Глобальні оголошення!



Порадьте дитячого стоматолога

Модератори: TaniaPicaSSo, Галина, олеся

Re: Порадьте дитячого стоматолога

Повідомлення flash-ka » 04 жовтня 2014, 11:56

ksenja написав:якщо конкретно до Наталі Ігорівни,то можу дати номер тел.

буду вдячна за номер :rose:
у нас проблеми з зубками. дитина погоджується лікувати але як справа доходить до увімкнення жужалок, то відвагу вітром здуває і все по лікуванні.
хто з таким стикався? що робити? куди і до кого йти?
Зображення
flash-ka Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1391
З нами з: 10 липня 2012, 12:49
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 4
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 1125 раз.
Подякували: 1186 раз.
Діти: донечка Вікторія

Re: Порадьте дитячого стоматолога

Повідомлення lenor » 04 жовтня 2014, 12:11

Може попросити щоб ввімкнули не бор, а насадку зі щіточкою і почистили дитині зубки і піти додому. А вже наступного разу прийти і лікувати. Вона побачить що не больно і не страшно. Ми ходимо в студію 32. Малий задоволений.
lenor Офлайн


Тільки роззираюся
 
Повідомлень: 28
З нами з: 13 липня 2011, 22:27
Нагороди: 1
за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 8 раз.
Подякували: 28 раз.

Re: Порадьте дитячого стоматолога

Повідомлення Natalinda » 04 жовтня 2014, 20:43

flash-ka а із зубками все так критично? Я водила похресницю, вона не дуже давалася, то лікарка дірки просто позаліпляла чимось, так як зрозуміла краще ніж нічого. Якось будемо пробувати з нею в Діамант іти. Хочу спочатку взяти типу на екскурсію з Юрою, щоб подивилася що то не боляче. Ну і дуже помогає лікувати звірят. Юра тримає на руках і все коментує з лікаркою разом. Взагалі переконана що від мами залежить не меньше ніж від стоматолога.
"люди ніколи й нікому не встигають ані подякувати за добро, ані відплатити за свої образи. Нікому. Навіть собі. І майже ніколи не є напваки"
М.Матіос
Natalinda Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 10980
З нами з: 26 листопада 2009, 17:16
Звідки: Звідси)))
Нагороди: 6
Серце форуму (1) Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 14728 раз.
Подякували: 7324 раз.
Діти: Хлопчик Юрчик

Re: Порадьте дитячого стоматолога

Повідомлення flash-ka » 05 жовтня 2014, 17:38

моя в принципі жужалки недолюблює....блендер, дрельку, навіть фен. але страх різної сили, то спробуємо шукати не так стоматолога як жужалку відповідної тональності :crazy: ::Р: ::Р:
Зображення
flash-ka Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1391
З нами з: 10 липня 2012, 12:49
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 4
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 1125 раз.
Подякували: 1186 раз.
Діти: донечка Вікторія

Re: Порадьте дитячого стоматолога

Повідомлення sakyra » 20 січня 2015, 13:51

доброго дня!хочу запитати тих хто може був нещодавно в стоматології Діамант,і хто лікував там зубки діткам, дзвонила до них, сказали що година дитячого прийому коштує 200 грн, чи щось зроблять за той час чи ні, а 200 грн, потрібно буде заплатити., то так завжди було чи то зараз таке нововведення, от і думаю, якщо дитина не відкриє ротика то тільки гроші на вітер викинемо, дитині 3,10. може щось порадите. дякую)))
sakyra Офлайн


Привіт, а ось і я!
 
Повідомлень: 8
З нами з: 22 вересня 2014, 12:06
Дякував (ла): 2 раз.
Подякували: 2 раз.

Re: Порадьте дитячого стоматолога

Повідомлення lenor » 20 січня 2015, 14:06

Намахалово якесь. Думаю вони просто так не хочуть братися. З дитиною мороки багато, а заробітків мало. Тому так і кажуть. Я б не йшла на такі умови. В студії 32 працюють непогані лікарі, в дентаві теж з моїм малим найшли спільну мову. А платити 200 грн за те що дитина просто посидить в кріслі... :scare:
lenor Офлайн


Тільки роззираюся
 
Повідомлень: 28
З нами з: 13 липня 2011, 22:27
Нагороди: 1
за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 8 раз.
Подякували: 28 раз.

Re: Порадьте дитячого стоматолога

Повідомлення Mama3 » 20 січня 2015, 14:26

А ми були в Наталі Ігорівни на Чехова. Супер! і недорого. Там кафедра дитячої стоматології, мають підхід до дітей.
Mama3 Офлайн


Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 615
З нами з: 08 листопада 2013, 01:09
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 2
Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1)
Дякував (ла): 1389 раз.
Подякували: 522 раз.
Діти: Два хлопчики Володя та Олежик і дівчинка Марічка

Re: Порадьте дитячого стоматолога

Повідомлення sakyra » 20 січня 2015, 14:41

lenor написав:Намахалово якесь. Думаю вони просто так не хочуть братися. З дитиною мороки багато, а заробітків мало. Тому так і кажуть. Я б не йшла на такі умови. В студії 32 працюють непогані лікарі, в дентаві теж з моїм малим найшли спільну мову. А платити 200 грн за те що дитина просто посидить в кріслі...

я щось також так подумала, але вище почитала відгуки про діамант, + подивилася ціни в них на сайті, ніби демократичні, а коли зателефонувала, почула от таке...вирішила перепитати тих хто там був...та ще про всяк випадок записалася у Студію 32, там принаймі огляд і консультація 50 грн, навіть якщо нічого не зроблять, то все ж не 200, бо в наш час то таки немаленькі гроші...
sakyra Офлайн


Привіт, а ось і я!
 
Повідомлень: 8
З нами з: 22 вересня 2014, 12:06
Дякував (ла): 2 раз.
Подякували: 2 раз.

Re: Порадьте дитячого стоматолога

Повідомлення Галина » 20 січня 2015, 14:43

sakyra, в мене там сусідка працює, я туди своїх дітей воджу. Але я конкретно до неї веду, Анна Леонтівна. Ніхто задурно гроші не бере. Тільки за роботу і матеріали. Там є окремо дитячий стоматолог, то може такі собі розцінки поставив. А моя сусідка взагалі дорослий лікар, але має до дітей підхід, дітки її люблять, подружки моєї дитині лікувала зубки, то дівчинка навіть не скривилася, дитині 3 рочки, лікували глибокий карієс.
Галина Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 2526
З нами з: 21 травня 2010, 19:58
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 3341 раз.
Подякували: 2248 раз.
Діти: 3 дівчинки-красунечки

Re: Порадьте дитячого стоматолога

Повідомлення sakyra » 20 січня 2015, 14:46

Галина написав:sakyra, в мене там сусідка працює, я туди своїх дітей воджу. Але я конкретно до неї веду, Анна Леонтівна. Ніхто задурно гроші не бере. Тільки за роботу і матеріали. Там є окремо дитячий стоматолог, то може такі собі розцінки поставив, а моя сусідка взагалі дорослий лікар, але має до дітей підхід, дітки її люблять, подружки моєю дитині лікувала зубки, то дівчинка навіть не скривилася, дитині 3 рочки, лікували глибокий карієс.


я от власне і читала про вашу сусідку, навіть пробувала телефонувати на той номер що ви залишали, але він не відповідав... тому подзвонила, по номеру який був вказаний на сайті клініки і там мені так сказали, а до неї просто напряму потрібно записуватися чи як?
sakyra Офлайн


Привіт, а ось і я!
 
Повідомлень: 8
З нами з: 22 вересня 2014, 12:06
Дякував (ла): 2 раз.
Подякували: 2 раз.

Поперед.Далі

Повернутись до Порадьте дитячого лікаря



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість