Глобальні оголошення!



Деформація черепа

Модератори: TaniaPicaSSo, Галина, олеся

Деформація черепа

Повідомлення Malavka » 25 червня 2015, 20:12

Хочу порадитися з такою проблемою.
Дуже близька мені дитинка, хлопчик, народився з дещо деформованою голівкою. Зверху на голівці відчувається подібне до гребінця сходження кісточок, і на потилиці досить величенька шишка. Зрозуміло, що в пологовому і при перших оглядах неонатолог і педіатр це помітили, але казали, що воно має розійтися, бо перед пологами у всіх дітей голівка сплющується, щоб пройти родові шляхи, тим більше, що хлопчик досить крупний як для такої тоненької мами, 3600, може це й не дуже велика дитина, але голівка в нього дійсно була величенька при народженні.
І от пройшов місяць, а нічого не розійшлося.
Відома в Тернополі ортопед, до якої стоять черги, сказала -"Ну а що такого, ну всякі є в людей голови, що вам не подобається. В когось квадратна, в когось кругла... Дитині нічого не бракує, а краса то таке." Словом, відмахнулася.

Невролог навпаки забила на сполох, хоча по темі неврології в дитяті все добре, але з таким черепом можуть бути проблеми в майбутньому.
Наразі діагноз "Виражена деформація черепа з заходженням кісток".
Порадила звернутися до Бойка, типу ми не схвалюєм приватних практик, але мало що, раптом поможе. І сказала ще про краніосакральну терапію.

Ми пошукали інформацію про такі деформації, знайшли можливий діагноз "Краніостеноз", а там тільки оперативне лікування. Боїмося звичайно, але сподіваємось ще зарадити поки кісточки не зрослися.
наразі звернулися до лікаря з краніосакральної терапії, контакти якої знайшли тут на форумі. Вона каже, що може допомогти в такому випадку, але поки що на відпочинку, тому чекаємо її.
Бойка, чесно кажучи, боїмося, дуже різні про нього відгуки, комусь поміг, когось покалічив...
Може хтось боровся в нашому місті з такою проблемою, прошу поділитися досвідом, до кого зверталися, хто поміг?
Чи зразу везти дитину кудись до нейрохірургів щоб дивилися?
Зображення
Malavka Офлайн

Аватар користувача
Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 160
З нами з: 14 грудня 2010, 14:41
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 2
за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 104 раз.
Подякували: 113 раз.
Діти: Донечка 2011, ще одна донечка 2013

Re: Деформація черепа

Повідомлення nelly » 25 червня 2015, 21:32

є ще Циркот та Самбір, то типу по їхній темі вони приїжають в Тернопіль.
Але наскільки вони будуть помічні не скажу вам
Життя прeкраснe, якщо навчишся жити. Мeнандр
nelly Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2911
З нами з: 25 квітня 2011, 19:16
Нагороди: 6
Серце форуму (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (2) слінгомама (1)
Дякував (ла): 2203 раз.
Подякували: 2638 раз.
Діти: Дві дівчинки і 1 хлопчик Сивко

Re: Деформація черепа

Повідомлення Vikibee » 25 червня 2015, 21:39

В нас теж Проців нащупала в меншого нерівну голівку, але діагнозу не ставила ніякого, сказала, що крайньосакральна терапія нам у поміч. Я відмовилася, чула відгуки , м’яко кажучи, не дуже....постою, послухаю. На разі,я нічого не помічаю в малого, ні зовні, ні під руками, навіть не знаю, можливо, ще проконсультуйтесь у кількох лікарів....можливо, це більш естетична проблема :confused:
Моя молитва лине в Небеса! Стою я перед Богом на колінах: "Дай, Отче, миру, спокою в серця... Тебе благає щиро Україна..."
Vikibee Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 561
З нами з: 04 липня 2012, 10:50
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 3
випускниця школи материнства (1) Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 862 раз.
Подякували: 335 раз.
Діти: Дівчинка Марічка.
Синочок Гліб

Re: Деформація черепа

Повідомлення Тиха » 25 червня 2015, 22:20

Трохи більше року тому з такою проблемою до Бойка зверталась моя знайома з дитиною. Сказав, що такої кривої голови не бачив вже давно і направив до спеціаліста з краніосакральної терапії, який щотижня приїжджав до нього в клініку. Вони пройшли там курс масажу. Зараз голова не ідеально рівна, але, за словами знайомої, краще, ніж було. Ну і невролог до них ніяких питань немає.
Тиха Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 536
З нами з: 27 липня 2013, 19:08
Нагороди: 2
за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 397 раз.
Подякували: 277 раз.
Діти: Хлопченя

Re: Деформація черепа

Повідомлення Malavka » 25 червня 2015, 22:46

Ну тут не лікар нащупав щось на голівці, а воно явно і видно, і чути ненавченими, так би мовити, руками. На сполох забила Ковалькевич, а Дзюбановська пропустила як косметичний дефект. А там реально чути під пальцями, як кістка на кістку заходить. Дитинка на спині лежати не може прямо, голівка завалюється вбік.
Дякую наразі за підказки.
Зображення
Malavka Офлайн

Аватар користувача
Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 160
З нами з: 14 грудня 2010, 14:41
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 2
за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 104 раз.
Подякували: 113 раз.
Діти: Донечка 2011, ще одна донечка 2013

Re: Деформація черепа

Повідомлення Sms » 26 червня 2015, 00:30

Йдіть до іншого ортопеда і невролога В обласну сходіть. При постановці діагнозу одному лікарю вірити не можна. :nea:
Зображення

ЕСЛИ У МЕНЯ ДРУГОЕ МНЕНИЕ, ЭТО НЕ ЗНАЧИТ, ЧТО Я ВАШ ВРАГ ИЛИ ИДИОТ... ЭТО ПРОСТО ЗНАЧИТ, ЧТО У МЕНЯ ДРУГОЕ МНЕНИЕ.... Эдвард Радзинский
Sms Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 1698
З нами з: 29 травня 2012, 15:41
Нагороди: 3
випускниця школи материнства (1) гостренький язичок (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 1201 раз.
Подякували: 1237 раз.
Діти: Найкраще мамине сонечко - Дарья:)

Re: Деформація черепа

Повідомлення Kisja » 26 червня 2015, 14:39

Нам Проців теж радила Бойка (не зовсім з такою проблемою), але ми до нього не ходили, бо інший лікар навпаки категорично казав тільки не до нього. Але знаю знайому, яка була в Бойка і все добре.
Зі спеціаліста з краніосакральної терапії знаю Лосик. Самі в неї були на 1-2 сеансах. Хоча про неї теж різні відгуки - та сама Проців казала, що в неї навіть освіти лікаря немає.
Тому це дуже делікатна тема і лікування нетрадиційними методами.
Зображення
Kisja Офлайн


Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 762
З нами з: 10 листопада 2011, 20:08
Нагороди: 1
Успішне грудне вигодовування (1)
Дякував (ла): 173 раз.
Подякували: 442 раз.
Діти: Донечка Софія

Re: Деформація черепа

Повідомлення Галинка 13,06 » 28 червня 2015, 13:56

В мене також в знайомої була така ситуація але в малого з часом все внормувалося, але і в нього були по неврології проблеми))))
Завдяки дітям хочеться жити.
Галинка 13,06 Офлайн

Аватар користувача
Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 185
З нами з: 13 жовтня 2010, 17:51
Дякував (ла): 150 раз.
Подякували: 157 раз.
Діти: Синочок


Повернутись до Порадьте дитячого лікаря



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей