Глобальні оголошення!



Порадьте ортопеда

Модератори: TaniaPicaSSo, Галина, олеся

Re: Порадьте ортопеда

Повідомлення erinaceus » 08 липня 2014, 13:47

Можливо хтось вже дізнався, де в приватному порядку приймає Кватира (з поліклініки на Гоголя?) Не хочеться в черзі стояти...
Зображення

Зображення

"У кожного своя пустеля і свої міражі." - Ліна Костенко
erinaceus Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2740
З нами з: 05 лютого 2014, 18:50
Нагороди: 2
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 2191 раз.
Подякували: 1479 раз.
Діти: Хлопчик-горобчик
Дівчинка-квіточка

Re: Порадьте ортопеда

Повідомлення Kisja » 08 липня 2014, 14:40

я до Кватири попала без черги в поліклініці - була в кінці дня десь в 17 год
Зображення
Kisja Офлайн


Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 762
З нами з: 10 листопада 2011, 20:08
Нагороди: 1
Успішне грудне вигодовування (1)
Дякував (ла): 173 раз.
Подякували: 442 раз.
Діти: Донечка Софія

Re: Порадьте ортопеда

Повідомлення Vanilochka » 09 грудня 2014, 12:05

Дівчата порадьте будь ласка когось Бойко, Самбір , Циркош чули шось за них?
Зображення
Vanilochka Офлайн


Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 142
З нами з: 10 вересня 2014, 21:17
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 4
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 60 раз.
Подякували: 59 раз.
Діти: Остапчик (16.10.14р.)

Re: Порадьте ортопеда

Повідомлення Anjuta » 09 грудня 2014, 12:08

Vanilochka написав:Дівчата порадьте будь ласка когось Бойко, Самбір , Циркош чули шось за них?

Бойко - результат є, проте гроші шалені. :yes:
Anjuta Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 693
З нами з: 16 січня 2012, 12:44
Нагороди: 3
Успішне грудне вигодовування (2) слінгомама (1)
Дякував (ла): 739 раз.
Подякували: 540 раз.
Діти: Хлопчик Арсенчик !

Re: Порадьте ортопеда

Повідомлення Sms » 09 грудня 2014, 21:27

Самбір це остеопат,нє?
Зображення

ЕСЛИ У МЕНЯ ДРУГОЕ МНЕНИЕ, ЭТО НЕ ЗНАЧИТ, ЧТО Я ВАШ ВРАГ ИЛИ ИДИОТ... ЭТО ПРОСТО ЗНАЧИТ, ЧТО У МЕНЯ ДРУГОЕ МНЕНИЕ.... Эдвард Радзинский
Sms Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 1698
З нами з: 29 травня 2012, 15:41
Нагороди: 3
випускниця школи материнства (1) гостренький язичок (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 1201 раз.
Подякували: 1237 раз.
Діти: Найкраще мамине сонечко - Дарья:)

Re: Порадьте ортопеда

Повідомлення nelly » 10 грудня 2014, 00:22

Як на мене Бойко на клоуна більше походить((( Ми були і нічого ні разу не сказав толком
Життя прeкраснe, якщо навчишся жити. Мeнандр
nelly Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2911
З нами з: 25 квітня 2011, 19:16
Нагороди: 6
Серце форуму (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (2) слінгомама (1)
Дякував (ла): 2203 раз.
Подякували: 2638 раз.
Діти: Дві дівчинки і 1 хлопчик Сивко

Re: Порадьте ортопеда

Повідомлення Marichka » 10 грудня 2014, 01:28

І за кожне зайве запитання вже б брав гроші:)
Каже:То вже консультація?!
То я за Бойка
Але гроші в нього ще не шаленні.Київські до нас приїжджають,то за 1 раз по 500 беруть.І результат не обов"язково буде.
Зображення
Marichka Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 3237
З нами з: 10 лютого 2011, 15:13
Нагороди: 4
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2032 раз.
Подякували: 1655 раз.
Діти: Ліля 6.06.2010
Тадей 3.07.2013

