Глобальні оголошення!



Болить вушко

Модератори: TaniaPicaSSo, Галина, олеся

Re: Болить вушко

Повідомлення Milichka » 19 січня 2012, 11:11

У нас отит ((((((

Вчора були в лора в Середи В.Г., приписала Отипакс ( дуже хороші каплі, біль зняли за 15хвилин, бо до того дитина плакала безперервно 2 години), антибіотик (((((, і судинозвужувальні в носик

Sawwku написав:якщо отит, то при надавлюванні на вушну раковину дитина починає як мінімум нервуватися, бо воно стане боліти.


Неправда, я надавлювала і рекції ніякої, а вона ще у понеділок жалілась - вушко болить :o :o :o . Потім казала - уже не болить. Треба було зразу іти до лікаря (((( А починалось усе з невеликого нежитю....
Якщо дівчинка не Принцеса для свого татка - вона ніколи не буде Королевою для свого чоловіка.
Milichka Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 933
З нами з: 25 січня 2010, 17:46
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 4
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 1381 раз.
Подякували: 983 раз.
Діти: Тінулька-симпатюлька і Тамілочка-красотулька

Re: Болить вушко

Повідомлення happymami » 19 січня 2012, 12:01

Milichka аналогічно було в нас. Проплакав колись малий всю ніч, казав вушко болить. Зранку встали, думали йти до лікаря, каже - вже не болить. І так до вечора ще ми вдома просиділи з отитом, думаючи, шо насправді то була ложна тривога чи від зуба чи від чогось ще :dash:
До речі, нам виписували уколи, бо було запаленя двох вух, то ми замість п'яти, взяли лише три укола. Бо я бачила шо дитині вже набагато легше, шо вушко чисте і короче, інтуїтивно здогадувалася шо не треба колоти вже. То лікар сказав, шо "ви до мене через тиждень ще прийдете, бо воно вернеться". Але нічо не вернулося і все гаразд. Але так шкода тих діточок. Тримайтеся, Міля :emphaty: , лікуйтеся і одужуйте. антибіотик все ж кращий, ніж уколи. Бо як згадаю ту мороку і ті плачі :dash:
Навчу комп'ютерної графіки. З сертифікатом чи приватно
ЗображенняЗображення
Ми можемо стримати біль, злість, сльози, любов... але стримати сміх - неможливо)))
happymami Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 4945
З нами з: 15 листопада 2009, 08:56
Звідки: З дому)))
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) акула пера (1) за тривале грудне вигодовуванн (2) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2500 раз.
Подякували: 5212 раз.
Діти: Хлопчик-дівчинка)))

Re: Болить вушко

Повідомлення Перлинка » 19 січня 2012, 12:09

happymami

у нас було таке шо вернулись ,навіть коли здавалось би пролікувались і одужали з середнім,через тиждень знов почалось ,я тої зими з доцею намучилась,шо аж ходили апаратом в поліклініку ніс промивати,а цієї зими з хлопцями обома по черзі
якщо вночі болить вушко ,ми не чекаємо до ранку,їдемо в лікарню у них там є черговий лор,який має з дому прийти ,пропонують або оплатити таксі,або самим по нього заїхати
«Спасай взятых на смерть, и неужели откажешься от обреченных на убиение? Скажешь ли: "вот, мы не знали этого"? А Испытующий сердца разве не знает? Наблюдающий над душею твоею знает это, и воздаст человеку по делам его». (Притч.24:11-12)
Перлинка Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 5093
З нами з: 26 вересня 2010, 17:34
Нагороди: 3
гостренький язичок (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 3766 раз.
Подякували: 4017 раз.

Re: Болить вушко

Повідомлення Milichka » 19 січня 2012, 12:16

happymami, дякую.

happymami написав:антибіотик все ж кращий, ніж уколи. Бо як згадаю ту мороку і ті плач


У нас було запалення нирок, також призначали антибіотик в уколах :scare: :scare: :scare:

Я не хотіла взагалі ніякого антибіотику, але передзвонила до свого педіатра, а вона дуууже рідко призначає антибіотики, завжди старається обійтись без нього, а тут сказала - давай, бо вушко дуже небезпечне. :dash: :dash: :dash:
Якщо дівчинка не Принцеса для свого татка - вона ніколи не буде Королевою для свого чоловіка.
Milichka Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 933
З нами з: 25 січня 2010, 17:46
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 4
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 1381 раз.
Подякували: 983 раз.
Діти: Тінулька-симпатюлька і Тамілочка-красотулька

Re: Болить вушко

Повідомлення Milichka » 19 січня 2012, 12:19

Перлинка написав:в лікарню у них там є черговий лор,який має з дому прийти ,пропонують або оплатити таксі,або самим по нього заїхати

Корисна інформація, дякую.

