Глобальні оголошення!



Болить вушко

Модератори: TaniaPicaSSo, Галина, олеся

Re: НАС болить вушко!

Повідомлення mari » 25 грудня 2010, 10:20

Капати в вухо ніякого спирту не можна!!!! Можете ватку поставити з спиртом, але не капати всередину. Купіть каплі отіпакс чи софрадекс чи ті які порадить вам ваш лікар дитині для вушка, хай правильно вишмаркує носа,судинозвужуючі каплі,понюхайте чи є запах з носа гнійний, якщо має нежить і при сильних болях-везуть до Лора,я к правило вони не обходяться без антибіотика.

Я фітоворонки не ставила, побоялась.

Малої боліли вушка сильно, одне більше, після ГРВІ і бронхіту , і як ми поїхали до Лора в мою дорослу поліклініку, як він мені показав що в неї там тече з носа по задній стінці глотки білий струмочок залишків незрозуміло яких нежитю, і як я то реально на свої очі побачила звідки ту вуха беруть початок і що це вже наслідок неправильного чи недостатнього лікування носа- зразу все зрозуміла. Ми капали нафтізін, тоді- Полідексу в ніс , полоскали горло, капали у вушка і на жаль, давали антибіотик, причому це вже був другий по черзі. Все пройшло за 5 днів.
Якщо говорити між нами,То все починається з мами.І казочка перша у світі,І сонячна подорож в літо. Найперші легенькі сніжинки. І сяюче диво - ялинка.Від мами - і літери,Й слово,І зроблена разом обнова.Якщо говорити між нами,То все починається з мами.
mari Офлайн

Аватар користувача
Психотерапевт
 
Повідомлень: 6650
З нами з: 13 листопада 2009, 16:55
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 2
Мамуся-творець (1) жіночі посиденьки (1)
Дякував (ла): 3738 раз.
Подякували: 6894 раз.
Діти: 18 річна донька-студентка Анна Марія

Re: НАС болить вушко!

Повідомлення Перлинка » 25 грудня 2010, 14:32

galina
Вибач ,що сьогодні вночі я так стисло відповіла,не встигла,бо малий прокинувся і розревівся ,побачив що мене нема.

Можете ватку поставити з спиртом, але не капати всередину.

Може я помиляюсь,але за це читала в неті,що також робити не треба,тобто що може і не зашкодить,але нічого не дасть.
Купіть каплі отіпакс чи софрадекс чи ті які порадить вам ваш лікар дитині для вушка, хай правильно вишмаркує носа,судинозвужуючі каплі,понюхайте чи є запах з носа гнійний, якщо має нежить і при сильних болях-везуть до Лора,я к правило вони не обходяться без антибіотика.

А це все вірно,таке вичитала тоді вночі як нас турбувало вушко на медичних форумах,і як пішли зранку до лікаря ,то нам призначили таке ж лікування.
Отинум 3-4 кр. 3 рази на день 5 днів
-0,025 % риназолін в ніс 2 кр. 3 рази на день 5 днів
при тампературі панадол,у нас тоді якраз була температура вночі,то як дала панадол,вона відразу заснула.І зранку вже на біль не скаржилась, всеодно пішли в поліклініку і лікар сказала,що є запалення.

Це саме страшне як вночі таке починається,та ще й перший раз,нас ніколи до цього вушка не боліли.Добре що є інтернет,правда я перечитала тоді дуже багато джерел,щоб перестрахуватись,що роблю все вірно.
«Спасай взятых на смерть, и неужели откажешься от обреченных на убиение? Скажешь ли: "вот, мы не знали этого"? А Испытующий сердца разве не знает? Наблюдающий над душею твоею знает это, и воздаст человеку по делам его». (Притч.24:11-12)
Перлинка Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 5093
З нами з: 26 вересня 2010, 17:34
Нагороди: 3
гостренький язичок (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 3766 раз.
Подякували: 4017 раз.

Re: НАС болить вушко!

Повідомлення mari » 26 грудня 2010, 11:34

Щодо ватки з спиртом- цей спосіб дещо полегшує біль в перші дні, але звісно не лікує
Якщо говорити між нами,То все починається з мами.І казочка перша у світі,І сонячна подорож в літо. Найперші легенькі сніжинки. І сяюче диво - ялинка.Від мами - і літери,Й слово,І зроблена разом обнова.Якщо говорити між нами,То все починається з мами.
mari Офлайн

Аватар користувача
Психотерапевт
 
Повідомлень: 6650
З нами з: 13 листопада 2009, 16:55
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 2
Мамуся-творець (1) жіночі посиденьки (1)
Дякував (ла): 3738 раз.
Подякували: 6894 раз.
Діти: 18 річна донька-студентка Анна Марія

Re: Болить вушко

Повідомлення happymami » 07 червня 2011, 20:26

в нас запалення двох вушок((( Отіпакс - сила каплі. Але дорогі. Близько 40 грн. Ще нам антибіотики приписали колоти. І ні в якому випадку не гріти!!! Мені вночі помогало малому легеньку імітацію масажу навколо вушка робити. І циця. Він весь день провисів на циці, нічого не ївши і спав пів дня. Плакав лише в 4 ранку і до 9 ранку. А до лікаря ми попали аж в 19.00 вечора. Тобто, уявіть, що від 4 ранку до 19.00 я навіть не знала шо то може бути запалення, бо дитина не кричала. І навіть протягом дня не згадувала за вушко. Тому, якшо хоч раз дитятко покаржилося на біль у вушці, не чекайте - йдіть до лікаря!!!
Навчу комп'ютерної графіки. З сертифікатом чи приватно
ЗображенняЗображення
Ми можемо стримати біль, злість, сльози, любов... але стримати сміх - неможливо)))
happymami Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 4945
З нами з: 15 листопада 2009, 08:56
Звідки: З дому)))
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) акула пера (1) за тривале грудне вигодовуванн (2) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2500 раз.
Подякували: 5212 раз.
Діти: Хлопчик-дівчинка)))

Re: Болить вушко

Повідомлення Alisa » 07 червня 2011, 22:01

А як лікарка поставила діагноз? Як виявила, що це саме вушка?

Цікаво, кажуть, при запаленні вушок дітки відмовляються від циці, бо їм боляче смоктати.

Капєц, з тими болячками дитячими якийсь.
Як тепер відрізнити мамі зуби від запалення вушок? :dash:
Зображення
Alisa Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 1510
З нами з: 13 квітня 2010, 12:13
Нагороди: 4
випускниця школи материнства (1) гостренький язичок (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 1395 раз.
Подякували: 1354 раз.
Діти: синуля

Re: Болить вушко

Повідомлення happymami » 07 червня 2011, 22:27

Alisa ну общім пішли ми до дільничої зі скаргами на вухо. Вона глянула вухо, ніс і горло - направила до лора на Гоголя, бо були по перше наші скарги, по друге при натисканні на вушко малий кричав диким криком, по рретє горло червоне (а вчора дивилася лікарка - було норм.), ну і соплі вчора ше були водичка, нині зелені повалили. В лора оказалося шо два вуха хворі.

про цицю був такий прикол, шо висів весь день. Але їсти сильно хотів. Коли спав 5 годин, то двічі прокидався (мабуть від голоду) і казав, що хоче їсти. Йшли на кухню, сідали їсти суп з каропелькою, жував, плакав, видно було шо їсти хоче, але не може, бо слини багато було. Тому зразу казав - спатки і цицю.

А як відрізнити? Просто - коли вухо хворе, то дитина не дає торкнутися і натиснути на той горбик. шо перекриває вхід у вушко, знаєш? Бо якшо зуби, то дитині не боляче там
Навчу комп'ютерної графіки. З сертифікатом чи приватно
ЗображенняЗображення
Ми можемо стримати біль, злість, сльози, любов... але стримати сміх - неможливо)))
happymami Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 4945
З нами з: 15 листопада 2009, 08:56
Звідки: З дому)))
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) акула пера (1) за тривале грудне вигодовуванн (2) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2500 раз.
Подякували: 5212 раз.
Діти: Хлопчик-дівчинка)))

Re: Болить вушко

Повідомлення Sawwku » 07 червня 2011, 22:30

якщо отит, то при надавлюванні на вушну раковинуЗображення дитина починає як мінімум нервуватися, бо воно стане боліти.
якщо ніякої реакції нема, то як це може бути вушко? :?
Sawwku Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 1560
З нами з: 18 січня 2011, 11:07
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 4
випускниця школи материнства (1) Успішне грудне вигодовування (1) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 837 раз.
Подякували: 912 раз.
Діти: маленьке сонечко Анютка
01,01,2011

Re: Болить вушко

Повідомлення Lesya » 07 червня 2011, 22:54

happymami, тримайся. Бо то не на один день. Можеш для надійності проконсультуватися в іншго ЛОРа. Антибіотики обов"язково, бо то близько до мозку, щоб не було, не дай Боже, гіршого.
І не вигрівати.
Зображення
Lesya Офлайн

Аватар користувача
Аптекар (провізор)
 
Повідомлень: 866
З нами з: 05 липня 2010, 19:17
Нагороди: 4
Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 548 раз.
Подякували: 1086 раз.
Діти: Синочок і дві лапочки дочки

Re: Болить вушко

Повідомлення олеся » 13 січня 2012, 01:15

Хто пробував капати хлорофіліптом вушко???? Нічого іншого не маю. Хіба що спирт медчний... Бо не треба було раніше. Малий плакав, казав що вушко болить... Через пів год плачу дала нурофен... Заснув...
Давайте замислимося над своєю поведінкою. Перш, ніж лаяти за поведінку своїх дітей - не забувайте, вони беруть приклад з нас...
олеся Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 1699
З нами з: 25 жовтня 2011, 18:52
Звідки: львів
Нагороди: 1
Мамуся-творець (1)
Дякував (ла): 919 раз.
Подякували: 1074 раз.
Діти: Хлопчик та ще раз хлопчик

Re: Болить вушко

Повідомлення Перлинка » 19 січня 2012, 10:43

Sawwku написав:якщо отит, то при надавлюванні на вушну раковинуЗображення дитина починає як мінімум нервуватися, бо воно стане боліти.
якщо ніякої реакції нема, то як це може бути вушко? :?


отит може бути ,навіть коли при надавлюванні дитина ніяк не реагує

може бути навіть коли не плаче ,не капризує ,нема температури

треба слідкувати ,коли забитий ніс,коли дитина чухає себе у вусі чи за вухом,або бє себе по голові
«Спасай взятых на смерть, и неужели откажешься от обреченных на убиение? Скажешь ли: "вот, мы не знали этого"? А Испытующий сердца разве не знает? Наблюдающий над душею твоею знает это, и воздаст человеку по делам его». (Притч.24:11-12)
Перлинка Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 5093
З нами з: 26 вересня 2010, 17:34
Нагороди: 3
гостренький язичок (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 3766 раз.
Подякували: 4017 раз.

Поперед.Далі

Повернутись до Вухо/горло/носик



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість