Глобальні оголошення!



Дитячий окуліст

Модератори: TaniaPicaSSo, Галина, олеся

Re: Дитячий окуліст

Повідомлення TaniaPicaSSo » 06 квітня 2017, 13:57

І я вставлю свої 5 копійок. Сама маю вроджений астегматизм. З дитинства була дилема носити окуляри чи ні. Одні окулісти казали, що треба носити, бо без них зір буде падати, інші казали, що навпаки, хай м"язи тренуються, бо в окулярах розслабляться і тоді буде падати. І я то носила, то знімала окуляри. З 9 класу по 2 курс ще вдягала їх ситуативно, переважно для навчання, щоб на дошку дивитися. А з 2 курсу вже вдягла на постійно, лише для читання скидаю. І от зір мені весь час падав-падав, аж поки я не вдягнула окуляри на постійно. Відтоді вже більше 10 років хоч не погіршується.
Щодо вправ. Ходила я на ті вправи все дитинство аж до студентських років. Поганого вони не зроблять, але і зір не покращують. Вони просто трошки знімають навантаження з м"язів. Той самий ефект, що вдома просто поробити собі вправи, хоч і без тих скелець.
Думаю, про всяк випадок перевірити старшій зір, а то мало лі, ми з чоловіком двоє очкасті. Думала, до того Смоляка сходити. Але чула нещодавно і негативний відгук. Що він вже старий, методи і обладнання в нього старе, і він всім виписує одні й ті самі каплі. І щось розгубилась тепер, куди йти :confused:
Зображення
TaniaPicaSSo Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2683
З нами з: 11 вересня 2012, 21:35
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (2) слінгомама (1)
Дякував (ла): 1350 раз.
Подякували: 2568 раз.
Діти: Дві доці

Re: Дитячий окуліст

Повідомлення erinaceus » 06 квітня 2017, 15:58

taranjka В Олексія Федоровича ще я лікувалася у дитинстві, також з астигматизмом. Ходила в той очний садочок на Бамі. Вправи були обов'язкові, не один рік. Плюс окуляри, в яких я успішно проходила 10 років. І зовсім не шкодую, бо зір виправився. І на разі проблем з очима не маю. Але звичайно, випадки є різні і все має бути в компексі. І окуляри, і вправи, і менше навантаження на очі, і харчування, і прогулянки на свіжому повітрі з віддаленими пейзажами. А взагалі, очі треба берегти. Краще в дитинстві тим зайнятися. Бо діти часто або не хочуть, або комплексують з того поводу. А тепер половина дівчат-жінок на вулиці щуриться, бо нічого не бачать. А з віком, на жаль, проблеми лише прогресують.
Зображення

Зображення

"У кожного своя пустеля і свої міражі." - Ліна Костенко
erinaceus Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2740
З нами з: 05 лютого 2014, 18:50
Нагороди: 2
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 2191 раз.
Подякували: 1479 раз.
Діти: Хлопчик-горобчик
Дівчинка-квіточка

Re: Дитячий окуліст

Повідомлення Ameli » 06 квітня 2017, 18:36

ми теж ходимо на Гоголя на вправи. і таки я бачу що краще. шукаю альтернативу на літо іншу. ходили бувало і 3 рази на рік. ну я б не сказала що робити вправи то безтолку то як може кому і яка форма захворювання. консультувалися в Анжели Романівни з обл.дит.
Я мама, а мама ніколи не буває самотньою. - К. Деньов
Ameli Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 738
З нами з: 08 квітня 2013, 23:40
Нагороди: 2
багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 947 раз.
Подякували: 595 раз.

Re: Дитячий окуліст

Повідомлення TaniaPicaSSo » 06 квітня 2017, 18:43

Ameli написав:ну я б не сказала що робити вправи то безтолку


Не те, що без толку. Швидше просто для підтримки зору, але не для його покращення. Тобто підтягнути зір одними вправами не вийде, швидше за все. Ну така моя думка.
Зображення
TaniaPicaSSo Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2683
З нами з: 11 вересня 2012, 21:35
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (2) слінгомама (1)
Дякував (ла): 1350 раз.
Подякували: 2568 раз.
Діти: Дві доці

Re: Дитячий окуліст

Повідомлення okcana » 06 квітня 2017, 19:58

Дівчата, я сьогодні зіткнулася з тією ж проблемою. Малій поставили діагноз астегматизм, сказали що без окулярів на обійдеться, але для точного підбору лінз сказали капати атропін3-5днів. зразу ж мене застерегти що може бути різна реакція, висипка, навіть температура... Я вже щось боюся... Комусь такі краплі призначали? В кого яка була реакція?
okcana Офлайн


Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 701
З нами з: 18 вересня 2011, 14:21
Нагороди: 1
Успішне грудне вигодовування (1)
Дякував (ла): 935 раз.
Подякували: 607 раз.
Діти: дівчинка Настуся, 5 рочків

Re: Дитячий окуліст

Повідомлення Ameli » 06 квітня 2017, 20:35

TaniaPicaSSo підтримка для мене теж важлива. так покращення то все не просто головне щоб не падав. я от малій в першому класі не вділа окулярів і дитина реально квітень.травень домучувала школу бо нагрузка велика а ще вона сама добивала читанням. хочеться як краще. і тому думаю що і харчування і вправи і якщо є необхідність в медпрепаратах то мусить дати результат. не знаю чи чорниця плацебо але я своїй давала і з йогуртами і вітаміни
Я мама, а мама ніколи не буває самотньою. - К. Деньов
Ameli Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 738
З нами з: 08 квітня 2013, 23:40
Нагороди: 2
багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 947 раз.
Подякували: 595 раз.

Re: Дитячий окуліст

Повідомлення oksa_mal » 06 квітня 2017, 20:50

okcana 
в сина після атропіну ні висипки ні темперарури не було (разів 5 ми вже його капали) він розширює зіницю майже на всю райдужну оболонку ока, очі стають дуже чутливі на світло, по сонці бажано не ходити, чи вдівати кепку , зір погіршується, тобто син з книжки сам нічого не міг прочитати, бо всьо було йому розмите. Лікарка заборонила читати і писати тиждень. Зіниця зменшиться днів за 10
Зображення


Не тратьте деньги на одежду...Тратьте на путешествия...Какая разниця, сколько лет вашим кедам, если вы гуляете в них по Парижу.
oksa_mal Офлайн

Аватар користувача
Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 361
З нами з: 26 лютого 2011, 16:16
Звідки: Тернопіль-Калуш
Нагороди: 1
випускниця школи материнства (1)
Дякував (ла): 224 раз.
Подякували: 307 раз.
Діти: хлопчик
дівчинка

Re: Дитячий окуліст

Повідомлення nadusha » 06 квітня 2017, 20:53

Артем теж має астигматизм (гіперметропічний), визначили при огляді в 3 (!) місяці. Спочатку казали, що може і не дати погіршення зору. Десь в 5 р. почав скаржитись, що йому двоїться в очах. Пішли до окуліста, до астигматизму додався ще якийсь спазм м'яза одного ока. Призначили окуляри під час зорового навантаження, зоровий режим, закривати здорове око під час перегляду телевізора чи компа (20 хв.). Хворе око набагато менше бачило рядочків, ніж здорове. Ходили на вправи 2 рази в рік, на Гоголя. поступово зір вирівнявся і покращився.
На мою думку вправи треба робити за призначенням лікаря, вони допомагають підтримати зір (але звичайно, що то все дуже індивідуально). Згодна з дівчатами, що то все має бути комплексно. Для страховки і коли є сумніви краще проконсультуватись в кількох окулістів.
Оксана, в мене учениці 9 р. теж капали якісь каплі перед тим оглядом з окулярами. Реакцій ніяких не було, знаю, що не можна було ходити в басейн.
Дозвольте собі йти по шляху, який робить вас щасливим, не засуджуючи і не картаючи себе за зроблений вибір.
nadusha Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 1898
З нами з: 16 лютого 2012, 15:50
Нагороди: 1
за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 2381 раз.
Подякували: 2212 раз.
Діти: два синочки

Re: Дитячий окуліст

Повідомлення кcuxa » 07 квітня 2017, 10:06

у нас була слабка сила зору. Ходили на вправи зір покращився.
кcuxa Офлайн


Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 472
З нами з: 18 лютого 2016, 01:37
Дякував (ла): 122 раз.
Подякували: 184 раз.
Діти: 2

Re: Дитячий окуліст

Повідомлення taranjka » 07 квітня 2017, 16:32

Були сьогодні в поліклініці на Гоголя в Господарської. Записалися на якісь вправи для активізації зору і після того будемо підбирати окуляри. Лікарка мені сподобалася, до малої гарно говорила, мені хоч щось та пояснювала (бо ми були в Турчина, то з нього витягувати якісь пояснення тре було, таке враження що йому лінь говорити, хоч за огляд 150 грн). Ці вправи робити 2 тижні щодня, а вже якісь тренувальні - то рідше.
А, і сьогодні черг взагалі не було - пустота на всіх поверхах :hi:
Зображення
я завжди той, ким я собі здаюся - а моє уявлення про себе постійно змінюється А.Жід
не кажіть мені шо робити, і я не скажу куди вам іти)))
taranjka Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 5407
З нами з: 22 липня 2010, 22:11
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) акула пера (1) Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 1739 раз.
Подякували: 5566 раз.
Діти: трійко чудів

Поперед.Далі

Повернутись до Порадьте дитячого лікаря



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей

cron