Глобальні оголошення!



Дитячий дерматолог

Модератори: TaniaPicaSSo, Галина, олеся

Дитячий дерматолог

Повідомлення Natalinda » 21 червня 2011, 01:19

Знаю шо багато хто нажаль ходив по дерматологах трохи :(
Дівчата, напишіть відгуки, будь-ласка!
Бо ми от збираємося....
"люди ніколи й нікому не встигають ані подякувати за добро, ані відплатити за свої образи. Нікому. Навіть собі. І майже ніколи не є напваки"
М.Матіос
Natalinda Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 10980
З нами з: 26 листопада 2009, 17:16
Звідки: Звідси)))
Нагороди: 6
Серце форуму (1) Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 14728 раз.
Подякували: 7324 раз.
Діти: Хлопчик Юрчик

Re: Дитячий дерматолог

Повідомлення Natalinda » 22 червня 2011, 00:42

Поки всі мовчать, ми нині таки зїздили в обласну поліклініку до Бойка.
Ну шо сказати, серйозний такий нерозговорчівий мужчина. Подивився на дитину, приписав ліки, сказав ше прийти. Побачимо через 2 тижні хвалити буду чи хаяти.
"люди ніколи й нікому не встигають ані подякувати за добро, ані відплатити за свої образи. Нікому. Навіть собі. І майже ніколи не є напваки"
М.Матіос
Natalinda Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 10980
З нами з: 26 листопада 2009, 17:16
Звідки: Звідси)))
Нагороди: 6
Серце форуму (1) Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 14728 раз.
Подякували: 7324 раз.
Діти: Хлопчик Юрчик

Re: Дитячий дерматолог

Повідомлення Shalimar » 22 червня 2011, 00:50

У меня не было желания к нему возвращаться. Может как специалист он хороший, но как-то че-то мне не пошло.... Не произошло контакта, вобщем
Поверхностно. Глаза опущены.. Ощущение, будто побыстрее хочет завершить консультацию, не чувствуется готовность слушать вопросы и отвечать.
Я ему историю болезни рассказываю, а он вроде в пол-уха слушает, типа, "да-да, вот вам новый диагноз", а что, к чему, почему?? непонятно
(хотя прием был платный, а не то что я с улицы зашла и навязалась ему)
«…и вот когда попросили принести самое прекрасное из того, что есть на всем белом свете, ворона принесла свое дитя…»
Shalimar Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 3584
З нами з: 10 жовтня 2010, 16:53
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 3
акула пера (1) гостренький язичок (1) за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 715 раз.
Подякували: 1892 раз.
Діти: Gent

Re: Дитячий дерматолог

Повідомлення Любов » 22 червня 2011, 09:42

і ми в Бойка були 2 місяці тому, на мої питання не відповідав, тільки казав почекати і так швидко не говорити :grin: , коли оглянув теж нічого більш менш внятного не сказав, щось там собі під ніс нашептав, написав рецепт мазі і все, я звичайно не здавалася і вимагала пояснити мені що і до чого, а він тільки кивав головою, виходить я сама давала відповіді на свої питання :crazy: , матеріально подякувала, бо треба було ще раз прийти. Як я потім дізналася, за нами в черзі була ще одна мама, так от їй він прямим текстом сказав заплатити за прийом, а вона не захотіла і пішла до головного, отримав Бойко догану, але і надалі вимагає плату за прийом. Коли наступного разу прийшли, то ще і нашу карточку десь загубив :x . Не піду більше до нього.
Зображення
Любов Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1484
З нами з: 24 листопада 2009, 13:34
Нагороди: 4
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 2250 раз.
Подякували: 1641 раз.
Діти: хлопчик і дівчинка

Re: Дитячий дерматолог

Повідомлення Shalimar » 22 червня 2011, 11:12

ну Мы пришли без карточки-направления-талончика, он сказал "тогда прием будет платный"
в принципе, я на это и рассчитывала

но что сАмое интересное!.. врачи, которые мне ооочень понравились (со стационара - инфекционист и 4 хирурга, 2 из которых не рядовые) разговора о материальном не заводили! просто выложились на все 100% для ребенка и все....
Ну а у которого Платон не плакал, вообще меня поразил (извините, тема о дерматолога, а я о своем, наболевшем)) наболевшем - во всех смыслах этого слова!!)
«…и вот когда попросили принести самое прекрасное из того, что есть на всем белом свете, ворона принесла свое дитя…»
Shalimar Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 3584
З нами з: 10 жовтня 2010, 16:53
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 3
акула пера (1) гостренький язичок (1) за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 715 раз.
Подякували: 1892 раз.
Діти: Gent

Re: Дитячий дерматолог

Повідомлення Natalinda » 22 червня 2011, 11:33

Shalimar здавай прізвища хірургів ;-)
Я зараз пошукаю прізвище того шо ми ходили
"люди ніколи й нікому не встигають ані подякувати за добро, ані відплатити за свої образи. Нікому. Навіть собі. І майже ніколи не є напваки"
М.Матіос
Natalinda Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 10980
З нами з: 26 листопада 2009, 17:16
Звідки: Звідси)))
Нагороди: 6
Серце форуму (1) Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 14728 раз.
Подякували: 7324 раз.
Діти: Хлопчик Юрчик

Re: Дитячий дерматолог

Повідомлення Shalimar » 22 червня 2011, 11:48

Я даже не знаю, как их зовут!!!! ))
но как буду знать - обязательно напишу!
«…и вот когда попросили принести самое прекрасное из того, что есть на всем белом свете, ворона принесла свое дитя…»
Shalimar Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 3584
З нами з: 10 жовтня 2010, 16:53
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 3
акула пера (1) гостренький язичок (1) за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 715 раз.
Подякували: 1892 раз.
Діти: Gent

Re: Дитячий дерматолог

Повідомлення taranjka » 22 червня 2011, 12:11

були в Кочан, що в поліклініці на гоголя. ніц хорошого не можу написати. нічого не пояснила і не розказала. приписала мазі, але не сказала шо то таке. леди випитала як тим мастити (всьо написано в картці, тіпо її відмазка). мазь помогла але не на довго. шукаємо нового.
а її версія щодо причини хвороби скоріш за все не вірна. як можливо і діагноз
Зображення
я завжди той, ким я собі здаюся - а моє уявлення про себе постійно змінюється А.Жід
не кажіть мені шо робити, і я не скажу куди вам іти)))
taranjka Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 5407
З нами з: 22 липня 2010, 22:11
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) акула пера (1) Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 1739 раз.
Подякували: 5566 раз.
Діти: трійко чудів

Re: Дитячий дерматолог

Повідомлення yulia22 » 20 липня 2011, 15:01

Ми були на гоголя в дерматолога(жиночка з довжелленними нигтями)...навить не дивлячись видправила мене з дитиною до хирурга..той зразу сказав ризати...Хоча сам не був впевнений що сталось)) Малу вкусив комар...и пришик тримаэться вже 1.5мис.
Сходили ми до бойка..також сказав зразу прийом платний....ще маэмо сходити дали розкажу..шо там и як(((
yulia22 Офлайн

Аватар користувача
Добре орієнтуюся
 
Повідомлень: 55
З нами з: 30 травня 2011, 01:44
Нагороди: 1
Успішне грудне вигодовування (1)
Дякував (ла): 49 раз.
Подякували: 11 раз.
Діти: Дівчинка

Re: Дитячий дерматолог

Повідомлення eney » 20 липня 2011, 20:14

дерматолого нормального не знайшла, з нашою проблемою звернулась до інфекціоніста - поки лекше, але не пройшло. за 1 прийом гроші не взяла, за другий матеріально подякувала.
О спорт, ты - мир!
Пьер де Кубертен
eney Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 970
З нами з: 18 січня 2011, 17:03
Нагороди: 3
Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 695 раз.
Подякували: 786 раз.
Діти: В домі заплавляють Олексій і Марк.

Далі

Повернутись до Порадьте дитячого лікаря



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 4 гостей

cron