Глобальні оголошення!



Дільничні педіатри. Ви з ними дружите? Платите?

Модератори: TaniaPicaSSo, Галина, олеся

Ви задоволені свої педіатром?

Ви можете обрати 1 варіант відповіді

 
 
Переглянути результати

Re: Дільничні педіатри. Ви з ними дружите? Платите?

Повідомлення Ulkanet » 27 грудня 2014, 00:19

в нас на Острозького спочатку була така педіатр - що я в шоці приходила від неї, і по довгу плакала... в перший жеш візит додому, нагрузила мене як ніби мені 16 років, і потребувала заплатити 50 грн :scare: . потім мені сусуди сказали, що то ще мало :scare: вона була байдужа, їй було пофік на дитину. я тільки і чула, яке в мене галіме молоко і яка я погана мама, дитину голодом мору, і щоб я дитину годувала сумішами, бо мала набирала по 100-200 грам на місяць (а те що вона народилася 4,4 кг :В): то нічо :dash: що мала в рік важити 20 кг??? ) ак те що в дитини виражена неврологія, вивихнута шия - вона не бачила. :dash: і не тільки в моєї дитини :scare: . якби я її слухала - то незнати де б зараз була моя дитина і я :dash: :scare:

коли переїхали на Дружбу, нас тупо виперли з поліклініки і сказали стати на Дружбі. Ну знаючи чим це все "пахне" ми два роки не ставали на той облік, бо дитина не хворіла. :В):
Наша педіатр ходила часто по нашому дому, я думала що вона десь тут живе :hi: аж коли настала черга йти в садок - я зрозуміла, що вона не моя сусідка - а мій педіатр :hi: :ha: ::Р: :hi: :ha:
ми без прививок, ніразу не кричала, не погрожувала - не хочете не робіть :yes: і всьо.
антибіотики виписувала коли вже був повний капець :dash: мала моя то дуже любила до неї ходити. хоча вона особливо і не "сюсюкалась до неї" :=): вона до малої говорила, так ніби вони однолітки. :hi:
тепер нема, пішла в декрет :В):

тепер в нас інша лікарка, Аня чомусь її не любить, хоча вона спокійна, тиха, не кричить і т.д. не напрягає ліками, прививками. лікарняний виписує коли треба. тільки не хотіла дати довідку в садок, що дитині по стану здоровя дозволено не відвідувати дитячий садок на зимовий період. :sad: сказала, що вона таких ще не видавала і не знає, яка то має бути довідка, але думаю то ще мій муженьок, тоже лось, щось не то їй плів :dash:
Від роботи дохнуть коні - ну а я безсмертний поні!!!!! :-))))))
Ulkanet Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2048
З нами з: 17 березня 2012, 02:10
Нагороди: 2
Мамуся-творець (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 3577 раз.
Подякували: 1979 раз.
Діти: Доця

Re: Дільничні педіатри. Ви з ними дружите? Платите?

Повідомлення yultsya » 27 грудня 2014, 14:09

Улька, то в нас була одна і та ж педіатр, бо моя також в декреті)))) :yes:
Ірина Олегівна. Вона також мені дуже подобалась. Зовсім не напряжна. Дружелюбна. Ніколи не пхалась куди не просили. Подобалось лікування яке назначала. Питала, що маю з ліків і якщо підходило, то нового не назначала, щоб не купувати.але антибіотики таки приписувала. :nea:

А зараз Катерина Григорівна. У вас теж? Справила враження не впевненоі в собі.
Якби для Вероніки, то було б байдуже, а тут маленька- тре буде стикатись і хотілось би щоб була толкова.
В малоі жовтяниця- вже приписала якийсь препарат. :dash: Сама ж каже, що фізіологічна. Весь інтернет і навіть деякі тернопільські лікарі кажуть, що ліками не лікується.

Ну чому ніхто не хоче почитати- взнати щось нове. Якось іти в ногу з часом. Лікі нові то виписують, а щоб може щось не виписувати, то тим ніхто не цікавиться. І то так дратує, бо виходить, що довіритись, покластися нема на кого. Маєш сам і собі і дітям бути і педіатром і неврологом і ортопедом і т. Д.
Зображення
yultsya Офлайн

Аватар користувача
Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 293
З нами з: 10 грудня 2009, 20:33
Звідки: тенопіль
Нагороди: 4
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 248 раз.
Подякували: 180 раз.
Діти: Вероніка 2010 р.н.
Валерія 2014

Re: Дільничні педіатри. Ви з ними дружите? Платите?

Повідомлення erinaceus » 27 грудня 2014, 16:29

yultsya написав:Ну чому ніхто не хоче почитати- взнати щось нове. Якось іти в ногу з часом. Лікі нові то виписують, а щоб може щось не виписувати, то тим ніхто не цікавиться. І то так дратує, бо виходить, що довіритись, покластися нема на кого. Маєш сам і собі і дітям бути і педіатром і неврологом і ортопедом і т. Д.


Бо ніхто не хоче лишній раз напрягатись. Роками лікують по одній схемі і зовсім не цікавляться новими методами, препаратами і дослідженнями. Може якби їх частіше відправляли на курси підвищення кваліфікації (але толкові курси), то би трохи були в курсі останніх подій. А так... Короче, треба самій у всьому орієнтуватися, а ще краще мати змогу піти до декількох лікарів, почути різні думки і тоді вже вибирати середнє арифметичне...
Зображення

Зображення

"У кожного своя пустеля і свої міражі." - Ліна Костенко
erinaceus Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2740
З нами з: 05 лютого 2014, 18:50
Нагороди: 2
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 2191 раз.
Подякували: 1479 раз.
Діти: Хлопчик-горобчик
Дівчинка-квіточка

Re: Дільничні педіатри. Ви з ними дружите? Платите?

Повідомлення nelly » 28 грудня 2014, 00:32

до декількох лікарів то звичайно добре але до кожного треба заплатити і хоч щось попробувати з того що призначить, щоб знати що допомагає, а то ой як по кишені бє, і по печінці дитини, а коли з двома то лиха година, треба мати свою аптеку((
От ми з неврологом старшої так бавилися то до одного то до іншого а потім одна нам сказала я Вас раніше не бачила то що хочете почути. опщем я чесно кажучи чим більше в тому всьому копаюся, а є в чому (бо маємо трохи проблем) тим більше запутуюся(((
Життя прeкраснe, якщо навчишся жити. Мeнандр
nelly Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2911
З нами з: 25 квітня 2011, 19:16
Нагороди: 6
Серце форуму (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (2) слінгомама (1)
Дякував (ла): 2203 раз.
Подякували: 2638 раз.
Діти: Дві дівчинки і 1 хлопчик Сивко

Re: Дільничні педіатри. Ви з ними дружите? Платите?

Повідомлення Ориська » 29 грудня 2014, 15:59

Ірина Олегівна. Вона також мені дуже подобалась. Зовсім не напряжна. Дружелюбна.

Ага, нам вона також дуже подобалась. Шкода, що тільки місяць встигли до неї походити. Але зараз час від часу зустрічаємо її, то завжди привітна, питається як справи і т.д.
Щодо нової лікарки - поки що не встигла скласти про неї враження, але щось ми захворіли - тож подивимось.
Ориська Офлайн

Аватар користувача
Добре орієнтуюся
 
Повідомлень: 59
З нами з: 05 квітня 2014, 17:07
Звідки: Дружба
Нагороди: 1
за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 13 раз.
Подякували: 35 раз.
Діти: Катруся, липень 2014

Re: Дільничні педіатри. Ви з ними дружите? Платите?

Повідомлення yultsya » 29 грудня 2014, 22:54

Обовязково напиши враження і ще цікаво, що призначатиме. :wink:

А де бачите ІринуОлегівну? Вона десь тут живе?хто в неі народився?
Деякі сусідки моі то досі до неі дзвонять і навіть викликають іі до себе(коли в декреті була вагітною то точно)
А мені, щось шкода іі( думається нехай людина має заслужений відпочинок. Та й чо вірусами ділитись))))
Зображення
yultsya Офлайн

Аватар користувача
Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 293
З нами з: 10 грудня 2009, 20:33
Звідки: тенопіль
Нагороди: 4
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 248 раз.
Подякували: 180 раз.
Діти: Вероніка 2010 р.н.
Валерія 2014

Re: Дільничні педіатри. Ви з ними дружите? Платите?

Повідомлення Ameli » 02 січня 2015, 19:53

Дівчата хто знає таких педіатрів: Оксана Петрівна Бугера, Дронова Олена Йосипівна? вони працюють на Гоголя, дуже потрібна інфо так як наша педіатр перекваліфіковується в кардіо і поліклініку залишає. Буду дуже вдячна :rose:
Я мама, а мама ніколи не буває самотньою. - К. Деньов
Ameli Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 738
З нами з: 08 квітня 2013, 23:40
Нагороди: 2
багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 947 раз.
Подякували: 595 раз.

Re: Дільничні педіатри. Ви з ними дружите? Платите?

Повідомлення Тиха » 02 січня 2015, 20:11

часом кличу Бугеру О.П приватно. яке інфо цікавить? знаю, що вона відповідально ставиться до діток на своїй дільниці
Тиха Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 536
З нами з: 27 липня 2013, 19:08
Нагороди: 2
за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 397 раз.
Подякували: 277 раз.
Діти: Хлопченя

Re: Дільничні педіатри. Ви з ними дружите? Платите?

Повідомлення kiti-cat » 26 лютого 2015, 21:27

Дільнича як людина - хороша, а от як спеціаліст - то ніяка. 30 років працює, але її некомпетентність мене просто вбиває :dash: . Лякає всякими можливими діагнозами і любить направляти до таких же незнаючих спеціалістів як і вона. Тому до неї лише коли плановий огляд.

Ходимо до іншого приватного педіатра, в якої свої тарифи за візити. Але я знаю, що за ті гроші зможу отримати змістовну консультацію, до того ж дзвонити до неї можна в будь який момент.
kiti-cat Офлайн


Привіт, а ось і я!
 
Повідомлень: 1
З нами з: 24 лютого 2015, 20:41
Дякував (ла): 0 раз.
Подякували: 0 раз.

Re: Дільничні педіатри. Ви з ними дружите? Платите?

Повідомлення Тиха » 26 лютого 2015, 21:50

kiti-cat то дивлячись з ким порівнювати. якщо з ммоєю дільничою, то вона - гуру :dokter:
Тиха Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 536
З нами з: 27 липня 2013, 19:08
Нагороди: 2
за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 397 раз.
Подякували: 277 раз.
Діти: Хлопченя

Поперед.Далі

Повернутись до Порадьте дитячого лікаря



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 7 гостей