найбільший родинний форум Тернопільщини

Відповісти

Порадьте хорошого інфекціоніста!

03 червня 2013, 21:30

дитині нема року, мали рота вірусну інфекцію..... хочемо проконсультуватися з інфекціоністом, а не знаємо з ким.

Re: Порадьте хорошого інфекціоніста!

03 червня 2013, 21:37

на БАМе в инфекционном отделении приятный врач, но отзывов не знаю

Re: Порадьте хорошого інфекціоніста!

03 червня 2013, 21:54

Їдьте до завідучої діагностичним відділенням дитячої обласної лікарні Євтушенко світлани Василівни. Хороший спеціаліст.

Re: Порадьте хорошого інфекціоніста!

03 червня 2013, 22:23

олята завідуюча інфекційного відділення теж дуже хороша лікар - Дивоняк Ольга.

Re: Порадьте хорошого інфекціоніста!

03 червня 2013, 23:02

так так ДИВОНЯК ОЛЬГА МИХАЙЛІВНА можу дати тел

Re: Порадьте хорошого інфекціоніста!

03 червня 2013, 23:02

Погоджуюсь, Дивоняк Ольга Миколаївна - чудовий лікар і приємна людина. В принципі у неї в відділенні багато гарних лікарів. Як не вона сама, то Олександр Борисович може глянути, або Тетяна... не пам"ятаю по-батькові

Re: Порадьте хорошого інфекціоніста!

03 червня 2013, 23:48

Диагностичне відділення міської дитячої лікарні , завідувач Ярослав Іванович. Лікували в нього двічі обструктивний бронхіт.

Re: Порадьте хорошого інфекціоніста!

04 червня 2013, 13:19

В міському інфекційному мені дуже сподобалась зав.від і ще така лікарка,що трохи кульгає,повненька(може хтось напише про неї) і лікар-чоловік,вже старший,років поза 60.
Туди можна їхати напряму,який чергує лікар,той не відмовить в консультації чи огляді,в кишеню не заглядають-як на мене,ще досить все там просто

Re: Порадьте хорошого інфекціоніста!

02 липня 2013, 00:05

катюня написав:так так ДИВОНЯК ОЛЬГА МИХАЙЛІВНА можу дати тел


дякую. у нас вже все ок. але телефон дайте. краще мати таке. а ще не знаєте хорошого педіатра, до якого можна звернутися в будь-який час і і не має значення на якій ти дільниці?

Re: Порадьте хорошого інфекціоніста!

28 липня 2013, 22:15

Порекомендуйте будь ласка хорошого інфекціоніста! Вже вдруге вкусив кліщ, цей раз в голову, дитина після болячки ослаблена, думаю над курсом антибіотиків - хочу знайти когось толкового щоб порадитися. Дякую. Не знаю чи Дивоняк по такому компетентна чи шукати кого іншого :confused:
Відповісти