Глобальні оголошення!



Порадьте дитячого стоматолога

Модератори: TaniaPicaSSo, Галина, олеся

Re: Порадьте дитячого стоматолога

Повідомлення Natalinda » 28 листопада 2013, 01:09

Дівчата, а скільки прийом в Студії 32 вартує? ну я розумію що пломба то одне, а сріблення то інше. що ви робили і скільки платили?
І не лише та студія цікавить. Просто щоб собі розраховувати на щось))))
Бо щось мені передні 2 зубчики перестали подобатися і ніби нема нічого і ніби як дірочка між ними :impossible: Вже дитину давно настроїла на чарівну пасту, а визначитися куди йти і вибратися врешті решт ніяк не можу :dash:
"люди ніколи й нікому не встигають ані подякувати за добро, ані відплатити за свої образи. Нікому. Навіть собі. І майже ніколи не є напваки"
М.Матіос
Natalinda Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 10980
З нами з: 26 листопада 2009, 17:16
Звідки: Звідси)))
Нагороди: 6
Серце форуму (1) Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 14728 раз.
Подякували: 7324 раз.
Діти: Хлопчик Юрчик

Re: Порадьте дитячого стоматолога

Повідомлення Ksenija » 28 листопада 2013, 02:35

Мені в студії32 не сподобалось, були там на консультації, правда не лікували. Лікарка так сюсюкалась, що я її через слово розуміла, і відразу хотіла оглядати дочку через "нехочу" ми ще не встигли переступити поріг, хоч прийшли вчасно і черги не було, могла потратити кілька хвилин, щоб налагодити контакт з дитиною. Якось заглянула в ротик з метровоі відстані і відразу почала розказувати про діагноз, хоч що вона могла там побачити не знаю... :confused:
Ksenija Офлайн


Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 461
З нами з: 21 квітня 2011, 16:34
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 3
випускниця школи материнства (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 431 раз.
Подякували: 364 раз.
Діти: Христина (11.11.2011)

Re: Порадьте дитячого стоматолога

Повідомлення Оксанютка » 30 квітня 2014, 17:32

Хто знає, чи роблять в Тернополі коронкування передніх зубчиків в дітей?
Оксанютка Офлайн


Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 286
З нами з: 19 березня 2012, 11:19
Нагороди: 2
Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 210 раз.
Подякували: 150 раз.
Діти: Два хлопчики-горобчики

Re: Порадьте дитячого стоматолога

Повідомлення flash-ka » 30 квітня 2014, 20:37

ми ходимо в діамант, біля 9 училища. поки ще привикаємо до лікарки і нічого ще не робили ще з тої причини,що якраз лізуть ікла. думала срібнити але вирішили лікувати, бо до 6 років далеко.....а зубчики вже підіпсуті ((((
Зображення
flash-ka Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1391
З нами з: 10 липня 2012, 12:49
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 4
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 1125 раз.
Подякували: 1186 раз.
Діти: донечка Вікторія

Re: Порадьте дитячого стоматолога

Повідомлення Inna » 30 квітня 2014, 21:18

Флешка, а які там ціни на пломби? Мій чоловік ніяк не хоче малому зуби лікувати, хоче сріблити і не паритись. Просто лікарі розходяться в думках-3 лікаря сказали сріблити, а 1 дуже сучасний і толковий лікувати. Один зубчик вже наполовину відколовся.
Inna Офлайн


 

Re: Порадьте дитячого стоматолога

Повідомлення Mama3 » 01 травня 2014, 00:23

Ми ходили зі старшим в звичайну державну стоматологічну поліклінуку на БАМі. Бо перед тим буди в Студії 32 в ортодонта і,хоч були записані, прочекали більше півгодини, бо щось там затрималось, потім хвилина огляду і 50 грн. нема.
Лікували в Ткачук в державній, запломбували, спочатку тимчасову, через кілька днів - постійну і нічого, поки все нормально.
Mama3 Офлайн


Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 615
З нами з: 08 листопада 2013, 01:09
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 2
Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1)
Дякував (ла): 1389 раз.
Подякували: 522 раз.
Діти: Два хлопчики Володя та Олежик і дівчинка Марічка

Re: Порадьте дитячого стоматолога

Повідомлення flash-ka » 01 травня 2014, 14:25

Inna цін ще не знаю (запитаю коли підемо наступного разу) не суть важливо коли йдеться про 2 річну дитину. срібнення не буду робити, бо то консервація,до того ж не надто надійна. лікувати, бо ж дитині з тими зубами до 6-7-8..років ходити...
а чоловіку дай по чолі, бо зуби - це дуже важливо і якщо зараз запустити, то потім можна влетіти і в гроші і в здоров'я.
Mama3 усе залежить від дитини (характер, вік) я особисто проти, щоб тримати руки, ноги і голову та з боями, плачами і істерикою робити зуби.
Зображення
flash-ka Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1391
З нами з: 10 липня 2012, 12:49
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 4
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 1125 раз.
Подякували: 1186 раз.
Діти: донечка Вікторія

Re: Порадьте дитячого стоматолога

Повідомлення Оксанютка » 01 травня 2014, 14:38

Inna написав: а 1 дуже сучасний і толковий лікувати

А де знайти того сучасного і толкового?Скиньте координати,бо теж сріблити щось не дуже хочу,дуже вже воно не гарно виглядає, та й ефективність під знаком питання
Оксанютка Офлайн


Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 286
З нами з: 19 березня 2012, 11:19
Нагороди: 2
Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 210 раз.
Подякували: 150 раз.
Діти: Два хлопчики-горобчики

Re: Порадьте дитячого стоматолога

Повідомлення Галина » 01 травня 2014, 14:47

flash-ka, в моєї малої теж починаються такі проблеми як у твоєї, теж будемо до Ані ходити частенько.
Галина Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 2526
З нами з: 21 травня 2010, 19:58
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 3341 раз.
Подякували: 2248 раз.
Діти: 3 дівчинки-красунечки

Re: Порадьте дитячого стоматолога

Повідомлення Inna » 01 травня 2014, 15:10

Оксанютка, то лікар толковий, але лікує дорослих. Він діток не лікує. Так, він казав, що буде дуже багато проблем, якщо не лікувати.
Мій чоловік не з тих, кому можна дати по чолі. Не хочу ту тему чіпати.
Флешка, така ситуація, що Макс кричить, ми не можемо навіть в рота заглянути. Зуби чистимо, то кричить, як різаний, втримати його сама не можу. То як йому можна пролікувати зуби? Зараз пошукаю координати Діаманта, теж схожу на прийом.
Inna Офлайн


 

Поперед.Далі

Повернутись до Порадьте дитячого лікаря



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 6 гостей