найбільший родинний форум Тернопільщини

Відповісти

Порадьте ортопеда

27 серпня 2010, 21:15

Дівчата, потрібен хороший кваліфікований дитячий ортопед. Порадьте когось. :???:
Той, в котрого ми були, мені геть не сподобався як людина, і як лікар. :dash: :fool3:

Порадьте ортопеда

28 серпня 2010, 09:50

Кватира на Гоголя, або Дзюбановська, там же ж

Тернопільські лікарі: сваримо, любимо, рекомендуєм

28 серпня 2010, 11:21

Десь прочитала, що дитину до трьох місяців треба обов''язково показати вертебрологу-ортопеду, тому понесли свого малюка до людини, якій довіряємо, бо вже не раз допомагав нам, родичам і знайомим. Він не дитячий ортопед, але завжди в нього на прийомі багато дітей бачила, бо допомагає після травм, чи інших проблем поставити все на місце. Знаходиться їх кабінет на вул. Сахарова, 4. навпроти дитячої лікарні.

Re: Тернопільські лікарі: сваримо, любимо, рекомендуєм

17 вересня 2010, 16:10

Долиняк?

Re: Тернопільські лікарі: сваримо, любимо, рекомендуєм

17 вересня 2010, 16:43

так, але його вже давно не було, він дуже хворий. Там приймає Кутний Андрій Богданович, його учень.

Re: Порадьте ортопеда

21 вересня 2011, 23:06

Я б також порадила Дзюбановську! Хоча самі находилися досить по тих ортопедах. Були і в Бойки (ортопед-вертибролог), і в Медікусі. Але все звелося до того, що спочатку казала Дзюбановська!

Re: Порадьте ортопеда

25 квітня 2012, 15:24

А хто що може сказати про Бойка? Варто йти?

Re: Порадьте ортопеда

25 квітня 2012, 15:31

smailik_m написав:А хто що може сказати про Бойка? Варто йти?


Думаю тут все залежить від того, з якою проблемою. Ми колись були в нього як синочку було 2 міс вправляв шийні хребці він спеціаліст хороший але для нас за 2-3 хв роботи виявилось задорого. В нього тільки консультація коштує 50 грн не кажу вже про роботу :crazy: і взагалі він як людина мені не сподобався :sad:
Я постійно ходила до Дзюбановської на Гоголя, вона теж хороший спеціаліст. :yes:

Re: Порадьте ортопеда

25 квітня 2012, 18:16

irinka написав:умаю тут все зале

та ніби ні з якою, просто огляд, дільнича сказала пройти ортопеда. Чоловікові порадили Бойка бо на Гоголя дуже великі черги

Re: Порадьте ортопеда

25 квітня 2012, 18:28

Якщо тобі не принципово і якщо нема ніяких протипоказів, то думаю можна все-таки пройти на Гоголя, щоб лишні гроші не платити :wink:
Відповісти