Глобальні оголошення!



Нежить

Модератори: TaniaPicaSSo, Галина, олеся

Re: Нежить

Повідомлення nadusha » 05 квітня 2015, 01:07

ЛОРу довіряю. :yes:
Дозвольте собі йти по шляху, який робить вас щасливим, не засуджуючи і не картаючи себе за зроблений вибір.
nadusha Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 1898
З нами з: 16 лютого 2012, 15:50
Нагороди: 1
за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 2381 раз.
Подякували: 2212 раз.
Діти: два синочки

Re: Нежить

Повідомлення taranjka » 05 квітня 2015, 09:49

а яка має бути нежить, щою її адреналіном лікували?
Зображення
я завжди той, ким я собі здаюся - а моє уявлення про себе постійно змінюється А.Жід
не кажіть мені шо робити, і я не скажу куди вам іти)))
taranjka Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 5407
З нами з: 22 липня 2010, 22:11
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) акула пера (1) Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 1739 раз.
Подякували: 5566 раз.
Діти: трійко чудів

Re: Нежить

Повідомлення flower » 05 квітня 2015, 10:34

taranjka ти певно як і я не заморочуєшся нежиттю. Бо є такі, що антибіотиком лікують :crazy: Я, навіть якщо дитина місяць смаркає, до тяжкої артилерії не переходжу.
Зображення
Зображення
flower Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 4364
З нами з: 25 січня 2011, 20:54
Нагороди: 6
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (2) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2899 раз.
Подякували: 2983 раз.
Діти: Веронічка- 20.06.2011
Матвій- 2.09.2015

Re: Нежить

Повідомлення Marichka » 05 квітня 2015, 10:59

Так,є такі.Бо від від носа була постійна температура і в аналізі крові показало.То вилікували ніс-все пройшло.Капали в ніс місцевий антибіотик ізофру.
А ускладнення від носа в січні в нас було-запалення вуха.Біль жахливий при такому.Температура вище 39 і на одне вухо взагалі перестала чути.Лікував Хорунжий.Ще на процедури до нього ходили.Пройшло.Але не само.
А ще не люблю як такі гарні дітки,а постійно з відкритим ротиком.А потім і букв всіх не вимовлять.
Так що буває всяке.Я не прихильник бігати з любим пчихом до лікарів,але цих пів року,то було,що діти із запаленням ходили по хаті не зна скільки; і до лорів звертались не раз.
Зображення
Marichka Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 3237
З нами з: 10 лютого 2011, 15:13
Нагороди: 4
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2032 раз.
Подякували: 1655 раз.
Діти: Ліля 6.06.2010
Тадей 3.07.2013

Re: Нежить

Повідомлення Ameli » 05 квітня 2015, 11:18

НЕ бачу нічого страшного у лікуванні носа. в старшої починається ніс і все на цьому закінчується. ні кашлю, ні бронхітів ні запалення легень. хіба цього мало? а не лікувати а дивитися як мучиться дитина і тим добром ділиться з меньшою ...то не для мене. Лікувала нежить і буду це робити бо і по собі знаю як це не приємно. адреналіном носа нікотрій не капала (якщо що).
Я мама, а мама ніколи не буває самотньою. - К. Деньов
Ameli Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 738
З нами з: 08 квітня 2013, 23:40
Нагороди: 2
багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 947 раз.
Подякували: 595 раз.

Re: Нежить

Повідомлення Dribchuk » 05 квітня 2015, 11:25

На скільки я зрозуміла то адреналін призначають при проявах алергії. Ми робили інгаляції з адреналіном при стенозному кашлі, допомагало. Хоча я більше прихильник вентоліну в тому випадку.
Щодо носа. Я вже не вперше пишу що соплі по півроку то не нормально, то не через зуби-грві-простотак, на то є причина і причину треба забирати, бо буде тільки гірше, в тому числі вади мовлення, нервозність (через недостатній доступ кисню до мозку). Але лікувати тільки в лора, який викликає в вас довіру, який не обіцяє що один антибіотик вирішить всі проблеми, який не радить зробити операцію вже завтра і т.д. А який грамотно обстежить дитину, зробить аналізи, підбере лікування. При чому лікування всім підходить різне. Нам, наприклад, абсолютно не допомагає промивання сольовими розчинами, а лише корою дуба. В нас риніт переважно алергічний тому лікуємо не антибіотиками, а кортикостероїдами, бо тільки вони дають позитивний результат. Нам дуже допомагають фізпроцедури і забирають прояви аденоїдів на довго. Тому не можна судити кому що підходить по собі, бо в кожної дитини свої нюанси. В одному випадку допомагає одне, в іншому щось інше.
Господи дай нам глаза, которые видят в людях лучшее,
Сердце, которое будет прощать худшее,
Ум, что забывает плохое,
И душу, которая никогда не теряет веру.
Dribchuk Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 1813
З нами з: 27 березня 2012, 15:30
Звідки: Тернопіль
Дякував (ла): 808 раз.
Подякували: 1487 раз.
Діти: Донечка.

Re: Нежить

Повідомлення TYulia » 05 квітня 2015, 12:23

Можете вважати мене переляканою мамочкою, але я завжди з першого дня нежитю стараюсь його лікувати. Моя логіка така: по-перше, щоб швидше пройшло і дитину не турбувало (не кажіть, що вашим дітям соплі не заважають), по-друге, через тиждень-місяць нічогоНЕроблення можуть бути жахливі ускладнення-від бронхітів до запалень вух, легень (навіть в нас на форумі купу прикладів розказують). Слава Богу ще якогось страшного нежитю в нас не було ( от зараз то напевно найбільш затяжний, вперше судинозвужуючі брали), то досвіду з якимись складними процедурами не маю.
Перші сім років дитину потрібно любити, другі сім років треба її виховувати, треті сім років - бути їй найкращим другом, а потім відпустити її і молитися, щоб у неї все було добре...
Зображення
TYulia Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 1584
З нами з: 09 серпня 2012, 15:27
Нагороди: 3
Успішне грудне вигодовування (1) поцілована Богом (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 797 раз.
Подякували: 700 раз.
Діти: маленький чудо-хлопчик

Re: Нежить

Повідомлення taranjka » 05 квітня 2015, 12:32

більше 5 років досвіду "нелікування" нежитю в дітей (3-х) - ще жодного ускладнення не було. більше 2 тижнів нежитю ніколи не було. і чим менше я втручаюся в нежить, тим швидше він проходить. провітрювання, гуляння, видування носа, до року витягування сопель - я лікуванням не вважаю. останні два роки я навіть носів їм не промиваю :pardon: спеціально не загартовую, але вдягнуті вони зазвичай легко - бабцітогобнепережили :hi:
Зображення
я завжди той, ким я собі здаюся - а моє уявлення про себе постійно змінюється А.Жід
не кажіть мені шо робити, і я не скажу куди вам іти)))
taranjka Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 5407
З нами з: 22 липня 2010, 22:11
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) акула пера (1) Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 1739 раз.
Подякували: 5566 раз.
Діти: трійко чудів

Re: Нежить

Повідомлення Dribchuk » 05 квітня 2015, 13:12

taranjka значить нежить був дійсно нежить - грвішний і сам нормально проходив без лікування, що є абсолютною нормою. 2 тижні то не термін для соплів :hi: Ну і лікування буває різним. Багато хто вважає лікування то судинозвужуюче з 1 дня. Я починаю як і ти - провітрювання, видування, ще промиваю корою дуба. Ну як бачу зелені соплі, або прозорі білше 2 тижні, або зелено-жовті + температура то йду до лора. І далі вже по обставинах. Себе лікую зовсім інакше. В мене якщо соплі починаются я зразу пю противірусне і протиалергічне, бо як з першого дня не почну, закінчую антибіотиками в уколах. :dash:
Господи дай нам глаза, которые видят в людях лучшее,
Сердце, которое будет прощать худшее,
Ум, что забывает плохое,
И душу, которая никогда не теряет веру.
Dribchuk Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 1813
З нами з: 27 березня 2012, 15:30
Звідки: Тернопіль
Дякував (ла): 808 раз.
Подякували: 1487 раз.
Діти: Донечка.

Re: Нежить

Повідомлення westa » 05 квітня 2015, 14:14

Вставлю і свої "5 копійок" )))
На рахунок лікувати-не лікувати , то всі дітки різні і нежиті в усіх по різному протікають.
В 90% випадків нежить вірусної природи і його спокійно можна нічим не лікувати.Правда , коли я це кажу на прийомі , більшість мам роблять великі очі і йдуть шукати іншого лікаря :yes: )В здорової дитини за 5-7 днів пройде сам. Судинно-звужуючі препарати не лікують , а полегшують симптоми за рахунок зняття набряку слизової , так само як і сольові розчини для промивання носика. На тривалість нежиті вони ніяк не впливають.
Але якщо в дитини збільшені аденоїди , то їх варто застосовувати з перших днів , щоб не розвинулися ускладнення.
Носик з"єднується з вухом через слухову трубу , по ній в порожнину вуха потрапляє повітря. При нежиті через закладений ніс йому потрапити туди важче , а коли аденоїдний мигдалик збільшений і ще й набрякає при нежиті - взагалі неможливо. Повітря в барабанній порожнині всмоктується , нова порція не потрапляє , створюється негативний тиск , барабанна перетинка втягується всередину і дитину починає боліти вушко.( Це тубоотит. Всі відчували подібне , коли після сильного видування носа закладало вухо. ) Замість повітря в порожнину вуха можуть потрапити соплі , тоді розвинеться катаральний ( не гнійний )отит . Якщо приєднається бактерійна інфекція і запальний процес пошириться на слухову трубу , то розвинеться гнійний отит.На щастя , навіть в діток з великими аденоїдами це буває рідко.
На рахунок адреналіну - хто це вас так налякав ? Він широко застосовується в педіатрії місцево ( інгаляці і краплі в ніс ) і не тільки в реанімації :yes: . Має швидку і короткотривалу дію , в терапевтичних дозах абсолютно безпечний.
А от на рахунок місцевих антибіотиків ( ізофра , складні краплі з гентаміцином , ... ) , то їх не можна застосовувати без лікаря , шкоди для слизової може бути більше ніж користі.
Всім доброго здоров"ячка і поменше візитів до лікарів :rose:
Зображення



Все завжди закінчується добре! Якщо все закінчилося погано, значить це ще не кінець !
westa Офлайн

Аватар користувача
Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 370
З нами з: 08 квітня 2012, 16:15
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 3
випускниця школи материнства (1) Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 520 раз.
Подякували: 418 раз.
Діти: синочок Богданчик

Поперед.Далі

Повернутись до Вухо/горло/носик



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей

cron