Глобальні оголошення!



Дитячий дерматолог

Модератори: TaniaPicaSSo, Галина, олеся

Re: Дитячий дерматолог

Повідомлення yulia22 » 22 липня 2011, 19:31

Ходили ми сьогодні ще раз до Бойка.....правда заплатила лише першого разу як прийшла...а то вже 2й раз нічого не плачу...поки що чекаємо на ефект мазі....
Правда першого разу він нас запитав: маєте направлення? як кажу:ні), тоді консультація буде платна((ось так..
yulia22 Офлайн

Аватар користувача
Добре орієнтуюся
 
Повідомлень: 55
З нами з: 30 травня 2011, 01:44
Нагороди: 1
Успішне грудне вигодовування (1)
Дякував (ла): 49 раз.
Подякували: 11 раз.
Діти: Дівчинка

Re: Дитячий дерматолог

Повідомлення happymami » 09 лютого 2012, 02:37

мдя. мені от треба з малим сходити, бо маємо всю попку в прищиках сухих і на жічках діатезні плями червоні сухі вже кілька місяців не сходять...
Але коли Юрчик був маленький, то ми були на Гоголя в тьоті, яка в той час приймала, то мені не надто сподобалася її невпевненість щодо діагнозу. "А, ви купаєте не кипяченою водою?" ну то значить то від води. Правда виписала мазь зробити на Східному. то все таки минуло. Тому наразі планую піти знов на Гоголя. до кого вже попаду. спеціально не шукатиму наразі нікого
Навчу комп'ютерної графіки. З сертифікатом чи приватно
ЗображенняЗображення
Ми можемо стримати біль, злість, сльози, любов... але стримати сміх - неможливо)))
happymami Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 4945
З нами з: 15 листопада 2009, 08:56
Звідки: З дому)))
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) акула пера (1) за тривале грудне вигодовуванн (2) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2500 раз.
Подякували: 5212 раз.
Діти: Хлопчик-дівчинка)))

Re: Дитячий дерматолог

Повідомлення Галина » 09 лютого 2012, 08:57

Я була у вівторок в дерматолога, то мені сподобалося, внятно все пояснила, заспокоїла, приписала мазь. Вона на Гоголя зранку приймає, на жаль ПІБ не знаю, в карточці не дуже було розбірливо написано... Але казала що зранку в неї прийом, то я так думаю, що кожен день.
Галина Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 2526
З нами з: 21 травня 2010, 19:58
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 3341 раз.
Подякували: 2248 раз.
Діти: 3 дівчинки-красунечки

Re: Дитячий дерматолог

Повідомлення taranjka » 09 лютого 2012, 12:36

я всіх тих дерматологів знаю :-D їх аж 2 - Кочан і Шаурма (ну або шось на шаурму схоже :-D )
кочан приписала мазі які помогли ненадовго і таблетки (але про них мені не сказала, вони були прописані тільки в карті). сказала то всьо через воду.
шаурма поставила той же діагноз, але сказала то всьо через їжу. виисала ті ж таблетки (дитині такого більше не дам, в мене язик атерп тільки того шо лизнула її :блю: ) і мазі. вже не одну а пару. і легка дієта. тож не помогло.
причин вони не намагаються шукати. тільки "верхнє" лікування
Зображення
я завжди той, ким я собі здаюся - а моє уявлення про себе постійно змінюється А.Жід
не кажіть мені шо робити, і я не скажу куди вам іти)))
taranjka Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 5407
З нами з: 22 липня 2010, 22:11
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) акула пера (1) Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 1739 раз.
Подякували: 5566 раз.
Діти: трійко чудів

Re: Дитячий дерматолог

Повідомлення Галина » 09 лютого 2012, 12:58

То та шо на шаурму схожа в мене була.
Галина Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 2526
З нами з: 21 травня 2010, 19:58
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 3341 раз.
Подякували: 2248 раз.
Діти: 3 дівчинки-красунечки

Re: Дитячий дерматолог

Повідомлення мешканка » 16 лютого 2012, 20:54

а коли на Гоголя дерматол приймає в п"ятницю ніхто не підкаже?
мешканка Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2805
З нами з: 24 лютого 2010, 15:30
Звідки: Файне місто!
Нагороди: 4
Мамуся-творець (1) акула пера (1) Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1)
Дякував (ла): 2726 раз.
Подякували: 2986 раз.
Діти: Дві донечки і маленький хлопчик!

Re: Дитячий дерматолог

Повідомлення taranjka » 16 лютого 2012, 23:00

вони там десь до 6-7 сидять - до обіду одна, післяобіду інша
Зображення
я завжди той, ким я собі здаюся - а моє уявлення про себе постійно змінюється А.Жід
не кажіть мені шо робити, і я не скажу куди вам іти)))
taranjka Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 5407
З нами з: 22 липня 2010, 22:11
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) акула пера (1) Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 1739 раз.
Подякували: 5566 раз.
Діти: трійко чудів

Re: Дитячий дерматолог

Повідомлення Галина » 16 лютого 2012, 23:18

Була я 2-й раз в тої шаурми :-D ніц доброго, перший раз нормальна ніби була, а за другим не сподобалася капец!!!
Галина Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 2526
З нами з: 21 травня 2010, 19:58
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 3341 раз.
Подякували: 2248 раз.
Діти: 3 дівчинки-красунечки

Re: Дитячий дерматолог

Повідомлення nadusha » 29 лютого 2012, 13:00

Наша дермоісторія довгенька, але може комусь пригодиться: в старшого(5 років) на щоці після свят з'явилась червоненька плямка, яка лущилась. З побоюваннями, що це лишай я звернулась до Бойка В.Г.(нам його порекомендувала знайома,що працює в обласній дитячій - це раз, допоміг раніше вилікувати старшому білі плямки після моря - це два). За прийом заплатила 60 грн, нічого конкретного не питання не почула, виписав сірчану мазь(робили в 103 аптеці 67 грн), сказав прийти через 7 днів. Тиждень лікування був майже безрезультатним... Наступного прийому я вже не платила, Бойко до лікування додав ще гормональну мазь на 10 днів. Почало ставати чуть краще, але... така ж плямка з'явилась в мене на грудях і в молодшого на стегні і на вушку. Змазувала всім однаково, результат був не дуже... Через 10 днів прийшли знову до нього, заплатила, оглянув старшого, меншого - призначив ще одну гормональну мазь на 10 днів... Не пройшли нам наші плямки через 10 днів, і ми звернулись в шкірвендиспансер до дитячого дерматолога Голяченко О.Б. Вона: грошей не вимагала, оглянула малих, скептично усміхнулась на наше попереднє лікування, дала направлення на скребок(знайшли міцелій грибів), призначила протигрибкову мазь, Йодоцерин, Сірчану мазь (готову) на 10 днів. Дякувати Богу і цій лікарці вже майже зійшло. Були на повторному прийомі, зробили скребок(не знайшли нічого). Подякували коробкою цукерок. Ще 5 днів доліковуємось і будем надіятись, що зійдуть наші болячки остаточно!
Дозвольте собі йти по шляху, який робить вас щасливим, не засуджуючи і не картаючи себе за зроблений вибір.
nadusha Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 1898
З нами з: 16 лютого 2012, 15:50
Нагороди: 1
за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 2381 раз.
Подякували: 2212 раз.
Діти: два синочки

Re: Дитячий дерматолог

Повідомлення okcana » 27 листопада 2013, 23:46

nadusha написав:...і ми звернулись в шкірвендиспансер до дитячого дерматолога Голяченко О.Б. Вона: грошей не вимагала, оглянула малих, скептично усміхнулась на наше попереднє лікування, дала направлення на скребок(знайшли міцелій грибів), призначила протигрибкову мазь, Йодоцерин, Сірчану мазь (готову) на 10 днів. Дякувати Богу і цій лікарці вже майже зійшло. Були на повторному прийомі, зробили скребок(не знайшли нічого). Подякували коробкою цукерок. Ще 5 днів доліковуємось і будем надіятись, що зійдуть наші болячки остаточно!


Скажіть будь-ласка де саме знаходиться шкірвендиспансер, і може памятаєте як працю лікарка. В молоі на личку і шийці якісь червоні плямки, на Гоголя дерматолог сказала що то алергія, але я щось сумніваюся, тому хотіла б консультуватися ще десь. Дякую!
okcana Офлайн


Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 701
З нами з: 18 вересня 2011, 14:21
Нагороди: 1
Успішне грудне вигодовування (1)
Дякував (ла): 935 раз.
Подякували: 607 раз.
Діти: дівчинка Настуся, 5 рочків

Поперед.Далі

Повернутись до Порадьте дитячого лікаря



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей

cron