Глобальні оголошення!



Порадьте педіатра

Модератори: TaniaPicaSSo, Галина, олеся

Порадьте педіатра

Повідомлення Любов » 29 липня 2010, 12:17

Порадьте, будь-ласка, хорошого педіатра :sos: . Щось я нашому сільському сімейному лікареві не дуже довіряю :unknown: . В Медікусі приймає Ходорчук Надія Яківна. Чи був хтось у неї на консультації?
Зображення
Любов Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1484
З нами з: 24 листопада 2009, 13:34
Нагороди: 4
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 2250 раз.
Подякували: 1641 раз.
Діти: хлопчик і дівчинка

Re: Педіатри Тернополя

Повідомлення мешканка » 29 липня 2010, 13:12

я їздила консультувати в обласну дитячу до Кубей Інги Володимирівни. Мені дуже сподобалась і планую надалі до неї звертатись. Але до неї звертаються тільки при якихось проблемах. А важити, міряти і писати, який вводити прикорм - думаю вона не буде.
мешканка Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2805
З нами з: 24 лютого 2010, 15:30
Звідки: Файне місто!
Нагороди: 4
Мамуся-творець (1) акула пера (1) Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1)
Дякував (ла): 2726 раз.
Подякували: 2986 раз.
Діти: Дві донечки і маленький хлопчик!

Re: Педіатри Тернополя

Повідомлення Marta » 29 липня 2010, 15:48

Любов написав:Порадьте, будь-ласка, хорошого педіатра :sos: . Щось я нашому сільському сімейному лікареві не дуже довіряю :unknown: . В Медікусі приймає Ходорчук Надія Яківна. Чи був хтось у неї на консультації?



а я взагалі проти Медікуса.( Ходила туди до гінеколога-нічого путнього,тільки гроші здирають, і то при тому багато і чуть не за кожне слово!
Marta Офлайн


 

Re: Педіатри Тернополя

Повідомлення Natalinda » 29 липня 2010, 16:09

Я чула хороші відгуки про Кучму, не знаю як звати. Він на Гоголя працює. І вроді не просто лікарем, а якимось там троха більшим лікарем. Але і простих смертних приймає. Кажуть толковий, але якщо щось серйозне турбує, то варто йти, а просто так...

Любов, а вас що саме насторожує? Може вам до вузького спеціаліста треба просто на консультацію?
"люди ніколи й нікому не встигають ані подякувати за добро, ані відплатити за свої образи. Нікому. Навіть собі. І майже ніколи не є напваки"
М.Матіос
Natalinda Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 10980
З нами з: 26 листопада 2009, 17:16
Звідки: Звідси)))
Нагороди: 6
Серце форуму (1) Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 14728 раз.
Подякували: 7324 раз.
Діти: Хлопчик Юрчик

Re: Педіатри Тернополя

Повідомлення Любов » 29 липня 2010, 17:29

нам просто на консультацію. Але від народження ще очко закисає трошечки, але не червоніє, то ми вже були у всяких дитячих окулістів, капали капельками і нічого не допомагає. Може то треба аналіз на бакпосів з очка здати щоб знати точно що це, а тоді лікувати. Чи не лікувати і дитя переросте. Аще віднедавна дуже неспокійний і постійно кулачками ясна чухає, невже то зубки лізуть і ще багато різних питань у мене назбиралося. А може то я просто себе накручую і треба заспокоїтись.
Зображення
Любов Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1484
З нами з: 24 листопада 2009, 13:34
Нагороди: 4
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 2250 раз.
Подякували: 1641 раз.
Діти: хлопчик і дівчинка

Re: Педіатри Тернополя

Повідомлення Nymydora » 29 липня 2010, 18:12

Ми теж в Кубей Інги Володимирівни - це наш "свій" педіатр. ми до неї завжди дзвонимо, якщо що.
Зображення
Зображення
Мрії збуваються
Nymydora Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 3167
З нами з: 09 квітня 2010, 20:53
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 6
Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (2) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2120 раз.
Подякували: 3049 раз.
Діти: Троє

Re: Педіатри Тернополя

Повідомлення kamisia » 29 липня 2010, 19:49

Любов написав:. Аще віднедавна дуже неспокійний і постійно кулачками ясна чухає, невже то зубки лізуть і ще багато різних питань у мене назбиралося.

То нормальний процес розвитку слинних залоз, ну ы ше потрохи просинаються зуби.
Ну и что что ветер в голове, зато мысли всегда свежие
Поганий правопис розвиває уяву

Зображення
Зображення
kamisia Офлайн


Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 633
З нами з: 25 лютого 2010, 18:16
Нагороди: 3
Мамуся-творець (1) Успішне грудне вигодовування (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 109 раз.
Подякували: 463 раз.
Діти: чудо Софія

Re: Педіатри Тернополя

Повідомлення Liza » 09 листопада 2010, 22:29

а ми тут звернулися до Кубей Інги Володимирівни. вона мені дуже сподобалася. думаю - дай пошукаю в неті інфо про неї... і натрапила на наш форум :clapping:
спілкується з дитиною безподобно. не знаю, на скільки вона себе до того примушує чи не примушує, але ніякої награності в її поведінці я не побачила - синкові тьотя лікар дуже сподобалася. вона нікуди не поспішала, прийшовши до нас, помила руки перед оглядом. і опше. я покищо рада, що вона в нас така є.
мама-спецназ
Liza Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1259
З нами з: 18 листопада 2009, 18:30
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 7
Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) акула пера (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) багата мамуся (1)
Дякував (ла): 3424 раз.
Подякували: 893 раз.
Діти: Святослав (06.09.2009),
Дарина (20.03.2012),
Ждан (22.11.13).

Re: Педіатри Тернополя

Повідомлення Перлинка » 09 листопада 2010, 22:33

А як вона приймає,приходить до дому?
прийшовши до нас, помила руки перед оглядом

А це що діковинка?
«Спасай взятых на смерть, и неужели откажешься от обреченных на убиение? Скажешь ли: "вот, мы не знали этого"? А Испытующий сердца разве не знает? Наблюдающий над душею твоею знает это, и воздаст человеку по делам его». (Притч.24:11-12)
Перлинка Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 5093
З нами з: 26 вересня 2010, 17:34
Нагороди: 3
гостренький язичок (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 3766 раз.
Подякували: 4017 раз.

Re: Педіатри Тернополя

Повідомлення mala-karta » 09 листопада 2010, 22:52

ну ті, що приходили до нас, руки мили по своїй ініціативі тільки в перші рази (коли тільки привезли з пологового)
Зображення
Зображення
mala-karta Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 4617
З нами з: 15 листопада 2009, 11:50
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 3
Мамуся-творець (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 3590 раз.
Подякували: 3167 раз.
Діти: Хлопчик Ромчик
Хлопчик Андрійко

Далі

Повернутись до Порадьте дитячого лікаря



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 5 гостей