Глобальні оголошення!



Дитячий ортодонт

Модератори: TaniaPicaSSo, Галина, олеся

Дитячий ортодонт

Повідомлення Mama3 » 24 жовтня 2016, 23:03

Може, стикалися чи чули щось. Де у Тернополі є хороші дитячі ортодонти?
були ми зі старшим сином на консультації в Іваниці Соломії Ігорівни
Прихований текст. Щоб його побачити, Вам необхідно зареєструватися!
. Познайомилася з нею на "Мамусиних посиденьках", розпитала, от і вибралися на консультацію, щопонеділка безкоштовні. У сина передні зуби пішли вперед, нижня щелепа недостатньо розвивається, при зімкнутих зубах палець пролазить. Вже і так затягли, все не було коли, поки от не стало дуже зле. У нього і вимова, і прикус, і самопочуття. Ще тепер до лора підемо, бо знаю, що аденоїди теж трохи тому причина. Отак все нараз.
Сказала лікар, що треба на передню щелепу ставити розширюючу пластину, вартість 3,500 грн. Тоді нижня трохи сама зможе підтягнутися, ще і вправи відповідні треба, ну і постійний нагляд. Лікар порадила, що така пластина краща, бо не знімається, тому діти самі не можуть тайкома собі зняти, якщо не подобається, тільки треба чистити добре, і дає хороший результат.
Чули щось про таке? І не знаю, чи то нормальні ціни, чи шукати ще десь? Знаю, що багато до Львова їздять, але де там добре роблять?
Mama3 Офлайн


Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 615
З нами з: 08 листопада 2013, 01:09
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 2
Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1)
Дякував (ла): 1389 раз.
Подякували: 522 раз.
Діти: Два хлопчики Володя та Олежик і дівчинка Марічка

Re: Дитячий ортодонт

Повідомлення Natalinda » 25 жовтня 2016, 02:03

Я знайшла свою лікарку-ортодонта. Яка мені брекети ставила. Возила свого синка до неї теж. Поки ще рано нам щось робити, то я і цінами не цікавилася. Думаю варто підійти ще до когось на консультацію
"люди ніколи й нікому не встигають ані подякувати за добро, ані відплатити за свої образи. Нікому. Навіть собі. І майже ніколи не є напваки"
М.Матіос
Natalinda Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 10980
З нами з: 26 листопада 2009, 17:16
Звідки: Звідси)))
Нагороди: 6
Серце форуму (1) Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 14728 раз.
Подякували: 7324 раз.
Діти: Хлопчик Юрчик

Re: Дитячий ортодонт

Повідомлення taranjka » 25 жовтня 2016, 10:19

ми колись були в приватній стоматології (вже не памятаю якій) і Даринці сказали ставити пластинку якусь супер дорогу в 5 років. тобто через рік. в неї не правильний прикус. потім ми знайшли кількох друзів-стоматологів і вже до них ходили на проф-огляди. ну заодно питали в ортодонтів, які з ними працювали, то жоден не підтвердив потребу в пластинці, т ще й такій дорогій. Прикус трішки не правильний, але поки не буде постійних зубів то й не чіпати, а в нас їх ще нема :pardon:
Зображення
я завжди той, ким я собі здаюся - а моє уявлення про себе постійно змінюється А.Жід
не кажіть мені шо робити, і я не скажу куди вам іти)))
taranjka Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 5407
З нами з: 22 липня 2010, 22:11
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) акула пера (1) Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 1739 раз.
Подякували: 5566 раз.
Діти: трійко чудів

Re: Дитячий ортодонт

Повідомлення nelly » 25 жовтня 2016, 10:24

Я колись лікувалася в Мартиця Юрія, стоматолог в ЖК на Бамі,дорогий до холєри, алe бачила в чeрзі багато дітeй з брeкeтами в чeрзіто можeтe і в нього проконсультуватися
Життя прeкраснe, якщо навчишся жити. Мeнандр
nelly Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2911
З нами з: 25 квітня 2011, 19:16
Нагороди: 6
Серце форуму (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (2) слінгомама (1)
Дякував (ла): 2203 раз.
Подякували: 2638 раз.
Діти: Дві дівчинки і 1 хлопчик Сивко

Re: Дитячий ортодонт

Повідомлення Dribchuk » 26 жовтня 2016, 21:27

Нам лікар сказав те саме що і Лілі, трохи неправильний прикус, але пластину до появи постійних зубів ставити не варто.
Господи дай нам глаза, которые видят в людях лучшее,
Сердце, которое будет прощать худшее,
Ум, что забывает плохое,
И душу, которая никогда не теряет веру.
Dribchuk Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 1813
З нами з: 27 березня 2012, 15:30
Звідки: Тернопіль
Дякував (ла): 808 раз.
Подякували: 1487 раз.
Діти: Донечка.

