Глобальні оголошення!



Чим лікувати горло дітям до 2-х років?

Модератори: TaniaPicaSSo, Галина, олеся

Re: Чим лікувати горло дітям до 2-х років?

Повідомлення mari » 03 жовтня 2012, 23:31

Отже ми вже великі, але можна і до 2-х пробувати- робимо таке:

Таблетки смокчемо: декатилен,стрептоцид, ісламос.
Пшикаємо Гівалекс- нормальний смак, колись Орасептом пшикали. Все решта- Йокси, Люголі- помічні але травматичні. Але якщо треба я б мазала і пшикала!!!!!!!!!!!!!1
Чому? Коли у мого чоловіка була температура 41, і він не міг нормально дихати ні головою рухати через ангіну. Поки не мазали Люголем 3 рази в день по гнійних пробках( для того треба добре натиснути на корінь язика щоб побачити) до тих пір температура не впала (4 дні), не знали чому. А так як він має сильно виражений рвотний рефлекс, тепер сам собі маже.

В дітей малих розумію що важко. Тре пробувати, та я ПРОТИ інгаліпту!!!!!!!!!
Якщо говорити між нами,То все починається з мами.І казочка перша у світі,І сонячна подорож в літо. Найперші легенькі сніжинки. І сяюче диво - ялинка.Від мами - і літери,Й слово,І зроблена разом обнова.Якщо говорити між нами,То все починається з мами.
mari Офлайн

Аватар користувача
Психотерапевт
 
Повідомлень: 6650
З нами з: 13 листопада 2009, 16:55
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 2
Мамуся-творець (1) жіночі посиденьки (1)
Дякував (ла): 3738 раз.
Подякували: 6894 раз.
Діти: 18 річна донька-студентка Анна Марія

Re: Чим лікувати горло дітям до 2-х років?

Повідомлення олеся » 03 жовтня 2012, 23:54

mari написав:я ПРОТИ інгаліпту!!!!!!!!!

Чому? Він що дуже шкідливий? Ми поки ним і рятуємося.... Щодо декатилену то в мене і старшого малого після нього сідає горло, так що потім говорити важко (правда може це співпадало, але я кілька раз помічала за собою особливо)
Давайте замислимося над своєю поведінкою. Перш, ніж лаяти за поведінку своїх дітей - не забувайте, вони беруть приклад з нас...
олеся Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 1699
З нами з: 25 жовтня 2011, 18:52
Звідки: львів
Нагороди: 1
Мамуся-творець (1)
Дякував (ла): 919 раз.
Подякували: 1074 раз.
Діти: Хлопчик та ще раз хлопчик

Re: Чим лікувати горло дітям до 2-х років?

Повідомлення mari » 04 жовтня 2012, 00:18

Источник: ІНГАЛІПТ-Н,
Спрей для інгаляцій по 30 г у балонах аерозольних алюмінієвих

Діти деякі реагують сильно на ефірні олії:
тимол, олія м’яти перцевої, олія евкаліптова, гліцерин, спирт етиловий 96%, твін-80, цукор, вода очищена.
Якщо говорити між нами,То все починається з мами.І казочка перша у світі,І сонячна подорож в літо. Найперші легенькі сніжинки. І сяюче диво - ялинка.Від мами - і літери,Й слово,І зроблена разом обнова.Якщо говорити між нами,То все починається з мами.
mari Офлайн

Аватар користувача
Психотерапевт
 
Повідомлень: 6650
З нами з: 13 листопада 2009, 16:55
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 2
Мамуся-творець (1) жіночі посиденьки (1)
Дякував (ла): 3738 раз.
Подякували: 6894 раз.
Діти: 18 річна донька-студентка Анна Марія

Re: Чим лікувати горло дітям до 2-х років?

Повідомлення Vikibee » 04 жовтня 2012, 17:41

Запшикую хлорофіліпт.
Моя молитва лине в Небеса! Стою я перед Богом на колінах: "Дай, Отче, миру, спокою в серця... Тебе благає щиро Україна..."
Vikibee Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 561
З нами з: 04 липня 2012, 10:50
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 3
випускниця школи материнства (1) Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 862 раз.
Подякували: 335 раз.
Діти: Дівчинка Марічка.
Синочок Гліб

Re: Чим лікувати горло дітям до 2-х років?

Повідомлення олеся » 06 жовтня 2012, 12:30

Я його використовую саме через ці олії, бо при ларингіті малому легшає від ефірних олій....
Давайте замислимося над своєю поведінкою. Перш, ніж лаяти за поведінку своїх дітей - не забувайте, вони беруть приклад з нас...
олеся Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 1699
З нами з: 25 жовтня 2011, 18:52
Звідки: львів
Нагороди: 1
Мамуся-творець (1)
Дякував (ла): 919 раз.
Подякували: 1074 раз.
Діти: Хлопчик та ще раз хлопчик

Re: Чим лікувати горло дітям до 2-х років?

Повідомлення mari » 06 жовтня 2012, 12:47

бачиш, як все індивідуально, а в мене на евкаліптову олію мала чутлива дуже- починає ще й закашлюватись.
Якщо говорити між нами,То все починається з мами.І казочка перша у світі,І сонячна подорож в літо. Найперші легенькі сніжинки. І сяюче диво - ялинка.Від мами - і літери,Й слово,І зроблена разом обнова.Якщо говорити між нами,То все починається з мами.
mari Офлайн

Аватар користувача
Психотерапевт
 
Повідомлень: 6650
З нами з: 13 листопада 2009, 16:55
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 2
Мамуся-творець (1) жіночі посиденьки (1)
Дякував (ла): 3738 раз.
Подякували: 6894 раз.
Діти: 18 річна донька-студентка Анна Марія

Re: Чим лікувати горло дітям до 2-х років?

