Глобальні оголошення!



Порадьте невролога

Модератори: TaniaPicaSSo, Галина, олеся

Re: Порадьте невролога

Повідомлення Sms » 18 вересня 2013, 09:45

Насправді вона права... Псевдокісту не потрібно лікувати... Ми теж не лікували, тільки через 3 місяці зробили повторне узд голови і переконались, що в тому місці підвищенний кровоток, що свідчить про її розсмоктування. Тому як на мене вона права....

Прихований текст. Щоб його побачити, Вам необхідно зареєструватися!
Зображення

ЕСЛИ У МЕНЯ ДРУГОЕ МНЕНИЕ, ЭТО НЕ ЗНАЧИТ, ЧТО Я ВАШ ВРАГ ИЛИ ИДИОТ... ЭТО ПРОСТО ЗНАЧИТ, ЧТО У МЕНЯ ДРУГОЕ МНЕНИЕ.... Эдвард Радзинский
Sms Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 1698
З нами з: 29 травня 2012, 15:41
Нагороди: 3
випускниця школи материнства (1) гостренький язичок (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 1201 раз.
Подякували: 1237 раз.
Діти: Найкраще мамине сонечко - Дарья:)

Re: Порадьте невролога

Повідомлення sky » 18 вересня 2013, 11:02

Я би радила свірську.толковий лікар і постійно працює над вдосконаленням свого професійного рівня
Зображення
sky Офлайн

Аватар користувача
Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 280
З нами з: 07 березня 2012, 11:04
Нагороди: 3
випускниця школи материнства (1) Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 47 раз.
Подякували: 141 раз.
Діти: дівчинка 26.06.2012

Re: Порадьте невролога

Повідомлення Vikibee » 18 вересня 2013, 12:58

Раджу Проців, нам тільки прийшлося в неї бути 2 рази, але з толком.....правда, проблеми в нас були не по неврології, хоча ми спочатку так думали, дуже їй вдячні.
Моя молитва лине в Небеса! Стою я перед Богом на колінах: "Дай, Отче, миру, спокою в серця... Тебе благає щиро Україна..."
Vikibee Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 561
З нами з: 04 липня 2012, 10:50
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 3
випускниця школи материнства (1) Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 862 раз.
Подякували: 335 раз.
Діти: Дівчинка Марічка.
Синочок Гліб

Re: Порадьте невролога

Повідомлення lenochka » 18 вересня 2013, 17:59

Sms написав:Насправді вона права... Псевдокісту не потрібно лікувати... Ми теж не лікували, тільки через 3 місяці зробили повторне узд голови і переконались, що в тому місці підвищенний кровоток, що свідчить про її розсмоктування. Тому як на мене вона права....

Прихований текст


але в нас там трохи є натюрморт . я робила узд на гоголя в Білика. приїхала педіатр вишої категорії Борисова Т.З. і сказала нам приймати цераксон. я вже купила 2 баночки. хотьби помогло. а масажі сама буду робити. бо їдемо до чоловіка трохи а він з Гаїв.
lenochka Офлайн


 

Re: Порадьте невролога

Повідомлення lenochka » 18 вересня 2013, 18:05

Sms я вам дуже дякую :-)
а то після узд я вийшла зі сльозами переживала за малого. нам зараз 7 місяців.а перший раз ми робили в 5.а друге узд в 6 міс і 21 день.а саме перше узд було вродіби в 2 місяці на 5 поверсі на гоголя. то на узд сказали водичка.
lenochka Офлайн


 

Re: Порадьте невролога

Повідомлення Ulkanet » 18 вересня 2013, 22:07

lenochka сама так не зробиш масаж. хіба шо курси закінчила. в нас тоже була неврологія - то після масажу були зрушення. масажист приходила додому в той час коли нам виходило. вважаю що на масажах економити не потрібно.
Від роботи дохнуть коні - ну а я безсмертний поні!!!!! :-))))))
Ulkanet Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2048
З нами з: 17 березня 2012, 02:10
Нагороди: 2
Мамуся-творець (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 3577 раз.
Подякували: 1979 раз.
Діти: Доця

Re: Порадьте невролога

Повідомлення Marichka » 22 листопада 2013, 00:14

Лікуємось в Костика М.М.Сподобався!Грошей не просить,даємо 50грн.УЗД робили вже три рази,то з центру Білика(200грн)-не обов"язково.Достатньо зробити в обл.лікарні за 50грн.
Також побачила великі зміни відразу після першого масажу.Робила Ольга Романівна(вроді)-працює в масажистом в обл лікарні в неврології.Рекомендую.
Також ходили на рефлексотерапію до Пінкевич Л.М. на Ломоносова,41.
Зображення
Marichka Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 3237
З нами з: 10 лютого 2011, 15:13
Нагороди: 4
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2032 раз.
Подякували: 1655 раз.
Діти: Ліля 6.06.2010
Тадей 3.07.2013

Re: Порадьте невролога

Повідомлення Сніжинка » 22 листопада 2013, 02:44

Ми, коли робили УЗД в обласній, то нам показало, що псевдокиста розмокталася, а коли робили контрольне УЗД в Білика - залишилася маленька(хоча на ніщо вона не впливала)
Сніжинка Офлайн


Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 109
З нами з: 14 жовтня 2011, 22:32
Звідки: Тернопіль
Дякував (ла): 225 раз.
Подякували: 54 раз.
Діти: дівчинка Мартуся

Re: Порадьте невролога

Повідомлення Новенька » 22 листопада 2013, 10:50

Може не в ту тему, але можливо комусь потрібен церпксон. Маю 20 мл. Зберігалось по інструкції. Нам приписали 30мл. я розлила 10, то мусили купляти ще один флакончик. Тепер без потреби стоїть. Викидати шкода. Можу комусь віддати.
Новенька Офлайн

Аватар користувача
Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 381
З нами з: 31 травня 2012, 10:30
Нагороди: 3
випускниця школи материнства (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 667 раз.
Подякували: 489 раз.
Діти: Донечка

Re: Порадьте невролога

Повідомлення Наталіна89 » 26 березня 2014, 00:14

Ой дівчатка,як ви мені допомогли,словами просто не передати :dance:
Ми на завтра записані на прийом до лікар"я Костика М.М. весь день ходжу хвилююсь,чи добрий лікар і т..п...А тут тільки зареєструвалась і вже заспокої свою душу хоч трохи!Хоч і не я ставила питання про невролога,але дякую всім щиро! :kiss:
Наталіна89 Офлайн


 

Поперед.Далі

Повернутись до Порадьте дитячого лікаря



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 4 гостей