Глобальні оголошення!



Порадьте дитячого стоматолога

Модератори: TaniaPicaSSo, Галина, олеся

Re: Порадьте дитячого стоматолога

Повідомлення Kisja » 10 грудня 2015, 23:19

Катруся, мабуть ми теж в тієї лікарки були - дуже хороший підхід до діток
Зображення
Kisja Офлайн


Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 762
З нами з: 10 листопада 2011, 20:08
Нагороди: 1
Успішне грудне вигодовування (1)
Дякував (ла): 173 раз.
Подякували: 442 раз.
Діти: Донечка Софія

Re: Порадьте дитячого стоматолога

Повідомлення Liubawka » 05 січня 2016, 23:11

Катруся написав:Ми цього тижня ходили вперше лікувати зуби. Малій 2р3м, і вже почали псуватися передні зуби :scare: я була трохи в шоці, коли виявила. Не знала куда з такою дитиною йти. Кума порадила нам лікарку на Лозовецькій, ми пішли. Дитина дала полікувати собі один зуб, поставили пломбу, не плакала, не боялася. Все їй розказували, показували, полікували зубчик спочатку зайчикові, в кінці вибрала собі маленький подаруночок. Через день пішли полікували ще один зубчик і знову без проблем. Певно ми з чоловіком переживали більше! Я дуже задоволена. Якщо кому буде треба, звертайтеся в пп, дам контакти.



Лікарку може Юля звати? Побачила в малої, між зубками потемніння, треба десь йти(
Коли у тебе народжується дитина, ти повинна звикнути до того, що з цього дня твоє серце б'ється в інших грудях.
Liubawka Офлайн

Аватар користувача
Добре орієнтуюся
 
Повідомлень: 72
З нами з: 09 квітня 2015, 11:20
Дякував (ла): 31 раз.
Подякували: 34 раз.
Діти: Маленькому сонечку 2р.8м

Re: Порадьте дитячого стоматолога

Повідомлення Катруся » 05 січня 2016, 23:17

Так, Юля. Має підхід до дітей, полікувала нам чотири зубчика без проблем.
Катруся Офлайн


Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 161
З нами з: 26 лютого 2011, 22:11
Нагороди: 2
випускниця школи материнства (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 24 раз.
Подякували: 230 раз.
Діти: синочок Назарчик
донечка Настуня

Re: Порадьте дитячого стоматолога

Повідомлення Liubawka » 05 січня 2016, 23:34

Дякую! Недавно в неї свої зуби привела в порядок)) Справді хороша лікарка
Коли у тебе народжується дитина, ти повинна звикнути до того, що з цього дня твоє серце б'ється в інших грудях.
Liubawka Офлайн

Аватар користувача
Добре орієнтуюся
 
Повідомлень: 72
З нами з: 09 квітня 2015, 11:20
Дякував (ла): 31 раз.
Подякували: 34 раз.
Діти: Маленькому сонечку 2р.8м

Re: Порадьте дитячого стоматолога

Повідомлення manichka » 17 лютого 2016, 22:36

Можна попросити у Вас телефон Наталії Ігорівни Мисули :wink:
manichka Офлайн


Привіт, а ось і я!
 
Повідомлень: 2
З нами з: 19 січня 2015, 16:58
Дякував (ла): 0 раз.
Подякували: 0 раз.
Діти: Хлопчик 11 років Дівчинка5 років

Re: Порадьте дитячого стоматолога

Повідомлення Natalinda » 19 червня 2016, 13:57

Прийшов час нам шукати ортодонта напeвнe:( у синка почали рости постійні зуби. Наразі нижні вжe до половинки виросли і криві :cry: проблeму швидшe за всe пeрeдала дитині я:( свого часу находилася по лікарях і була пeршою в Тeрнополі, хто носив брeкeти. Чeрeз тe що задаволeння цe зараз, як і тоді, нe з дeшeвих, хочeться виправити всe нe затягуючи. Тому шукаю хорошого ортодонта, в ідeалі свою колишню лікарку Гуцуляк Ольгу Дмитрівну, можe якраз хтось знає дe вона зараз приймає. Знаю що працювала на Новому Світі ранішe, алe там нe мають до нeі тeл. і нe знають дe вона зараз:( казали що здається дeсь на БАМі
"люди ніколи й нікому не встигають ані подякувати за добро, ані відплатити за свої образи. Нікому. Навіть собі. І майже ніколи не є напваки"
М.Матіос
Natalinda Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 10980
З нами з: 26 листопада 2009, 17:16
Звідки: Звідси)))
Нагороди: 6
Серце форуму (1) Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 14728 раз.
Подякували: 7324 раз.
Діти: Хлопчик Юрчик

Re: Порадьте дитячого стоматолога

Повідомлення erinaceus » 19 червня 2016, 14:04

Natalinda Я думаю, то ще зарано... В такому віці все ще росте, змінюється. Результат може не закріпитися.
Зображення

Зображення

"У кожного своя пустеля і свої міражі." - Ліна Костенко
erinaceus Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2740
З нами з: 05 лютого 2014, 18:50
Нагороди: 2
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 2191 раз.
Подякували: 1479 раз.
Діти: Хлопчик-горобчик
Дівчинка-квіточка

Re: Порадьте дитячого стоматолога

Повідомлення TYulia » 19 червня 2016, 21:57

Галина написав:sakyra, в мене там сусідка працює, я туди своїх дітей воджу. Але я конкретно до неї веду, Анна Леонтівна. Ніхто задурно гроші не бере. Тільки за роботу і матеріали. Там є окремо дитячий стоматолог, то може такі собі розцінки поставив. А моя сусідка взагалі дорослий лікар, але має до дітей підхід, дітки її люблять, подружки моєї дитині лікувала зубки, то дівчинка навіть не скривилася, дитині 3 рочки, лікували глибокий карієс.

Можна мені контакти лікарки будь ласка! І чи в тій стоматології якісь іграшки чи щось для дітей є?
Перші сім років дитину потрібно любити, другі сім років треба її виховувати, треті сім років - бути їй найкращим другом, а потім відпустити її і молитися, щоб у неї все було добре...
Зображення
TYulia Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 1584
З нами з: 09 серпня 2012, 15:27
Нагороди: 3
Успішне грудне вигодовування (1) поцілована Богом (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 797 раз.
Подякували: 700 раз.
Діти: маленький чудо-хлопчик

Re: Порадьте дитячого стоматолога

Повідомлення Арія » 20 червня 2016, 00:44

Natalinda написав:Прийшов час нам шукати ортодонта напeвнe:( у синка почали рости постійні зуби. Наразі нижні вжe до половинки виросли і криві :cry: проблeму швидшe за всe пeрeдала дитині я:( свого часу находилася по лікарях і була пeршою в Тeрнополі, хто носив брeкeти. Чeрeз тe що задаволeння цe зараз, як і тоді, нe з дeшeвих, хочeться виправити всe нe затягуючи. Тому шукаю хорошого ортодонта, в ідeалі свою колишню лікарку Гуцуляк Ольгу Дмитрівну, можe якраз хтось знає дe вона зараз приймає. Знаю що працювала на Новому Світі ранішe, алe там нe мають до нeі тeл. і нe знають дe вона зараз:( казали що здається дeсь на БАМі

Я не лікар, але в моїх двох знайомих діткам в ранньому віці за порадою деяких спеціалістів поставили брекети. Гроші пішли на вітер, бо результат приніс більше шкоди чим користі. Зубки під брекетами попсувались - а спихнули що дитина погано чистила, а після року зубки знову почали викривлюватись.
Арія Офлайн

Аватар користувача
Добре орієнтуюся
 
Повідомлень: 70
З нами з: 28 квітня 2013, 21:40
Звідки: Тернопіль
Дякував (ла): 7 раз.
Подякували: 73 раз.
Діти: синочок і донечка

Re: Порадьте дитячого стоматолога

Повідомлення Natalinda » 20 червня 2016, 01:16

erinaceus написав:Natalinda Я думаю, то ще зарано... В такому віці все ще росте, змінюється. Результат може не закріпитися.

отак мeні всі лікарі казали що щe зарано, а потім було запізно вжe:( прийшлося вирвати три постійні здорові зуба і ставити брeкeти, самe тому хочу обійтися пластинками, поки знайду підходящого по ціні та якості лікаря, думаю будe в самий раз
В 10-му класі ті ж лікарі питали, дe моя мама ранішe була
Арія, а в ранньому віці то коли? Я нe хочу брeкeтів, сподіваюся що пластинки щe ставлять.
Брeкeти трeба носити досить тривалий час, я три роки носила, потім щe рік пластинку рeкомeндувала лікар, алe в мeнe вжe нe було сил. Чуть один зуб "зсунувся" чeрeз тe. І від чищeння залeжить дуужe багато, чистити трeба в рази рeтeльнішe
"люди ніколи й нікому не встигають ані подякувати за добро, ані відплатити за свої образи. Нікому. Навіть собі. І майже ніколи не є напваки"
М.Матіос
Natalinda Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 10980
З нами з: 26 листопада 2009, 17:16
Звідки: Звідси)))
Нагороди: 6
Серце форуму (1) Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 14728 раз.
Подякували: 7324 раз.
Діти: Хлопчик Юрчик

Поперед.Далі

Повернутись до Порадьте дитячого лікаря



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 3 гостей

cron