Re: Порадьте ортопеда

Повідомлення Milichka » 10 грудня 2014, 08:09

Ми були в Самбора, і їздили в Львів до Мацкевича. В молодшої доці була установочна кривошия. Мацкевич у мене викликав більше довіри. Самбір, не знаю.... не справив враження, можливо через те, що до нього Проців направила, а її як послухати у всіх, до одної, дитини неправильна форма черепа, кістки не на місці - потрібно негайно бігти до Самбора....
Якщо дівчинка не Принцеса для свого татка - вона ніколи не буде Королевою для свого чоловіка.
Milichka Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 933
З нами з: 25 січня 2010, 17:46
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 4
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 1381 раз.
Подякували: 983 раз.
Діти: Тінулька-симпатюлька і Тамілочка-красотулька

Re: Порадьте ортопеда

Повідомлення Irysja » 14 лютого 2015, 17:57

Хочу поділитись досвідом і застерегти!!! Цей пост буде довгий, постараюсь саме основне викласти.Моєму синочку Маркові 2 роки. З 6 місяців побачила, що він повертається більше в одну сторону, не розводив повністю ніжки і мав не рівні сіднички і лишню складочку,почала звисати одна ніжка , коли сидить на візку, а як сідав на горщик коліна були не рівні, одне йшло вперед, вирішила проконсультуватись у невролога і ортопеда. Ковалькевич сказала-"малюк здоровий, в натяжку напишу-легенька дистонія,зробите масаж, прийдете за місяць". Ортопед-Дзюбановська подивилась, сказала-здоровий. Пройшов місяць, попали до невролога-Малиновської, написала-здоровий.В 11 місяців Марко почав ходити.У віці 1.3 я побачила, що він ходить якось не так як інші діти, не може підносити ніжки, бігати, сідає ніжками до купи, не розводить і на один бік. Знов йду до ортопеда з рентгеном кульшових суглобів, пише - здоровий, викликаю невролога(Ковалькевич)додому, питає де ви були до року? Пише діагноз ММД( Хоч Марко адекватний, в цей час вже багато говорив) Почалось наше жахіття. Була у всіх неврологів що є у Тернополі і Львові. Діагнози:ДЦП(легка форма), ММД, Здоровий,Гідроцефалія,Міопатія,Атактичний синдром...У Львові, невролог порадила забігти в ортопедію, щоб лікар подивився, забігли з рентгеном,він толком нас не дивився, сказав що у нас нічого нема.Але по рентгену у мене є деякі запитання(я маю медичну освіту) і бачу що ті суглоби і стегнові кістки різні. Обстежували все що можливо до МРТ з наркозом і КФК (на продукт розпаду білка, роблять при міопатії), вірус Епштейн Бара... і ще всяка всячина.Все ок.З МРТ консультуємось у Тернополі, Хмельницьку, Львові, Києві. Нічого особливого, що б давало таку ситуацію немає. Дехто стверджував, що можливо ми якогось ушкодження не бачимо. Призначають весь цей час лікування.Про це писати вже не буду.Результату нуль. Маю неспокій,йду до ортопеда Кватира знов-здоровий. Вирішила піти до ортопеда в обл. дит. лікарню до Процайла( на цей час нам 1.10) лікар каже-здоровий. Почалось вкорочення ніжки і деформація. Знов Гоголя-здоровий. Обл.дит. лікарня, на цей раз Процайло побачив дисплазію КС, після того як подивився добре на рентген і поміряв кути. Кладе нас в лікарню.Йду на Гоголя роблю рентген знов, Дзюбановській кажу що нас кладуть в стаціонар. Прогортала вона карточку,збентежена каже-"ви здорові у вас просто вальгус колін ставлю на облік, пийте кальцій (написала де купити)за 3 місяці прийти".Дитина в 2 роки по сходах не ходить ,не може відвезти ногу, почав деколи накульгувати... Лягли в лікарню. Лікар мені нічого не пояснює, каже не обіцяю що вилікую, але поробимо процедури все буде добре(парафін , електрофорез на спину і масаж) на питання не відповідає, каже призначу вам лінійку після виписки.Йду до Короля розказую все, показую що мене хвилює, як нас лікують,подивився на рентгени. Призначає гіпсові лонгетки на ніч і шину, і їхати до Харківського лікаря, бо можливо треба робити операцію. Все розказав пояснив. у малого вже одна ніжка коротша, сідає тільки на здорову сторону, по сходах не ходить, тяжко присідати, згинати і відводити ліву ніжку. Якби не було цих ознак і на рентгені я бачила одинакові суглоби, я б вірила, що синочок здоровий! НІКОЛИ НЕ ЙДІТЬ ДО КВАТИРИ , ДЗЮБАНОВСЬКОЇ!!!!!, і взагалі до ортопедів на Гоголя!!! До Процайла теж не раджу, як людина він не поганий, але професійно-ні. Тільки втратили час!!! У Львові не йдіть до ПРУСЕНКО!!!!!!, він замість ортопедії оглядав малому пісю... Довго писати. Король, або до Львова Костишин, можливо ще хтось є, якщо серйозна проблема, до Харкова в інститут ортопедії!!!!! Вибачте за довгий допис!!!!Може комусь допоможе допомогти своїй дитині!!!! РS.Ще були в Бойка-викачка грошей, Самбора-перший сказав про різну довжину ніг.Казав що все поставив на місце. Царкот- були 3 рази, казав що все зробив як має бути, нічого особливо не змінилось. Мацкевмча- можливо щось стало краще, але основну проблему не побачив.
Irysja Офлайн


Добре орієнтуюся
 
Повідомлень: 72
З нами з: 03 вересня 2012, 11:41
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 1
за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 29 раз.
Подякували: 89 раз.
Діти: Є синочок - Марко

Re: Порадьте ортопеда

Повідомлення Irysja » 14 лютого 2015, 18:29

Ще хочу додати, що весь цей час ми ходили і на плавання і на іпотерапію( вправи на конях) і на фізкультуру і робили масажі. Розведення ніжок не було від народження не рівні складочки також. Коли носила в ергорюкзаку, одна ніжка завжди йшла якось косо, ніби не добре примотана, я підтягувала, поправляла, але вона так собі й була. Ще коли ми були у Кватири, в малого була вже вальгусна деформація, я це бачила, і знала, що то вальгус, особливо лівої ніжки, просто хотіла купити ортопед.взуття і порадитись яке саме брати. Він казав що малий взагалі здоровий, тоді я почала з ним говорити по медичному (бо вже поначитувалась як мають йти лінії), мене перебила мадам (важко назвати її медсестрою) - "а ми вам ортопедичного взуття не дамо) я стримала свої емоції закінчила свою думку і задала кілька питань лікарю, тоді у нього розв'язався язик, потвердив що у Марка вальгус і розказав яким мало б бути взуття.Але на ренген толком не дивився. Першим поміряв кути Процайло. Але він покриває своїх колег. Бо я трошке розкіпішувалась, коли малому написали "вкочення ноги" і сказала що я медик і що то за халатність. І лінійка (розпорка) яку він нам призначив, лише посилює вальгус у колінних суглобах, а на кульшові у такому віці особливо не впливає. Від питань гарно ухиляється. Але як людина він вихований. Знайомі з такою проблемою як у нас лікувались у нього до 4.5 роки. Поки не потрапили до Харкова. Дитині ніжка вкоротилась на 2 см.Після операції в Харкові все стало ок. Зара чекає на другу операцію. А якби її прооперували в такому віці як ми, обійшлось би одною операцією. Ну а якби нам поставили правильно діагноз до року,зара ми були б здорові. Бо дисплазія консервативно лікується до року, півтора. Не люблю когось критикувати, але не в цьому випадку. Уявіть скільки нервів, грошей і часу пішло за цей період і ще не знати що нас чекає в подальшому. Моє право подати навіть в суд! Ознаки дисплазії у нас були відразу і досить чіткі!!! БЕРЕЖІТЬ СВОЇХ ДІТОЧОК І 100 РАЗІВ ПЕРЕВІРЯЙТЕ ЩО ВАМ ГОВОРИТЬ ЛІКАР.
Irysja Офлайн


Добре орієнтуюся
 
Повідомлень: 72
З нами з: 03 вересня 2012, 11:41
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 1
за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 29 раз.
Подякували: 89 раз.
Діти: Є синочок - Марко

Поперед.Далі

Повернутись до Порадьте дитячого лікаря



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей