Глобальні оголошення!



Порадьте дитячого ЛОРа

Модератори: TaniaPicaSSo, Галина, олеся

Re: Порадьте дитячого ЛОРа

Повідомлення Lenysa » 17 березня 2014, 10:18

kassiopeya написав:Рекомендую звернутись до Хоружого Ігора Володимировича, він працює в державній поліклініці , а також приймає в приватному ЛОР кабінеті на Злуки 45(коло Кукусі). Лікар молодий , але дуже професійний, вміє знайти підхід до діток. А також що не мало важливо не просто на німо призначає лікування, а докладно розяснює, обгрунтовує кожний крок в терапії . Мин ним дуже задоволенні . За прийом бере 50 -80 грн. тел 0964972757

також можу сказати, що не поганий лікар, давав мені не погані поради, що до Софійчиного горла(бо в нас воно проблемне) то задоволена і ним і його дружиною(вона стоматолог) також не погано дивиться дітей.
Не судите..Не проклинайте...Не шепчитесь за спиной..перед Богом я отвечу,вы следите за собой.....
Lenysa Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 565
З нами з: 04 серпня 2011, 17:19
Звідки: м. Тернопіль
Нагороди: 2
випускниця школи материнства (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 164 раз.
Подякували: 164 раз.
Діти: Донечка Софійка

Re: Порадьте дитячого ЛОРа

Повідомлення Dribchuk » 07 квітня 2014, 23:22

дайте будь ласка номер в той приватний лор кабінет, дуже потрібно завтра до когось попасти, але дуже мало часу щоб в поліклініці черги вистоювати :dash:
Господи дай нам глаза, которые видят в людях лучшее,
Сердце, которое будет прощать худшее,
Ум, что забывает плохое,
И душу, которая никогда не теряет веру.
Dribchuk Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 1813
З нами з: 27 березня 2012, 15:30
Звідки: Тернопіль
Дякував (ла): 808 раз.
Подякували: 1487 раз.
Діти: Донечка.

Re: Порадьте дитячого ЛОРа

Повідомлення nadusha » 08 квітня 2014, 21:08

Іра! Не знаю чи то точно той, що ти хочеш... То з газети у кожен дім (перепрошую за "високу" якість фото).
Зображення
Продублюю телефони 096 497 27 57, 40 40 90. Проспект Злуки 45.
Дозвольте собі йти по шляху, який робить вас щасливим, не засуджуючи і не картаючи себе за зроблений вибір.
nadusha Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 1898
З нами з: 16 лютого 2012, 15:50
Нагороди: 1
за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 2381 раз.
Подякували: 2212 раз.
Діти: два синочки

Re: Порадьте дитячого ЛОРа

Повідомлення Dribchuk » 09 квітня 2014, 09:21

nadusha дякую, записалися на завтра то вже вам відпишуся про враження. :wink:
Господи дай нам глаза, которые видят в людях лучшее,
Сердце, которое будет прощать худшее,
Ум, что забывает плохое,
И душу, которая никогда не теряет веру.
Dribchuk Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 1813
З нами з: 27 березня 2012, 15:30
Звідки: Тернопіль
Дякував (ла): 808 раз.
Подякували: 1487 раз.
Діти: Донечка.

Re: Порадьте дитячого ЛОРа

Повідомлення Milichka » 09 квітня 2014, 09:51

Dribchuk написав:дайте будь ласка номер в той приватний лор кабінет, дуже потрібно завтра до когось попасти, але дуже мало часу щоб в поліклініці черги вистоювати :dash:

Дрібчик, я зараз хожу до Андрейчина в обласну лікарню. Він працює в стаціонарі, тому черг нема, буває одна-дві мамочки чекає під кабінетом. І як лікар і людина він мені імпонує.
Якщо дівчинка не Принцеса для свого татка - вона ніколи не буде Королевою для свого чоловіка.
Milichka Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 933
З нами з: 25 січня 2010, 17:46
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 4
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 1381 раз.
Подякували: 983 раз.
Діти: Тінулька-симпатюлька і Тамілочка-красотулька

Re: Порадьте дитячого ЛОРа

Повідомлення Dribchuk » 09 квітня 2014, 10:07

Milichka були в нього, ну не знаю, шукаю когось нового бо щось останнім часом не задоволена результатами, я розумію що коли процес гострий лікувати легко - антибіотик і все, мене цікавить що робити коли є затяжний процес і профілактика.
Господи дай нам глаза, которые видят в людях лучшее,
Сердце, которое будет прощать худшее,
Ум, что забывает плохое,
И душу, которая никогда не теряет веру.
Dribchuk Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 1813
З нами з: 27 березня 2012, 15:30
Звідки: Тернопіль
Дякував (ла): 808 раз.
Подякували: 1487 раз.
Діти: Донечка.

Re: Порадьте дитячого ЛОРа

Повідомлення Nin4ik » 09 квітня 2014, 10:13

Dribchuk, у мене одна знайома так бавилась з малою, в неї були постійні ангіни, нежить... короче весь букет, але лікар саме бавився... бо всілякі фізпроцедури, якісь примочки, припарки і так далі, але основне було те, що антибіотика вони за два роки пили лиш раз, бо було ускладнення після грипу, хоча до того часу практично щомісяця. Це була лікар-реабілітолог, якщо цікавить, я попитаю контакти...
Зображення

Зображення
Nin4ik Офлайн


Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 292
З нами з: 27 квітня 2011, 10:15
Нагороди: 2
за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 686 раз.
Подякували: 385 раз.
Діти: Валерій та Матвій

Re: Порадьте дитячого ЛОРа

Повідомлення Dribchuk » 09 квітня 2014, 10:35

Nin4ik ми то все пройшли, результат на лице - минулого року було 5 отитів за 4 місяці, за останні 8 місяців жодного. Лікувалися в Шмигельської, зараз мені далеко їздити і черги просто нереальні, тому хочу так щоб можна записатися на певну годину прийти, подивитися і все. Тим більше що я зараз просто рвуся між лікарнями і домом і щей маю за 2 тижні виходити на роботу :scare: Я вже загальні принципи лікування знаю, зараз хочу щоб подивився і сказав чи то в нас почався алергічний набряк (бо в мене алергічний риніт) чи то якась вірусяка. Відповідно чи можна вести дитину в садок чи далі лікувати, бо насморку немає, є закладений ніс і гнусавість голосу вже 2й тиждень, стандартне лікування не допомагає. Плюс вже 3 рази за останні півтора місяці мали червоні прищики по горлі (колись Таранька про таке писала) - перший раз була висока те-ра, останні 2 рази не було, зранку охриплість. Дивилися 2 лікаря, не знають що то таке, може хоч лор щось скаже :crazy:
Господи дай нам глаза, которые видят в людях лучшее,
Сердце, которое будет прощать худшее,
Ум, что забывает плохое,
И душу, которая никогда не теряет веру.
Dribchuk Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 1813
З нами з: 27 березня 2012, 15:30
Звідки: Тернопіль
Дякував (ла): 808 раз.
Подякували: 1487 раз.
Діти: Донечка.

Re: Порадьте дитячого ЛОРа

Повідомлення Nin4ik » 09 квітня 2014, 11:10

Dribchuk, велело, обрегочешся. Це не було б так смішно, якби не було так сумно! :scare:
Зображення

Зображення
Nin4ik Офлайн


Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 292
З нами з: 27 квітня 2011, 10:15
Нагороди: 2
за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 686 раз.
Подякували: 385 раз.
Діти: Валерій та Матвій

Re: Порадьте дитячого ЛОРа

Повідомлення Milichka » 09 квітня 2014, 12:22

Dribchuk написав:Milichka були в нього, ну не знаю, шукаю когось нового бо щось останнім часом не задоволена результатами, я розумію що коли процес гострий лікувати легко - антибіотик і все, мене цікавить що робити коли є затяжний процес і профілактика.


У нас немає таких проблем (тьху-тьху-тьху), один раз зверталась з мацьопою у неї соплі довго не проходили і один раз в Тіни на фоні ОРЗ вухо почало боліти - лікування адекватне було. Ну і все мені пояснив розказав, відповів на моїх 1001 запитання.
Якщо дівчинка не Принцеса для свого татка - вона ніколи не буде Королевою для свого чоловіка.
Milichka Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 933
З нами з: 25 січня 2010, 17:46
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 4
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 1381 раз.
Подякували: 983 раз.
Діти: Тінулька-симпатюлька і Тамілочка-красотулька

Поперед.Далі

Повернутись до Порадьте дитячого лікаря



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей

cron