Повідомлення vita_if » 20 листопада 2012, 01:11

Змащую горло йоддицерином.
vita_if Офлайн


Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 127
З нами з: 25 червня 2011, 21:35
Дякував (ла): 47 раз.
Подякували: 222 раз.
Діти: Два хлопчики

Re: Чим лікувати горло дітям до 2-х років?

Повідомлення олеся » 20 листопада 2012, 01:21

А що це таке?
Давайте замислимося над своєю поведінкою. Перш, ніж лаяти за поведінку своїх дітей - не забувайте, вони беруть приклад з нас...
олеся Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 1699
З нами з: 25 жовтня 2011, 18:52
Звідки: львів
Нагороди: 1
Мамуся-творець (1)
Дякував (ла): 919 раз.
Подякували: 1074 раз.
Діти: Хлопчик та ще раз хлопчик

Re: Чим лікувати горло дітям до 2-х років?

Повідомлення Dribchuk » 20 листопада 2012, 09:50

Може хто підкаже в кого було схоже в діток? Ми перехворіли ангіною 3 тижні назад. Ще перед вихідними помітила що в малої дуже червоне горло. Температури немає, не жаліється що її болить, але горло просто "страшне" - це наслідки ангіни чи вона знов захворіла?
Господи дай нам глаза, которые видят в людях лучшее,
Сердце, которое будет прощать худшее,
Ум, что забывает плохое,
И душу, которая никогда не теряет веру.
Dribchuk Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 1813
З нами з: 27 березня 2012, 15:30
Звідки: Тернопіль
Дякував (ла): 808 раз.
Подякували: 1487 раз.
Діти: Донечка.

Re: Чим лікувати горло дітям до 2-х років?

Повідомлення українка » 06 липня 2020, 07:17

Лазерне лікування мигдалин
Лікування лазером засноване на припікання уражених мигдаликів або їх видаленні. Зазвичай цей метод рекомендується в тих випадках, коли консервативні способи не дали результату. Втручання безкровне, виконується 1-2 рази на рік, курс становить 10 процедур. Після процедури пацієнти не відчувають якогось дискомфорту або больових відчуттів.
Після маніпуляції частота загострень тонзиліту значно знижується, самопочуття поліпшується. Казеозні пробки зникають.
Відомо кілька позитивних ефектів використання лазера для лікування гланд:
• Одужання значно прискорюється і зменшується запальний процес.
• Лакуни мигдалин очищаються від гною.
• Зникає неприємний запах з рота.
• Надає антибактеріальний ефект.
У хворих з різними формами хронічного тонзиліту формуються патологічні зміни імунологічного статусу організму у вигляді зменшення рівнів імуноглобулінів різних класів, зниження функціональної активності і функціонального резерву піднебінних мигдалин; ступінь вираженості даних змін корелює з клінічною формою захворювання.
Включення лазеротерапії в комплексну схему клінічного лікування хворих декомпенсованою формою хронічного тонзиліту потенціює лікувальні ефекти медикаментозної терапії, зменшує частоту розвитку ускладнень, потенціює протизапальний і імуностимулюючий ефекти, скорочує терміни лікування і збільшує тривалість періоду стійкої ремісії.
Лазеротерапію використовуюьть багато медичних центрів. У центрі стимулювання мозку викристовують апарат BTL-4000 та BTL-4800LM2 Premium
для лікування хронічних лор захворювань.

З якого віку можна викоистовувати лазеротерапію?
Лазеротерапія у немовлят у віці від 1 місяця до 1 року: алергічний дерматит, дисбактеріоз, локальні гнійно-запальні захворювання, захворювання ЛОР-органів, гострий і обструктивний бронхіт, пневмонія, часті простудні захворювання.

Лазеротерапія у дітей у віці від 1 року до 7 років: вторинні імунодефіцитні стани (часто хворіють діти), захворювання ЛОР-органів (отит, аденоїдит, синусит та ін.) І бронхолегеневої системи (пневмонія, бронхіт, бронхіальна астма), захворювання шкіри ( атопічний дерматит, почесуха, грибкові захворювання), нічний енурез.

Лазеротерапія у дітей у віці від 7 до 18 років: неінфекційні захворювання шлунково-кишкового тракту (гастрит, виразкова хвороба), нирок (пієлонефрит, тубулопатии), серцево-судинної системи (порушення ритму, нейроциркуляторна дистонія), артрити і остеохондроз, акне.
Я боюся, що обов'язково настане день, коли технології перевершать просте людське спілкування. І світ отримає покоління ідіотів.
Альберт Ейнштейн
українка Офлайн

Аватар користувача
Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 385
З нами з: 03 жовтня 2016, 19:22
Дякував (ла): 1 раз.
Подякували: 3 раз.
Діти: троє діточок.
один з них-особливе дитятко,... дуже люблю їх усіх!
старша-донька. й двое хлопчиків.

Поперед.

Повернутись до Вухо/горло/носик



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість