Глобальні оголошення!



Порадьте педіатра

Модератори: TaniaPicaSSo, Галина, олеся

Re: Педіатри Тернополя

Повідомлення Русік » 09 листопада 2010, 23:06

Були на огляді в Ходорчук, коли дитні було місяців 4-5. Подивилась комплексно, все розпитала, ніби і поради дала в тему, але так зі мною спілкувалась, ніби то не я їй гроші платила, а вона мені (по-російськи "одолженіє дєлала"). Більше не звертались. Консервативна в загальних питаннях педіатрії - соки з 4 місцяів і т.д.

Знаю дуже доброго офтальмолога дитячого (до розмови про очки): Анжела Романівна Мойсеюк. За посадою вона ніби головний офтальмолог дитячий області (або я її до тої посади підвищила), але приймає вона в вечірні години в Оптиці в центрі , біля ресторану "Європа". Дуже сподобалась!!!: коротко, по справі, без лишніх усі-пусі, все пояснила.
Дорогу осилит идущий!
Русік Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 966
З нами з: 23 лютого 2010, 17:37
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 4
Мамуся-творець (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (2)
Дякував (ла): 896 раз.
Подякували: 1209 раз.
Діти: Козаки Микола та Сашко + козачка Катерина

Re: Жаліємось :(

Повідомлення mala-karta » 31 січня 2011, 01:28

Shalimar написав:Но дело в том, что Мы не стоим тут на учёте!! (((
А частной педиатрии в Тернополе нет?
А если в областную съездить - примут, посмотрят? завтра позвоню, узнаю....



Шалімар, якщо з обласною не вийде - в мене є знайомі педіатри, хіба їх сптаю про приватну педіатрію.
Маякни, якщо треба буде.
Зображення
Зображення
mala-karta Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 4617
З нами з: 15 листопада 2009, 11:50
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 3
Мамуся-творець (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 3590 раз.
Подякували: 3167 раз.
Діти: Хлопчик Ромчик
Хлопчик Андрійко

Re: Жаліємось :(

Повідомлення Shalimar » 31 січня 2011, 01:30

mala-karta написав:Шалімар, якщо з обласною не вийде - в мене є знайомі педіатри, хіба їх сптаю про приватну педіатрію.
Маякни, якщо треба буде.

Окей!! Дуже дякую..... :gore:
«…и вот когда попросили принести самое прекрасное из того, что есть на всем белом свете, ворона принесла свое дитя…»
Shalimar Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 3584
З нами з: 10 жовтня 2010, 16:53
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 3
акула пера (1) гостренький язичок (1) за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 715 раз.
Подякували: 1892 раз.
Діти: Gent

Re: Жаліємось :(

Повідомлення Shalimar » 31 січня 2011, 03:55

Marta написав:Вам тут треба все ж чи пошукати якогось лікаря на майбутнє, щоб мали до кого звернутись, або стати на облік.
Короче, не хворійте!) :kiss girl:

Дяк!ую )) А як не хворить, это ж детство!! прививки, зубы, сопли, кашель, инфекции.... ))

Кстати, подскажите, как искать доктора? Чтоб в частном порядке обращаться. Может, посоветует кто кого?.. Мы на Дружбе живём.
«…и вот когда попросили принести самое прекрасное из того, что есть на всем белом свете, ворона принесла свое дитя…»
Shalimar Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 3584
З нами з: 10 жовтня 2010, 16:53
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 3
акула пера (1) гостренький язичок (1) за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 715 раз.
Подякували: 1892 раз.
Діти: Gent

Re: Жаліємось :(

Повідомлення Natalinda » 31 січня 2011, 13:47

Shalimar написав:Спасибо!!
Но дело в том, что Мы не стоим тут на учёте!! (((
А частной педиатрии в Тернополе нет?
А если в областную съездить - примут, посмотрят? завтра позвоню, узнаю....


Те що ви не стоїте на обліку то нічого. Все одно там де ви жевете то чиясь дільниця, і ви туди належете, просто хто десь поряд вас - то запитайте і туди звертайтеся. В мене маса знайомих не прописана в Тернополі і з дітьми, і ми так мали жити, то я взнавала.
А якщо на дільниці непоганий педіатр то думаю нема сенсу шукати приватного.
Хоча теж знаю людей які користуються послугами приватного, при нагоді запитаю їх.

Щодо обласної - то вони переважно хочуть направлення і карточки їхньої. Карточку заводять в реєстратурі. В нас направлення не було - то 20 грн. легко вирішили те питання і тепер маючи карточку з обл. лікарні ми їдемо туди без всяких направлень.
І ще, карточку краще в реєстратуру не здавати - бо вони в них часто губляться, я свою тримаю вдома.

Бажаю щоб все було добре з малятком!!!
"люди ніколи й нікому не встигають ані подякувати за добро, ані відплатити за свої образи. Нікому. Навіть собі. І майже ніколи не є напваки"
М.Матіос
Natalinda Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 10980
З нами з: 26 листопада 2009, 17:16
Звідки: Звідси)))
Нагороди: 6
Серце форуму (1) Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 14728 раз.
Подякували: 7324 раз.
Діти: Хлопчик Юрчик

Re: Жаліємось :(

Повідомлення Shalimar » 31 січня 2011, 15:36

Natalinda написав:Те що ви не стоїте на обліку то нічого. В мене маса знайомих не прописана в Тернополі і з дітьми, і ми так мали жити, то я взнавала.
Щодо обласної - то вони переважно хочуть направлення і карточки їхньої.
Бажаю щоб все було добре з малятком!!!

Спасибо! Температура всё еще скачет....
Если можно встать на учёт без прописки - отлично! мне не принципиально - частно, не частно..
А в областной были Мы раз, то карточку не спрашивали! :hz:
«…и вот когда попросили принести самое прекрасное из того, что есть на всем белом свете, ворона принесла свое дитя…»
Shalimar Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 3584
З нами з: 10 жовтня 2010, 16:53
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 3
акула пера (1) гостренький язичок (1) за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 715 раз.
Подякували: 1892 раз.
Діти: Gent

Re: Жаліємось :(

Повідомлення мешканка » 31 січня 2011, 15:59

ви можете піти на прийом до будь-якого лікаря, навіть не з вашої дільниці (якщо його в той час нема в поліклініці), вас обов"язково приймуть без карточок і без прописки. І можете на дім лікаря викликати: там питають тільки адресу і все.
мешканка Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2805
З нами з: 24 лютого 2010, 15:30
Звідки: Файне місто!
Нагороди: 4
Мамуся-творець (1) акула пера (1) Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1)
Дякував (ла): 2726 раз.
Подякували: 2986 раз.
Діти: Дві донечки і маленький хлопчик!

Re: Жаліємось :(

Повідомлення Shalimar » 31 січня 2011, 16:26

мешканка написав:ви можете піти на прийом до будь-якого лікаря, навіть не з вашої дільниці (якщо його в той час нема в поліклініці), вас обов"язково приймуть без карточок і без прописки. І можете на дім лікаря викликати: там питають тільки адресу і все.

даже так!? супер, спасибо!
«…и вот когда попросили принести самое прекрасное из того, что есть на всем белом свете, ворона принесла свое дитя…»
Shalimar Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 3584
З нами з: 10 жовтня 2010, 16:53
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 3
акула пера (1) гостренький язичок (1) за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 715 раз.
Подякували: 1892 раз.
Діти: Gent

Re: Педіатри Тернополя

Повідомлення TanenRom » 04 лютого 2011, 16:43

Русік написав:Були на огляді в Ходорчук, коли дитні було місяців 4-5. Подивилась комплексно, все розпитала, ніби і поради дала в тему, але так зі мною спілкувалась, ніби то не я їй гроші платила, а вона мені (по-російськи "одолженіє дєлала"). Більше не звертались. Консервативна в загальних питаннях педіатрії - соки з 4 місцяів і т.д.

о ми недавно чисто випадково попали на прийом до неї.
це було, це було, навіть не знаю як написати, ніби я 11класниця, не вивчила урок, і мене соромлять перед усім класом.
те, що у нас грудне ще ого-го - нуль реакції. не правльне у нас харчування, бо на обід має бути 3 блюда - перше, друге і компот. ніяких перекусів між основними прийомами їжі і так далі. вийшла звідти в такому легкому шоці. :x
Зображення

Сім'я-це маленька країна, в якій ТАТО -президент, МАМА-міністр фінансів, міністр охорони здоров'я, міністр культури та надзвичайних ситуацій в сім"ї.А ДИТИНА-це народ, який постійно щось вимагає, обурюється і влаштовує страйки!!!!! !
TanenRom Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 2896
З нами з: 01 січня 2010, 12:36
Нагороди: 5
за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1) Чемпіон (2)
Дякував (ла): 3113 раз.
Подякували: 3186 раз.
Діти: Дві донечки - Дана та Даяна

Re: Порадьте педіатра

Повідомлення mari » 04 лютого 2011, 21:00

А що ж хотіти в жінки-лікаря, якій вже за 60?
Якщо говорити між нами,То все починається з мами.І казочка перша у світі,І сонячна подорож в літо. Найперші легенькі сніжинки. І сяюче диво - ялинка.Від мами - і літери,Й слово,І зроблена разом обнова.Якщо говорити між нами,То все починається з мами.
mari Офлайн

Аватар користувача
Психотерапевт
 
Повідомлень: 6650
З нами з: 13 листопада 2009, 16:55
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 2
Мамуся-творець (1) жіночі посиденьки (1)
Дякував (ла): 3738 раз.
Подякували: 6894 раз.
Діти: 18 річна донька-студентка Анна Марія

Поперед.Далі

Повернутись до Порадьте дитячого лікаря



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей