Глобальні оголошення!



Цяточки на мочках вух

Модератори: TaniaPicaSSo, Галина, олеся

Цяточки на мочках вух

Повідомлення happymami » 17 вересня 2010, 19:20

Ніхто з таким не стикався? Сьогодні абсолютно випадково виявила в дитини ніби капілярчики потріскалися (в мене таке було після родів на лиці) на мочках вух. На обидвох причому. Такі маленькі-маленькі червоні цяточки. Шо то може бути? Єдине, чим я себе заспокоюю, що це від сильного плачукрику... Пра таке може бути? Він вчора в мене мав істерику таку, якої ніколи в житті ще не мав. То може то від того? Нічого ж не їв алергенного... Та й капіляри від їжі не тріскаються... Хтось знає шо то?
Навчу комп'ютерної графіки. З сертифікатом чи приватно
ЗображенняЗображення
Ми можемо стримати біль, злість, сльози, любов... але стримати сміх - неможливо)))
happymami Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 4945
З нами з: 15 листопада 2009, 08:56
Звідки: З дому)))
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) акула пера (1) за тривале грудне вигодовуванн (2) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2500 раз.
Подякували: 5212 раз.
Діти: Хлопчик-дівчинка)))

Re: Цяточки на мочках вух

Повідомлення Oksana » 17 вересня 2010, 21:02

Люб, а вірусу ніякого не мали? В мене в малої по лобі такі цяточки були, коли вірусяку підчіпили... Лікарі казали що то судинки потріскали, від отруєння організму тим вірусом, чи щось таке. Точно не памятаю. Ми тоді пили лікарство для укріплення судинок. НУ але незнаю чи такі самі цяточки, бо то тре бачити. Маленькі, червоненькі, зовсім дрібненькі і багато-багато в нас було. Але по лобику біля вушка...
Зображення
[Зображення
Oksana Офлайн


Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 653
З нами з: 26 листопада 2009, 20:00
Нагороди: 4
Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) Успішне грудне вигодовування (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 387 раз.
Подякували: 679 раз.

Re: Цяточки на мочках вух

Повідомлення happymami » 17 вересня 2010, 21:04

Вірус? Ну я хворіла перед тим... А в малого соплі. Але без температури... В мене таке було, коли я сильно тужилася на пологах... Тобто це стопудів потріскані судиночки... Тре сходити до дільничної мабуть. На всяк випадок. Дякую, Ксю))))
Навчу комп'ютерної графіки. З сертифікатом чи приватно
ЗображенняЗображення
Ми можемо стримати біль, злість, сльози, любов... але стримати сміх - неможливо)))
happymami Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 4945
З нами з: 15 листопада 2009, 08:56
Звідки: З дому)))
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) акула пера (1) за тривале грудне вигодовуванн (2) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2500 раз.
Подякували: 5212 раз.
Діти: Хлопчик-дівчинка)))

Re: Цяточки на мочках вух

Повідомлення Oksana » 17 вересня 2010, 21:16

мені тоді лікарка казала, що добре що на личку, а не десь всередині організму потріскали, і пили вроді амінокапронову кислоту. Але пити казала обовязково!!! Краще сходи до дільничого...В нас тоді температура то була, але вірус підхопив малий, і він дууууже хворів. А мала якраз легше набагато, але от з такими іншими проблемами. Типу напевно організм поборов, але дало таку побічну дію на судинки. Ну то так, на хлопський розум ;) Не хворійте!!! :kiss: І Юрчику окремо :kiss: :kiss: :kiss:
Зображення
[Зображення
Oksana Офлайн


Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 653
З нами з: 26 листопада 2009, 20:00
Нагороди: 4
Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) Успішне грудне вигодовування (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 387 раз.
Подякували: 679 раз.

Re: Цяточки на мочках вух

Повідомлення Oksana » 17 вересня 2010, 21:21

Люб, згадала ще дещо. Ті цяточки в нас тоді зявились за день-два до хвороби. А потім почались соплі-кашлі. Ну але повторююсь, що Максимко тоді вже хворів (конкретним вірусякою), тобто в хаті вже крутились каки-бяки, і Оленка була весь час між ними
Зображення
[Зображення
Oksana Офлайн


Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 653
З нами з: 26 листопада 2009, 20:00
Нагороди: 4
Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) Успішне грудне вигодовування (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 387 раз.
Подякували: 679 раз.


Повернутись до Вухо/горло/носик



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість

cron