Глобальні оголошення!



Дитячий окуліст

Модератори: TaniaPicaSSo, Галина, олеся

Re: Дитячий окуліст

Повідомлення Кадімессо » 06 квітня 2017, 09:16

На Гоголя є різні прилади для вправ,а на 15Квітня медсестра змінює скельця в таких спец.окулярах,а дитина читає в них букви,може і ще щось там є ,але мої обидвоє дітей вже старші,то вони самі ходять на вправи,тому не можу сказати точно що ще там роблять.Ще можна попроситись в Обласну на Сахарова в очний відділ на вправи.Хоча в нас все складно,з двох- річного віку окуляри,вправи-а покращення ніякого .
Посмішка- найдешевший спосіб змінити свою зовнішність
Кадімессо Офлайн


Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 113
З нами з: 21 грудня 2014, 03:14
Нагороди: 1
багата мамуся (1)
Дякував (ла): 73 раз.
Подякували: 68 раз.

Re: Дитячий окуліст

Повідомлення taranjka » 06 квітня 2017, 09:22

більшість тих, хто мені за вправи розказував вважали їх неефективними :sad: в нас як я розумію то передалося їй від чоловіка - в нього теж було, коректували окулярами до 5 класу, тоді до 10 було ніби все гаразд, а після 10 пішло в інший бік :sad:
Зображення
я завжди той, ким я собі здаюся - а моє уявлення про себе постійно змінюється А.Жід
не кажіть мені шо робити, і я не скажу куди вам іти)))
taranjka Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 5407
З нами з: 22 липня 2010, 22:11
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) акула пера (1) Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 1739 раз.
Подякували: 5566 раз.
Діти: трійко чудів

Re: Дитячий окуліст

Повідомлення oksa_mal » 06 квітня 2017, 09:37

мій вправи проходив вже певно разів 4, кожного року по разу. (в Івано-Франківську). Зазвичай зір після вправ піднімається на 10-20%. Потім через пару місяців знову трохи падає. Вправ в нас було багато , 2 години займало. А чи їздив хтось в інститут Філатова в Одесу? які враження?
Зображення


Не тратьте деньги на одежду...Тратьте на путешествия...Какая разниця, сколько лет вашим кедам, если вы гуляете в них по Парижу.
oksa_mal Офлайн

Аватар користувача
Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 361
З нами з: 26 лютого 2011, 16:16
Звідки: Тернопіль-Калуш
Нагороди: 1
випускниця школи материнства (1)
Дякував (ла): 224 раз.
Подякували: 307 раз.
Діти: хлопчик
дівчинка

Re: Дитячий окуліст

Повідомлення taranjka » 06 квітня 2017, 09:38

ті вправи тільки раз на рік проходити?
Зображення
я завжди той, ким я собі здаюся - а моє уявлення про себе постійно змінюється А.Жід
не кажіть мені шо робити, і я не скажу куди вам іти)))
taranjka Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 5407
З нами з: 22 липня 2010, 22:11
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) акула пера (1) Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 1739 раз.
Подякували: 5566 раз.
Діти: трійко чудів

Re: Дитячий окуліст

Повідомлення oksa_mal » 06 квітня 2017, 09:44

наш окуліст нам говорив коли потрібно йти на них, одного року були 2 рази за рік, іншого разу десь через півтора року.
Зображення


Не тратьте деньги на одежду...Тратьте на путешествия...Какая разниця, сколько лет вашим кедам, если вы гуляете в них по Парижу.
oksa_mal Офлайн

Аватар користувача
Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 361
З нами з: 26 лютого 2011, 16:16
Звідки: Тернопіль-Калуш
Нагороди: 1
випускниця школи материнства (1)
Дякував (ла): 224 раз.
Подякували: 307 раз.
Діти: хлопчик
дівчинка

Re: Дитячий окуліст

Повідомлення mariana » 06 квітня 2017, 11:06

taranjka мої родичі аж з Хмельницького приїзджають в Тернопіль робити вправи до одного старшого окуліста, прізвища не знаю правда, він приймає в оптиці десь біля Обнови, може дівчата знають, хвалять його, він теж скельця підбирає, їздять вже років 2-3 напевно.
mariana Офлайн


Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 841
З нами з: 12 листопада 2010, 01:31
Нагороди: 2
Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 335 раз.
Подякували: 637 раз.
Діти: Хлопчик

Re: Дитячий окуліст

Повідомлення Кадімессо » 06 квітня 2017, 11:37

Він ще приймав,а може і зараз приймає, в садку для дітей з вадами зору на Бамі,прізвище теж не пам"ятаю.
Посмішка- найдешевший спосіб змінити свою зовнішність
Кадімессо Офлайн


Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 113
З нами з: 21 грудня 2014, 03:14
Нагороди: 1
багата мамуся (1)
Дякував (ла): 73 раз.
Подякували: 68 раз.

Re: Дитячий окуліст

Повідомлення Mama3 » 06 квітня 2017, 12:26

То, напевно, Смоляк, він і в оптиці на 15 квітня. Постійно каже вправи робити. У мого старшого міопія з астигматизмом. Сказала лікарка у нашій районній поліклініці (ходили минулого тижня, нова появилася, дуже толкова), що вправи дають ефект ненадовго, взагалі треба якнайменше зорового навантаження. Нам вже окуляри трохи сильніші прописали.
Mama3 Офлайн


Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 615
З нами з: 08 листопада 2013, 01:09
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 2
Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1)
Дякував (ла): 1389 раз.
Подякували: 522 раз.
Діти: Два хлопчики Володя та Олежик і дівчинка Марічка

Re: Дитячий окуліст

Повідомлення nelly » 06 квітня 2017, 12:26

В нас тeж підозра на астигматизм, в мeнe він є. Нe хочу огорчати алe зір лиш притримається, на майб всeрівно окуляри :dash:
Ми були у Віасані минулого року приписувала каплі і вправи, алe в них вони щось біля 100грн з 1сeанс, на компі, очима водити за різними фігурами і т.д, а тих разів трe нe мeншe 10 на 1курс. Я ці вправи знайшла і скачала на комп алe так і нe робили бо нe знали що й до чого.
Потім ми пішли в Оптику біля Обнови. Там приймає старий лікар з очного садочка, ніби Смоляк. То сказав що всe ок, алe пиходити раз в півроку якщо маму муляє. В них є вправи алe нe знаю які минулого року кошт 25грн. Дякую, що нагадала Ліля трe до нього сходити..
Життя прeкраснe, якщо навчишся жити. Мeнандр
nelly Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2911
З нами з: 25 квітня 2011, 19:16
Нагороди: 6
Серце форуму (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (2) слінгомама (1)
Дякував (ла): 2203 раз.
Подякували: 2638 раз.
Діти: Дві дівчинки і 1 хлопчик Сивко

Re: Дитячий окуліст

Повідомлення Галина » 06 квітня 2017, 12:45

Ми до того Смоляка на початках на вправи ходили, то я не задоволена, дуже швидко міняють скельця, дитини не встигає напружитися щоб побачити, як вже інше скельце, результату не було, в Віасані вправи сподобалися більше, але результат, як дівчата пишуть, тимчасовий. Ну і хвальоний Смоляк не побачив, що в малої одне око слабше бачить ніж інше (це в неї спадкове). В свекрухи така проблема з дитинства, то він їй сказав, що вона придумує.
Галина Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 2526
З нами з: 21 травня 2010, 19:58
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 3341 раз.
Подякували: 2248 раз.
Діти: 3 дівчинки-красунечки

Поперед.Далі

Повернутись до Порадьте дитячого лікаря



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 6 гостей