimar » 27 червня 2011, 16:53

Любов написав:ватну палочку намочувала в хлорофіліпт і так змащувала гланди, спочатку пручався, але потім вже і сам ротик відкривав

оййй.... ))
тут проблема глаза закапать, а как ему рот открыть....
Я еще не уверена на счет использования х-филипта, если все-таки можно и рационально, то просто капну в рот
«…и вот когда попросили принести самое прекрасное из того, что есть на всем белом свете, ворона принесла свое дитя…»
Shalimar Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 3584
З нами з: 10 жовтня 2010, 16:53
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 3
акула пера (1) гостренький язичок (1) за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 715 раз.
Подякували: 1892 раз.
Діти: Gent

Re: Чем лечить горло до 2-х лет?

Повідомлення Shalimar » 27 червня 2011, 17:37

еще скажите, чем именно поить? )) спс
«…и вот когда попросили принести самое прекрасное из того, что есть на всем белом свете, ворона принесла свое дитя…»
Shalimar Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 3584
З нами з: 10 жовтня 2010, 16:53
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 3
акула пера (1) гостренький язичок (1) за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 715 раз.
Подякували: 1892 раз.
Діти: Gent

Поперед.Далі

Повернутись до Вухо/горло/носик



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 3 гостей

cron