Глобальні оголошення!



Наліт на язиці

Модератори: TaniaPicaSSo, Галина, олеся

Re: Наліт на язиці

Повідомлення Marichka » 29 березня 2011, 12:55

В нас наліт був відразу від народження,лікарка дивилась,казала,що нічого не потрібно робити.Пізніше розказала

знайомій,вона сімейний лікар,сказала теж не переживати,що це таке є,як і в дорослих.Незнаю.Так і нічого не

робили.Молочниця,здається,має бути частинами,клаптями ніби.Але це має визначити лікар.
Зображення
Marichka Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 3237
З нами з: 10 лютого 2011, 15:13
Нагороди: 4
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2032 раз.
Подякували: 1655 раз.
Діти: Ліля 6.06.2010
Тадей 3.07.2013

Re: Наліт на язиці

Повідомлення fajno » 29 березня 2011, 13:02

ще одним способом позбутися молочниці на язиці - дати дитині смоктати срібну ложечку. кажуть помагає ;-)
Зображення
fajno Офлайн


Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 323
З нами з: 28 березня 2010, 00:19
Нагороди: 4
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 117 раз.
Подякували: 173 раз.
Діти: Ева

Re: Наліт на язиці

Повідомлення Sawwku » 29 березня 2011, 14:38

то може бути просто залишки молока. от спробуйте ви з"їсти якийсь молочний продукт - буде те ж.
а молочниця не концентрується тільки на язиці, а обляпує весь ротик, до того ж створює проблеми при сосанні. якщо таких проблем нема, то, як на мене, нема підстав для хвилювання ;-)
Sawwku Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 1560
З нами з: 18 січня 2011, 11:07
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 4
випускниця школи материнства (1) Успішне грудне вигодовування (1) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 837 раз.
Подякували: 912 раз.
Діти: маленьке сонечко Анютка
01,01,2011

Re: Наліт на язиці

Повідомлення Vikibee » 03 серпня 2012, 10:50

А у нас якийсь темний наліт з’явився на язичку, вже декілька тижнів. Казала дільнича - спостерігати. Якщо не пройде то УЗД органів шлунково - кишкового тракту. Хтось стикався з подібним? Перживаю...(((
Моя молитва лине в Небеса! Стою я перед Богом на колінах: "Дай, Отче, миру, спокою в серця... Тебе благає щиро Україна..."
Vikibee Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 561
З нами з: 04 липня 2012, 10:50
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 3
випускниця школи материнства (1) Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 862 раз.
Подякували: 335 раз.
Діти: Дівчинка Марічка.
Синочок Гліб

Re: Наліт на язиці

Повідомлення Тиха » 05 лютого 2015, 15:46

Vikibee яке було продовження історії з виши язичком? у нас така ж проблема, педіатр сказала, що молочниця, а ябоюсь пропустити щось серйозніше :scare:
Тиха Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 536
З нами з: 27 липня 2013, 19:08
Нагороди: 2
за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 397 раз.
Подякували: 277 раз.
Діти: Хлопченя

Re: Наліт на язиці

Повідомлення Галинка 13,06 » 05 лютого 2015, 19:21

В нас також була молочниця)))) Ми нічим не могли її позбавитися ніяк))) Нам порадили такі таблетки ністатин розчиняти у воді і протирати ротик))) за 2 дні все пройшло)))
Завдяки дітям хочеться жити.
Галинка 13,06 Офлайн

Аватар користувача
Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 185
З нами з: 13 жовтня 2010, 17:51
Дякував (ла): 150 раз.
Подякували: 157 раз.
Діти: Синочок

Re: Наліт на язиці

Повідомлення Vikibee » 05 лютого 2015, 22:16

У нас був чорний наліт прикореневий, ми здавали аналізи, УЗД, все в нормі, консультувались у лікарів, ніхто нам ніякого діагнозу не поставив, дитині це теж не заважало, то я нічого не робила з тим. У 2 роки зникло само собою. Інфи перечитала купу, ще кілька мам зустрілось з такою проблемою, теж пройшло само собою. Зараз меншому 9 міс, також темніє при корені, але не такий чорнющий, як у Марічки був. Поки спостерігаю.
Моя молитва лине в Небеса! Стою я перед Богом на колінах: "Дай, Отче, миру, спокою в серця... Тебе благає щиро Україна..."
Vikibee Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 561
З нами з: 04 липня 2012, 10:50
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 3
випускниця школи материнства (1) Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 862 раз.
Подякували: 335 раз.
Діти: Дівчинка Марічка.
Синочок Гліб

Поперед.

Повернутись до Вухо/горло/носик



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей

cron