Глобальні оголошення!



Кашель(чим лікувати)

Модератори: TaniaPicaSSo, Галина, олеся

Re: Кашель(чим лікувати)

Повідомлення Olyana » 16 березня 2017, 10:51

ой, дівчатка... щойно спілкувалась з нашим лікарем дільничим. то каже, що такої кількості захворюваності навіть взимку не було!!!! лікарні дитячі переповнені!!!! кашлі страшні, запалення!!!! наш стан не поліпшився, тому виписали антибіотик..цефікс (перший раз беру). температурять .... кашель забитий, все свистить... вірю і надіюсь, що вже з тими ліками пройде... хоч я і не прихильник антибіотикотерапії, але коли бачу, як діти мучаться і толком не сплять через той кашель, то вже йду назустріч лікарю. Нехай усі ваші дітки будуть здорові!!!!!
Зображення

Зображення
Olyana Офлайн

Аватар користувача
Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 257
З нами з: 30 червня 2012, 12:46
Нагороди: 3
випускниця школи материнства (1) за дитя форуму (2)
Дякував (ла): 225 раз.
Подякували: 99 раз.
Діти: Даринка і Боженка

Re: Кашель(чим лікувати)

Повідомлення oksana_tern » 16 березня 2017, 10:56

і в нас все починалось з сопельків потім кашель і зараз пємо антибіотики поставили нам діагноз бронхіт. Виписали Фромініт і інгаляції небутамолом і ще два дні робили інгаляцію пульміроктом + пємо амброксол.але щось вже 5 днів пємо антибіотик але кашель всеодно десь на 3 день знову зявився таке враження що не може відкашляти
oksana_tern Офлайн

Аватар користувача
Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 410
З нами з: 11 січня 2014, 16:07
Звідки: Тернопіль
Дякував (ла): 327 раз.
Подякували: 222 раз.
Діти: Донечка Катруся

Re: Кашель(чим лікувати)

Повідомлення Marichka » 16 березня 2017, 10:58

Видоровлюйте!!!
В нас 6ув кашель і 6ільше нічого,6е носа і темп,а вночі задихався від кашлю,то лікували кашлюк,який підтвердився.Кому тре6а щось для уточнення,я розповім.Роумію,що не у всіх кашель-то кашлюк,але всяке може 6ути.
Зображення
Marichka Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 3237
З нами з: 10 лютого 2011, 15:13
Нагороди: 4
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2032 раз.
Подякували: 1655 раз.
Діти: Ліля 6.06.2010
Тадей 3.07.2013

Re: Кашель(чим лікувати)

Повідомлення nelly » 16 березня 2017, 11:07

От скажи для чого такe робити? В них там по моєму так купа народу є, нащо ім лікувати нe сильно слабих дітeй :confused:
Життя прeкраснe, якщо навчишся жити. Мeнандр
nelly Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2911
З нами з: 25 квітня 2011, 19:16
Нагороди: 6
Серце форуму (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (2) слінгомама (1)
Дякував (ла): 2203 раз.
Подякували: 2638 раз.
Діти: Дві дівчинки і 1 хлопчик Сивко

Re: Кашель(чим лікувати)

Повідомлення Vikibee » 16 березня 2017, 12:36

erinaceus, я не за самолікування, якщо що, мова про те, що практично ніхто з лікарів не хоче вникати у хворобу, у саме вогнище, як то кажуть. У мене було таке, що Ольга Михайлівна ще з порогу тільки побачивши дитину казала, що тут однозначно антибіотик, ну як на таке реагувати? Я особисто нічого проти неї не маю, я за те, щоб лікарі по максимуму не заліковували тих дітей, щоб мами ще потім роками не виводили антибіотики, які з організму повністю, до речі, виводяться за 1 рік. До речі після прийому аб, добре зробити дренажний масаж нирок, це від лікаря реабілітолога.
Моя молитва лине в Небеса! Стою я перед Богом на колінах: "Дай, Отче, миру, спокою в серця... Тебе благає щиро Україна..."
Vikibee Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 561
З нами з: 04 липня 2012, 10:50
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 3
випускниця школи материнства (1) Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 862 раз.
Подякували: 335 раз.
Діти: Дівчинка Марічка.
Синочок Гліб

Re: Кашель(чим лікувати)

Повідомлення TYulia » 16 березня 2017, 14:56

антибіотик приймали Флемоклав, Він походу поміг, але виглядає що підцепив новий вірус. Бо вже на 7 день кашель був більш ларингітний, з горла, хрипів не чути було, плюс аналіз підтвердив, що запалення нема.

А от вже третій день малого обсипало такими червоними плямками, особливо по лиці, живіт, спина, руки. То від тої вірусної інфекції. Чи що то може бути? Не чухається, температури нема.
Перші сім років дитину потрібно любити, другі сім років треба її виховувати, треті сім років - бути їй найкращим другом, а потім відпустити її і молитися, щоб у неї все було добре...
Зображення
TYulia Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 1584
З нами з: 09 серпня 2012, 15:27
Нагороди: 3
Успішне грудне вигодовування (1) поцілована Богом (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 797 раз.
Подякували: 700 раз.
Діти: маленький чудо-хлопчик

Re: Кашель(чим лікувати)

Повідомлення erinaceus » 16 березня 2017, 15:31

TYulia Плями чи суто прищики? В нас колись було і таке, і таке. Одного разу після хвороби на щоці зранку з'явилися така червона пляма, типу як слід від ляпаса :crazy: То лікарка казала, що то прояв якоїсь інфекції. Вона називала, вже не згадаю. Пройшло швидко. А ще коли зовсім маленький був, така дрібненька висипка пішла по тілу від кварцетинової мазі, алергія була. То зразу відмінили, назначили протиалергічне і ентеросгель.
У вас може теж алергія на якісь ліки?
Зображення

Зображення

"У кожного своя пустеля і свої міражі." - Ліна Костенко
erinaceus Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2740
З нами з: 05 лютого 2014, 18:50
Нагороди: 2
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 2191 раз.
Подякували: 1479 раз.
Діти: Хлопчик-горобчик
Дівчинка-квіточка

Re: Кашель(чим лікувати)

Повідомлення Vikibee » 16 березня 2017, 15:43

TYulia,у мене малу минулого разу як лікувались в жовтні від Беродуалу обсипало, 2 тижні лікували алергію. Алергічні прищі це ті, на які зазвичай як нажати, вони біліють, наче пропадають, а за секунду їх знову видно.
Моя молитва лине в Небеса! Стою я перед Богом на колінах: "Дай, Отче, миру, спокою в серця... Тебе благає щиро Україна..."
Vikibee Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 561
З нами з: 04 липня 2012, 10:50
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 3
випускниця школи материнства (1) Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 862 раз.
Подякували: 335 раз.
Діти: Дівчинка Марічка.
Синочок Гліб

Re: Кашель(чим лікувати)

Повідомлення TYulia » 16 березня 2017, 17:38

в нас по ходу якись парвовірус Б19 (але то вже інша тема), були в лікарки. То його треба просто перечекати, + протиалергічне, то і для кашлю треба. А кашель по маленьку доліковуємо. Це не алергічне, бо не чухається і в тому аналізі крові то той показник що за алергію відповідає то в нормі (вже не памятаю як воно називається :=): )
Перші сім років дитину потрібно любити, другі сім років треба її виховувати, треті сім років - бути їй найкращим другом, а потім відпустити її і молитися, щоб у неї все було добре...
Зображення
TYulia Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 1584
З нами з: 09 серпня 2012, 15:27
Нагороди: 3
Успішне грудне вигодовування (1) поцілована Богом (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 797 раз.
Подякували: 700 раз.
Діти: маленький чудо-хлопчик

Re: Кашель(чим лікувати)

Повідомлення TattyMummy » 16 березня 2017, 17:53

Висипка може бути вірусною екзентемою/еритемою, їх є ціла купа всяких :( я вже декілька описувала, що в нас були. Нещодавно лікували в доці...5-6 тижнів, але на цей раз був тільки висип. 2 тижні з них майже не спали вночі :dash: свербіж дикий. Тому правильно поставлений діагноз це уже 50% успіху у лікуванні.
Зображення
Зображення
TattyMummy Офлайн


Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 956
З нами з: 09 лютого 2010, 22:33
Нагороди: 3
Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 828 раз.
Подякували: 776 раз.
Діти: Двоє синочків і заюся доця

Поперед.Далі

Повернутись до Вухо/горло/носик



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість

cron