Глобальні оголошення!



Порадьте педіатра

Модератори: TaniaPicaSSo, Галина, олеся

Re: Порадьте педіатра

Повідомлення Inna » 04 квітня 2012, 23:34

Не можу не вставити свої коментаріі!!!! Дитині 10 днів - ми попали в лікарню....Мостова Люба Петрівна... Сказала, що я не молочна мама і у мене ніколи не буде молока-результат-місяць на сумішах, моя депресія... Але через місяць бажання годувати переважило все-я просто викинула всі суміші! За місяць ми набрали 800 грам тільки на грудному молоці! Я не молочна мама???? Нам 1.8 ми ще досі гамаєм мамино молочко. Після лікарні в нас зявився насморк-3 дні - не проходить- виписала нам антибіотики. Другі за перший місяць життя... Внутричерепное давление-було чи не було...- треба пити ноотропи Когітум(протипоказання дітям до 18 років, а нам 1 місяць!!!!! ) Сині від крові руки і ноги новонародженної-не можуть ввести катетер,5 проколів в голові малечі, а катетер на крапельницю так і не можуть поставити...Я і чоловік їй сліпо довіряли... Бо людина дійсно дуже хороша. Але через декілька місяців почали шукати відповіді на свої питання і виявили багато невідповідностей. Як лікувати насморк, що таке внутричерепное давление, яка я не молочна мама. Найпростіші речі, які нам треба було знати розповідає Комаровський. Висновок я зробила тільки один-не треба сліпо довіряти лікарю-якщо з чимось не згідні, проконсультуйтесь в декількох лікарів!!! Нам її рекомендувало дуже багато знайомих, і чули дуже багато гарних відгуків...
Inna Офлайн


 

Re: Порадьте педіатра

Повідомлення Dribchuk » 05 квітня 2012, 08:29

Inna, я вас дуже розумію і дуже підтримую! Нажаль, навіть найліпший лікар є звичайною людиною якій властиво помилятися. Звичайно, я погоджуюся що особливо для лікаря помилятися є дуже "дорогим" задоволенням. Так, обовязково потрібно консультуватися у різних лікарів. Але є ще такий нюанс - наші лікарі більш-менш вміють лікувати коли вже є поставлений діагноз, а от коли картина хвороби не чітка - то повний капець. Діагностична медецина в нас на 0. Дуже прикро, але все частіше і частіше нашим діткам ставлять неправильні діагнози, призначають неправильне лікування. Не знаю чи то лікарі хороші перевелися чи то ті болячки стали такими "хитрими"(((((
Господи дай нам глаза, которые видят в людях лучшее,
Сердце, которое будет прощать худшее,
Ум, что забывает плохое,
И душу, которая никогда не теряет веру.
Dribchuk Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 1813
З нами з: 27 березня 2012, 15:30
Звідки: Тернопіль
Дякував (ла): 808 раз.
Подякували: 1487 раз.
Діти: Донечка.

Re: Порадьте педіатра

Повідомлення Наталі » 19 квітня 2012, 22:46

Дівчата а чи можна змінити педіатра дільничого?написати заяву?чи знаєте хороших педіатрів з поліклініки?які зараз тарифи якщо викликати недільничого до дому 50 чи то замало?
Наталі Офлайн


Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 109
З нами з: 07 березня 2011, 00:20
Нагороди: 4
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 154 раз.
Подякували: 113 раз.
Діти: Павлик 18.07.2011 Златочка Марія 30.07.2014

Re: Порадьте педіатра

Повідомлення Романівна » 21 квітня 2012, 09:32

Inna написав:Внутричерепное давление-було чи не було...- треба пити ноотропи Когітум(протипоказання дітям до 18 років, а нам 1 місяць!!!!! ) Сині від крові руки і ноги новонародженної-не можуть ввести катетер,5 проколів в голові малечі, а катетер на крапельницю так і не можуть поставити...Я і чоловік їй сліпо довіряли...


щодо Когітуму - ми його також приймали у місяць. але у нас були прямі показання - родова травма. внутрічерепний тиск "на ліцо" - постійне зригування фонтанами і безперервний крик. ще були приглушені рефлекси, зокрема смоктальний. коротше, картина була дуже невтішна. після когітуму дитині ставало краще буквально на очах. ну а щодо катетерів - це ж не лікар їх ставить, а медсестри... ну це моя особиста думка. і щодо Комаровського - ну погодьтеся, що у багатьох питаннях він також заганяється - наприклад, стосовно щеплень. Комаровський, як на мене, вже не лікар, а бренд.
ЗображенняЗображення
Вокзал бачив більше щирих поцілунків, аніж ЗАГС. А стіни лікарні, можливо, чули більше щирих молитов, аніж церква
Романівна Офлайн


Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 101
З нами з: 10 травня 2011, 22:46
Нагороди: 3
за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 36 раз.
Подякували: 194 раз.
Діти: Антоніна - 02.02.2010

Христина - 24.06.2011

Re: Порадьте педіатра

Повідомлення Kskz » 21 квітня 2012, 13:59

"Хороша, чуйна людина" - це не означає, що і лікар хороший((

Часто чую від знайомих: "В нас є знайома лікарка, вже старша, розумна жіночка"... жалко, що всі такі наівні, але ті старші жіночки, що гарно говорять, як правило, староі закалки((

А наша педіатр нас відправила в районну поліклініку, бо ми не приходимо на прийом.. Хтось знає де районна поліклініка?
Зображення
Зображення[/url]
Kskz Офлайн

Аватар користувача
Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 395
З нами з: 12 вересня 2011, 20:02
Нагороди: 3
за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 429 раз.
Подякували: 264 раз.
Діти: Дві дівчинки

Re: Педіатри Тернополя

Повідомлення ТАНЮША » 21 квітня 2012, 15:23

Знаю дуже доброго офтальмолога дитячого (до розмови про очки): Анжела Романівна Мойсеюк. За посадою вона ніби головний офтальмолог дитячий області (або я її до тої посади підвищила), але приймає вона в вечірні години в Оптиці в центрі , біля ресторану "Європа". Дуже сподобалась!!!: коротко, по справі, без лишніх усі-пусі, все пояснила.[/quote]
дуже класна лікарка мою доцю зразу вилікувала ,а до того то 3 лікаря не могли справитись.
ТАНЮША Офлайн

Аватар користувача
Добре орієнтуюся
 
Повідомлень: 52
З нами з: 05 лютого 2012, 20:52
Нагороди: 1
випускниця школи материнства (1)
Дякував (ла): 0 раз.
Подякували: 13 раз.
Діти: ДІВЧИНКА І ХЛОПЧИК

Re: Порадьте педіатра

Повідомлення Nymydora » 21 квітня 2012, 20:34

Наталі написав:Дівчата а чи можна змінити педіатра дільничого?написати заяву?чи знаєте хороших педіатрів з поліклініки?які зараз тарифи якщо викликати недільничого до дому 50 чи то замало?

Краще просто собі тихенько викликати свого, а не дільничного, от і все.
Зараз прийом в кабінеті приватного лікаря - будь якого - коштує в середньому 100 грн. От і орієнтуйтеся з цінами. Хоча то залежить. Як нашої лікарки не було, ми привозили іншу за порадою знайомих, то вона сама сказала суму - 50. дДіагноз, який вона поставила, підтвердився. Але ліки понавиписувала абсолютно дикі - ми нічого з того не пили.
Зображення
Зображення
Мрії збуваються
Nymydora Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 3167
З нами з: 09 квітня 2010, 20:53
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 6
Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (2) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2120 раз.
Подякували: 3049 раз.
Діти: Троє

Re: Порадьте педіатра

Повідомлення eney » 21 квітня 2012, 21:10

районна поліклініка за філармонією, заходити зі сторони лялькового театру
О спорт, ты - мир!
Пьер де Кубертен
eney Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 970
З нами з: 18 січня 2011, 17:03
Нагороди: 3
Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 695 раз.
Подякували: 786 раз.
Діти: В домі заплавляють Олексій і Марк.

Re: Порадьте педіатра

Повідомлення mari » 20 листопада 2012, 23:37

Порадити зараз лікаря, це дуже важко, адже комусь треба лише лікарняний, комусь щомісячний нагляд, комусь лише 1 раз, комусь Бади, комусь аналізи, комусь медикаменти , комусь рослини, комусь голки.
То все по-різному. Тому не раджу нікого нікому.
Але точно згідна з тим, що треба декілька лікарів і декілька різних обстежень, щоб лікувати серйозно.
Якщо говорити між нами,То все починається з мами.І казочка перша у світі,І сонячна подорож в літо. Найперші легенькі сніжинки. І сяюче диво - ялинка.Від мами - і літери,Й слово,І зроблена разом обнова.Якщо говорити між нами,То все починається з мами.
mari Офлайн

Аватар користувача
Психотерапевт
 
Повідомлень: 6650
З нами з: 13 листопада 2009, 16:55
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 2
Мамуся-творець (1) жіночі посиденьки (1)
Дякував (ла): 3738 раз.
Подякували: 6894 раз.
Діти: 18 річна донька-студентка Анна Марія

Re: Порадьте педіатра

Повідомлення Бомчик » 18 січня 2013, 10:54

ми зверталися до Ковалькевич, вона працює невропатологом, але й в педіатрії в загальному розбирається. Дуже зручно, коли нема як поїхати з дитиною в поліклініку, бо вона приїздить додому.
Бомчик Офлайн


 

Поперед.Далі

Повернутись до Порадьте дитячого лікаря



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість

cron