найбільший родинний форум Тернопільщини

Відповісти

Дитячий окуліст

12 травня 2011, 14:13

Ходили ми до лікаря в очний садок. Не знаю ні його прізвища, ні імені. Дивився дуже уважно і ніби професійно. Але мене настрожило таке приписування окулярів з пів слова. Хочу піти ще до когось, шоб підтвердили діагноз і методи лікування. Хто знає хорошого дитячого окуліста?

Re: Дитячий окуліст

12 травня 2011, 15:18

не знаю, як прізвище. приймає на Гоголя один день в тиждень (в четвер з 14 до 17). мені сподобалася. тьотя старша, але не стара, викрашена на біло.

Re: Дитячий окуліст

12 травня 2011, 17:53

Я свого воджу не до дитячого, а до толкового - Турчин Микола Васильович. Він працює заввідділенням офтальмології в обласній лікарні на вул. Клінічній. Але там до нього не пробитися. Краще йти на приватну консультацію. Він приймає щосуботи в "Інтероптиці" на вул. Миру згідно попереднього запису. Телефон в Неті знайдеш вільно.
Свого часу він мені дуже допоміг. Та й з малим в мене трохи почались проблеми з очима - падає зір. То він сказав з окулярів не починати, лише вправи.

Re: Дитячий окуліст

22 травня 2013, 19:19

Як попасти на прийом в очний садочок, потрібно попередньо записуватися?

Re: Дитячий окуліст

22 травня 2013, 23:30

okcana написав:Як попасти на прийом в очний садочок, потрібно попередньо записуватися?


Той лікар з садка приймає в кабінеті біля оптики на 15квітня.

Re: Дитячий окуліст

22 травня 2013, 23:33

Може ще хтось порадить дитячих окулістів? Можна і якихось приватних, бо по поліклініках півдня висиджувати нема бажання. А нам би провіритись треба :confused:

Re: Дитячий окуліст

23 травня 2013, 00:42

TaniaPicaSSo вам ж 7 місяців, то чого ти думаєш що твоя дитина має проблеми з зором???

Re: Дитячий окуліст

23 травня 2013, 09:33

Ulkanet Бо я бачу, що очка трошки несинхронно рухаються. А в такому віці вже так немає бути. Тому хотіла би перевірити.

Дитячий окуліст

18 жовтня 2013, 20:37

Підкажіть толкового дитячого окуліста. буду дуже вдячна. :yes:

Re: Балачки: ні про що і про все 7

21 жовтня 2013, 20:57

Ameli написав:Підкажіть толкового дитячого окуліста. буду дуже вдячна. :yes:

водила свою в Медікус, але там ціни :scare: Та лікар (жінка) там хороша :yes: Призначала лікування,ми це все пройшли та все одно прийшлося купувати лінзи. А ще в обласній дит. поліклініці є лікар Стоян Г.І. кабінет 14. Та на жаль до неї ми не потрапили бо була довга черга :impossible: , а черги то не для мене :scare:
Відповісти