Перлинка, а вам кожного разу призначали антибіотики? Що ти робиш, щоб запобігти оттиту? Починаються соплі і можливо треба зразу щось і вушко капати :?
Якщо дівчинка не Принцеса для свого татка - вона ніколи не буде Королевою для свого чоловіка.
Milichka Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 933
З нами з: 25 січня 2010, 17:46
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 4
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 1381 раз.
Подякували: 983 раз.
Діти: Тінулька-симпатюлька і Тамілочка-красотулька

Re: Болить вушко

Повідомлення katze_nata » 19 січня 2012, 12:21

моя малеча кілька раз скаржилась на біль у вушку, закапала капельками Отинум, закрили ваткою, як рукою зняло. Тримаю ці капельки завжди в аптечці.
katze_nata Офлайн


 

Re: Болить вушко

Повідомлення Перлинка » 19 січня 2012, 13:26

Milichka написав:
Перлинка написав:в лікарню у них там є черговий лор,який має з дому прийти ,пропонують або оплатити таксі,або самим по нього заїхати

Корисна інформація, дякую.

Перлинка, а вам кожного разу призначали антибіотики? Що ти робиш, щоб запобігти оттиту? Починаються соплі і можливо треба зразу щось і вушко капати :?


так ,антибіотики кожного разу ,я вже нарешті купила назальний аспіратор ось такий
Прихований текст. Щоб його побачити, Вам необхідно зареєструватися!


він на ебеї 9 євро

нічого не капаю ,поки шо мені як бачиш не вдавалось запобігти :( ,просто нежить не можна запускати і слідкувати щоб не був закладений ніс
«Спасай взятых на смерть, и неужели откажешься от обреченных на убиение? Скажешь ли: "вот, мы не знали этого"? А Испытующий сердца разве не знает? Наблюдающий над душею твоею знает это, и воздаст человеку по делам его». (Притч.24:11-12)
Перлинка Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 5093
З нами з: 26 вересня 2010, 17:34
Нагороди: 3
гостренький язичок (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 3766 раз.
Подякували: 4017 раз.

Re: Болить вушко

Повідомлення tetyana » 19 січня 2012, 16:58

Після отиту треба слідкувати, щоб у вушко не попала вода. Кажуть, десь до 6 місяців треба поберегтись. В малого був повторний отит, після того як купався і хлюпався в ванній. Тепер перед купанням закладаю вушка ватою і заклеюю пластирем.
tetyana Офлайн


Добре орієнтуюся
 
Повідомлень: 59
З нами з: 21 березня 2011, 22:59
Нагороди: 1
Успішне грудне вигодовування (1)
Дякував (ла): 98 раз.
Подякували: 25 раз.
Діти: три хлопчики

Re: Балачки: ні про що і про все 4

Повідомлення Ira » 04 лютого 2012, 00:02

Вчора перед сном почала жалітись, що в неї вушко болить, сьогодні вже їздили до лора і в результаті колемо антибіотик
Ira Офлайн


Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 564
З нами з: 06 січня 2010, 15:02
Нагороди: 2
випускниця школи материнства (1) Успішне грудне вигодовування (1)
Дякував (ла): 326 раз.
Подякували: 390 раз.

Re: Балачки: ні про що і про все 4

Повідомлення flower » 04 лютого 2012, 00:05

а чо зразу антибіотик, а не каплі які для вуха?
Зображення
Зображення
flower Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 4364
З нами з: 25 січня 2011, 20:54
Нагороди: 6
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (2) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2899 раз.
Подякували: 2983 раз.
Діти: Веронічка- 20.06.2011
Матвій- 2.09.2015

Поперед.Далі

Повернутись до Вухо/горло/носик



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей