Глобальні оголошення!



Нежить

Модератори: TaniaPicaSSo, Галина, олеся

Re: Нежить

Повідомлення Новенька » 03 квітня 2015, 18:42

Vikibee Дякую за інформацію. Ми вже дві пройшли. Більше не піду. Сьогодні через погоду не пішли, то може і на краще.
То просто призначала не наша лікарка, а якась замінна. Хоча страшної реакції не було, але мені самій було страшно, а запитати нема нікого.
Ще раз дякую.
Новенька Офлайн

Аватар користувача
Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 381
З нами з: 31 травня 2012, 10:30
Нагороди: 3
випускниця школи материнства (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 667 раз.
Подякували: 489 раз.
Діти: Донечка

Re: Нежить

Повідомлення Vikibee » 03 квітня 2015, 18:57

немає за що) Взагалі-то адреналін використовують в реанімації, під наглядом лікарів, оскільки він сильно підвищує частоту серцебиття, тому правильно робити інгаліції з ним паралельно слухаючи сердечко. Я маю в себе в аптечці його, бо мала 2 рази хворіла ларингітом, але з ним обережненько...
Моя молитва лине в Небеса! Стою я перед Богом на колінах: "Дай, Отче, миру, спокою в серця... Тебе благає щиро Україна..."
Vikibee Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 561
З нами з: 04 липня 2012, 10:50
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 3
випускниця школи материнства (1) Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 862 раз.
Подякували: 335 раз.
Діти: Дівчинка Марічка.
Синочок Гліб

Re: Нежить

Повідомлення Новенька » 03 квітня 2015, 19:19

ТА я трошки налякалась тим адреналіном, але запитала медсестру, вона сказала, що то судинорозширююче, то трохи стало спокійніше, та й робили ніби під наглядом. А ще так як моя доня ним дихала, то їй трохи його досталось. Може його призначили, бо в доні нежить вже чуть не місяць з маленькими перервами :confused: . Але більше інгаляцій не хочу
Новенька Офлайн

Аватар користувача
Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 381
З нами з: 31 травня 2012, 10:30
Нагороди: 3
випускниця школи материнства (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 667 раз.
Подякували: 489 раз.
Діти: Донечка

Re: Нежить

Повідомлення TattyMummy » 03 квітня 2015, 21:07

Який то вже має бути набряк в носику, щоб адреналін призначати :scare: Так як Vikibee пише - його ж використовують у крайніх випадках при стенозі під наглядом лікаря. То вже напевне мають не допомагати жодні судинозвужуючі краплі, спреї і аж тоді може адреналін? :dash: Я також в шоці від призначення лікаря :confused:
Зображення
Зображення
TattyMummy Офлайн


Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 956
З нами з: 09 лютого 2010, 22:33
Нагороди: 3
Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 828 раз.
Подякували: 776 раз.
Діти: Двоє синочків і заюся доця

Re: Нежить

Повідомлення Dribchuk » 03 квітня 2015, 22:32

В мене інше питання, чому довготривалу нежить лікує педіатр, а не лор? :crazy:
Господи дай нам глаза, которые видят в людях лучшее,
Сердце, которое будет прощать худшее,
Ум, что забывает плохое,
И душу, которая никогда не теряет веру.
Dribchuk Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 1813
З нами з: 27 березня 2012, 15:30
Звідки: Тернопіль
Дякував (ла): 808 раз.
Подякували: 1487 раз.
Діти: Донечка.

Re: Нежить

Повідомлення Оксанютка » 03 квітня 2015, 22:40

То зараз який такий вірус напевно, що нежить трохи затяжний.Ми один вилікували, а через два тижні мали знову.Обидва рази десь днів з 10.Першого разу десь на 7 день звернулася до лора, бо вже мали б пройти, а ті соплі лізуть і лізуть з носика :scare: (добре, що синочок хоч сам гарно видуває ).Нам призначили Мераліс(судиннозвужуюче на основі морської води) і ще ринітан на 5 днів.Я дуже не люблю судиннозвужуючих препаратів, застосовую лише якщо носик вже зовсім не дихає,а так промиваю солевим розчином.Лікар казав капати зранку і ввечері.Прокапала лише два рази на ніч, і то не бачила гострої потреби
.
Цього разу, десь, мабуть, на 5 день, думаю закапаю ще на ніч, щоб не храпів так носиком,тоді ще на одну ніч закапала і нам від того ставало гірше :scare: Вдень відчувався такий набряк в носі, чути, що в носику ніби повно сопель, а не видуваються.Лишилася я того капання,бо тим колись і собі заробила хронічного нежитю і теж після судиннозвужуючого відчуваю набряк наступного дня, якщо знову не закапаюЮ виходить таке собі замкнене коло :dash: Собі нежить я лікую медом, мені гарно помагає.Просто кладу по трошки в кожну ніздрю і чекаю, щоб розтопився.Знаю,що малий такого не дозволить собі зробити, то розвела мед в перевареній воді і так закапувала.Але з медом треба бути обережними, щоб не було алергії.
Оксанютка Офлайн


Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 286
З нами з: 19 березня 2012, 11:19
Нагороди: 2
Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 210 раз.
Подякували: 150 раз.
Діти: Два хлопчики-горобчики

Re: Нежить

Повідомлення Новенька » 03 квітня 2015, 22:41

Наша педіатр завжди так робила, якщо щось не по її профілю - направляла куди треба, тому я і ходжу спочатку до педіатра. А тут виявилась замінна педіатр, але я звикла вірити, і от......
Новенька Офлайн

Аватар користувача
Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 381
З нами з: 31 травня 2012, 10:30
Нагороди: 3
випускниця школи материнства (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 667 раз.
Подякували: 489 раз.
Діти: Донечка

Re: Нежить

Повідомлення TYulia » 03 квітня 2015, 23:54

Сьогодні ввечері пробували попасти до лікарки, але малий до істерики відмовився зайти, то взяла заочний рецепт. Завтра бабуся може послухати приїде. Почала давати Лазолван і Назоферон. А ввечері ще додивилася що нижні задні зубки прорізаються, що додатково усогобляють ситуацію :cry:
Перші сім років дитину потрібно любити, другі сім років треба її виховувати, треті сім років - бути їй найкращим другом, а потім відпустити її і молитися, щоб у неї все було добре...
Зображення
TYulia Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 1584
З нами з: 09 серпня 2012, 15:27
Нагороди: 3
Успішне грудне вигодовування (1) поцілована Богом (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 797 раз.
Подякували: 700 раз.
Діти: маленький чудо-хлопчик

Re: Нежить

Повідомлення nadusha » 04 квітня 2015, 09:57

На рахунок адреналіну. В аптеці на Бандери роблять каплі в ніс адреналін+фурацилін, підсушують і знімають набряк. Призначає ЛОР, нам після закапування ними ще рекомендувала закапати (через 10 хв) Протаргол. Капельки недорогі, за дві заплатила 25 грн.
Дозвольте собі йти по шляху, який робить вас щасливим, не засуджуючи і не картаючи себе за зроблений вибір.
nadusha Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 1898
З нами з: 16 лютого 2012, 15:50
Нагороди: 1
за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 2381 раз.
Подякували: 2212 раз.
Діти: два синочки

Re: Нежить

Повідомлення taranjka » 04 квітня 2015, 18:40

nadusha дешево, але чи варто? адреналін дуже сильні ліки, навіть якщо їх розводити
Зображення
я завжди той, ким я собі здаюся - а моє уявлення про себе постійно змінюється А.Жід
не кажіть мені шо робити, і я не скажу куди вам іти)))
taranjka Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 5407
З нами з: 22 липня 2010, 22:11
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) акула пера (1) Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 1739 раз.
Подякували: 5566 раз.
Діти: трійко чудів

Поперед.Далі

Повернутись до Вухо/горло/носик



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 5 гостей