Re: Адреси дитячих стоматологій

Повідомлення taranjka » 31 травня 2017, 17:03

порекомендую ще одного стоматолога-ортодонта - Смола Інна, стоматологія на Глиняній,16. В Дарці не правильний прикус, ми вже говорили з одним ортодонтом, то нам рекомендували пластинки, коли зуби зміняться. В Дарці зубки дуже міцні і тільки тепер почали вилітати, точніше ми їх вириваємо, бо нові ростуть криво, а ті тримаються. але сьогодні були в Інни і вона нам запропонувала силіконову капу на нижню щелепу, за роки 2 все виправиться і зубки будуть одразу лізти на свої місця. Її можна носити тільки вдома чи на сон (не менше 4 годин), тобто дитина в школі не буде компенсувати через дротики, ну і мені подобається ідея зробити зараз, а не чекати кілька років коли зуби виростуть криво
Зображення
я завжди той, ким я собі здаюся - а моє уявлення про себе постійно змінюється А.Жід
не кажіть мені шо робити, і я не скажу куди вам іти)))
taranjka Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 5407
З нами з: 22 липня 2010, 22:11
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) акула пера (1) Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 1739 раз.
Подякували: 5566 раз.
Діти: трійко чудів

Re: Дитячий ортодонт

Повідомлення pepi » 09 червня 2017, 22:59

Ми були в ортодонта з сином йому 6 р. Нам порадила Логопед . В нас неправильний прикупила, але то ще не є проблемою, бо тільки нижні зуби помінялися. А вот на рахунок уздечки над верхніми зубами вона нам порадила підрізати, так як між верхнім зубами є щілина і в майбутньому із- за цього буде оголятися десна, ну і може бути не зовсім правильна вимова шипящих.
Хтось таке робив ???
Радять зробити це до появи постійних зубів, щоб при рості зуби вставлялися на свої місця.
Хочу ще порадитися з одним ортодонтом. Стрьомно робити дитині операцію, хоч і під місцевою анестезією, але чи він ще дасть її зробити.......
Измениться не может никто, но стать лучше может каждый.
pepi Офлайн

Аватар користувача
Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 216
З нами з: 28 листопада 2009, 23:00
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 2
випускниця школи материнства (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 228 раз.
Подякували: 171 раз.
Діти: Павлушка (12.07.2011)
Сергійко (04.01.2013)

Re: Дитячий ортодонт

Повідомлення Тиха » 10 червня 2017, 14:25

Мені колись мали уздечку підрізати. Між передніми зубами (уже постійними) була щілина, стоматолог сказав, що проблема в уздечці і треба підрізати. Але я втекла з операціі :hi: Зуби стали на місце, коли повиростали всі постійні. З вимовою теж ніби все ок. Але то мій випадок, у вас може інша ситуація
Тиха Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 536
З нами з: 27 липня 2013, 19:08
Нагороди: 2
за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 397 раз.
Подякували: 277 раз.
Діти: Хлопченя

Re: Дитячий ортодонт

Повідомлення Marichka » 10 червня 2017, 17:23

І нам потрі6но.Вже шкодую,що не зро6ила того після народження.
Зображення
Marichka Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 3237
З нами з: 10 лютого 2011, 15:13
Нагороди: 4
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2032 раз.
Подякували: 1655 раз.
Діти: Ліля 6.06.2010
Тадей 3.07.2013

Re: Дитячий ортодонт

Повідомлення кcuxa » 10 червня 2017, 21:21

Нам робили бо між зубами була досить велика щілина. Потім зуби зсунулися. Підрізають також уздечку під язиком коли неправильний прикус.Операція нескладна.
кcuxa Офлайн


Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 472
З нами з: 18 лютого 2016, 01:37
Дякував (ла): 122 раз.
Подякували: 184 раз.
Діти: 2

Далі

Повернутись до Порадьте дитячого лікаря



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей